Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A jaka cena za takie stołki?

Wydaje mi sie, że nie jakaś przesadna bo z montażem koło 1400 :)

Opublikowano

No powiem Ci, że fajnie to wygląda i wykonanie pewnie też niczego sobie bo to przecież RECARO! Szkoda tylko, że bez elektryki no chyba, że jest tylko w innym miejscu niż bym się spodziewał. :cool:

Opublikowano

stołki :thumbup1::naughty:

zazdroszczę :wstydliwy: chyba mi się już moje znudziły :polew::rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

No powiem Ci, że fajnie to wygląda i wykonanie pewnie też niczego sobie bo to przecież RECARO! Szkoda tylko, że bez elektryki no chyba, że jest tylko w innym miejscu niż bym się spodziewał. :cool:

Elektryki nie ma żadnej, regulacja przód-tył i oparcia. Ale za to dwa fotele warzą mniej niż jeden ori [emoji6] przerabiał ktoś może temat podnoszenia drzwi na zawiasach? Bo pasuje mi sie w końcu za to zabrać a nie chce ich całkiem przestawić [emoji2]

Opublikowano

fotele z EVO są świetne. idealnie trzymają i na dłuższą trasę są fajne! szkoda, że mój brat sprzedał EVO :facepalm:

Opublikowano

Dobra b6! Koło normalnie szału nie robi ale u Ciebie wygląda mega aż jestem zaskoczony ;) Fotele poezja siedziałem kiedyś w tym i wiem jak to przytula kierowce :wink:

Opublikowano

Dobra b6! Koło normalnie szału nie robi ale u Ciebie wygląda mega aż jestem zaskoczony ;) Fotele poezja siedziałem kiedyś w tym i wiem jak to przytula kierowce :wink:

Koło na żywo wygląda mega, szczególnie po opuszczeniu auta. Na ziemię: kox:
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kolego, jeździsz na tym air w zimę czy wrzucasz gwint?

Opublikowano

Ja w swoim mam wygodne fotele, ale te Twoje wyglądają mega. Jak jest z jazdą codizenną? Wygodnie jest? Kolega ma Alfę GT i tam są kubełki, ale niestety dla mnie za wąskie - może siłownie trzeba opuścić :), ale faktycznie jest ciasno.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Latam na airze cały czas :) a co do foteli to właśnie zrobiłem 600km ciągiem i duzo lepiej sie czuje niż na ori sportach co miałem wczesniej :)

2k15

2369a244f3a6e4a7046ef2e40f477caf.jpg

Opublikowano

Na zimę z takim zawieszeniem to chyba tragedia?

Opublikowano
  • Autor

Na zimę z takim zawieszeniem to chyba tragedia?

Dlaczego tak twierdzisz ? Jak podniosę to wszędzie wjadę :) druga sprawa wyglada tak, ze mamy polowe grudnia i 12 stopni na polu :D wiec równie dobrze można by było jeździć na letnich kołach.

Edytowane przez Dzekson

Opublikowano

Bartku co to za nowe koła? za***iście się to prezentuje :slina:

Opublikowano
  • Autor

Bartku co to za nowe koła? za***iście się to prezentuje :slina:

Zdjęcie to tylko VT :)

Koło to Schmidt VN-line.

Jeszcze niedawno uważałem ze koło jest okropne ale na żywo wyglada całkiem przyjemnie. Juz zacząłem prace nad nimi zeby na wiosnę wyglądały prefekt :)

b02ccd78df2d99bdfd2e97875f172bab.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

To WSK?

Opublikowano
  • Autor

To WSK?

Tak, jedna z kolekcji prawie 150 motocykli znajomego [emoji6]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Fotele z Evo fajnie siadły :) Szoruj szoruj te schmidty bedzie fajnie :P

Opublikowano

Tak jak auto mi się podoba tak te fele są paskudne :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Kozak!
Jak wygląda sprawa z jazdą 150-200km/h na powietrzu?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.