Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7


Dzekson

Rekomendowane odpowiedzi

Felga w czarny połysk:eusathink:czarne to agresywne mocy by przybyło wizualnie:grin:

---------- Post dopisany at 16:22 ---------- Poprzedni post napisany at 16:18 ----------

image.jpg znaczek Porsche do całej czarnej dla mnie wygląda dużo bardziej egzotycznie niż na srebrnym felunku:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, czarny na pewno odpada :whistling: Felga za bardzo ginie :thumbdown:

Szybki szot:

zwepuc.jpg

No i krótka produkcja :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Video :kox:, kto Ci ogarniał i ile taka zabawa?:rolleyes:

To była na prawdę szybka zajawka, z kumplami sie zebralismy i nagralismy wszystko w pół godziny :decayed: a kumpel testuje gimbala więc potrzebował materiału :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna ta besześć :decayed: dobre koło dobra gleba nic mu wiecej nie potrzeba :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny ten s line nie w kolorze :):thumbup1::naughty::naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzekson b6 jest :kox: wpadnij we wtorek do GK :wink:

malowałeś koła?:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamulce są całe nowe, zregenerowane i wymalowane zaciski, nowe tarcze, klocki przewody i wężyki wiec nie zmienię puki co :P na razie myślę nad zakończeniem projektu :) rozglądam się powoli za audi coupe GT :) najlepiej w quattro i raczej na pewno quattro... Doprowadzić je do stanu idealnego, gleba i jakis szeroki bbs :) B6 jest super samochodem, ale koszty mnie dobijaja.. Nie mogę powiedzieć bo nigdy mnie nie zawiodło ale jednak chcąc zrobić projekt na skalę chociażby polska trzeba mieć duży worek pieniędzy a ono ciągle traci na wartości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z taką coupe Gt tym bardziej w quattro będziesz potrzebował jeszcze większy worek kasy,ostatnio w moim mieście poszła taka od ręki za 35 tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po oglądnięciu kilku coupe gt, bmw e28 odpuszczam temat... każda w jakiś nie chorych pieniądzach nie miała podłogi i progów..

...więc dłubie coś dalej przy B6 :)

wpadły nowe stołki z Lancera Evo IX MR :) Recaro z audi się nie umywa :)

23mncjc.jpg
Aktualnie odnawiane są felgi na zimę :) Chętnie przygarnę opony zimowe w dobrym stanie 225(215)/40 r18 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe stołki:) Jak z montażem?

Montaż zleciłem Klema Custom Garage, bo spawacz ze mnie kiepski. Ale ogolnie chciałem zachować stare fotele w całości więc szyny są z peugeota 306 sedan ( z racji na rozstaw i sposób regulacji fotela ) a przykręcone są na customowych mocowaniach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...