Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zgadza się zderzak s-line wyglada fajnie nie pomalowany :wink:

Opublikowano

Felga w czarny połysk:eusathink:czarne to agresywne mocy by przybyło wizualnie:grin:

---------- Post dopisany at 16:22 ---------- Poprzedni post napisany at 16:18 ----------

image.jpg znaczek Porsche do całej czarnej dla mnie wygląda dużo bardziej egzotycznie niż na srebrnym felunku:wink:

Opublikowano
  • Autor

Nie nie, czarny na pewno odpada :whistling: Felga za bardzo ginie :thumbdown:

Szybki szot:

zwepuc.jpg

No i krótka produkcja :hi:

Opublikowano

Video :kox:, kto Ci ogarniał i ile taka zabawa?:rolleyes:

Opublikowano

Jest konkretna! Przewinęła mi się już kiedyś na fb w zdjęciach.. naprawdę robi robotę!:kox:

Opublikowano
  • Autor
Video :kox:, kto Ci ogarniał i ile taka zabawa?:rolleyes:

To była na prawdę szybka zajawka, z kumplami sie zebralismy i nagralismy wszystko w pół godziny :decayed: a kumpel testuje gimbala więc potrzebował materiału :naughty:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ładna ta besześć :decayed: dobre koło dobra gleba nic mu wiecej nie potrzeba :naughty:

Opublikowano

fajny ten s line nie w kolorze :):thumbup1::naughty::naughty::naughty::naughty:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Trochę się zmieniło ostatnio :kox:

Kolejny filmik promocyjny od film-montaz.pl ;)

Dzekson's bagged Audi A4 on Vimeo

10356317_1503626849867866_1419698109230118712_n.jpg

Opublikowano

Dzekson b6 jest :kox: wpadnij we wtorek do GK :wink:

malowałeś koła?:eusathink:

Opublikowano

Dzekson auto konkretne, tylko pomyśl nad większymi heblami :grin:

Opublikowano
  • Autor

Hamulce są całe nowe, zregenerowane i wymalowane zaciski, nowe tarcze, klocki przewody i wężyki wiec nie zmienię puki co :P na razie myślę nad zakończeniem projektu :) rozglądam się powoli za audi coupe GT :) najlepiej w quattro i raczej na pewno quattro... Doprowadzić je do stanu idealnego, gleba i jakis szeroki bbs :) B6 jest super samochodem, ale koszty mnie dobijaja.. Nie mogę powiedzieć bo nigdy mnie nie zawiodło ale jednak chcąc zrobić projekt na skalę chociażby polska trzeba mieć duży worek pieniędzy a ono ciągle traci na wartości :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

niezła :wink: taki sam kolorek jak mojej A3 LY5J :decayed:

Opublikowano

Z taką coupe Gt tym bardziej w quattro będziesz potrzebował jeszcze większy worek kasy,ostatnio w moim mieście poszła taka od ręki za 35 tyś

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Po oglądnięciu kilku coupe gt, bmw e28 odpuszczam temat... każda w jakiś nie chorych pieniądzach nie miała podłogi i progów..

...więc dłubie coś dalej przy B6 :)

wpadły nowe stołki z Lancera Evo IX MR :) Recaro z audi się nie umywa :)

23mncjc.jpg
Aktualnie odnawiane są felgi na zimę :) Chętnie przygarnę opony zimowe w dobrym stanie 225(215)/40 r18 :)
Opublikowano

no zajefajne stołki :decayed:

Opublikowano

Niezłe stołki:) Jak z montażem?

Opublikowano
  • Autor

Niezłe stołki:) Jak z montażem?

Montaż zleciłem Klema Custom Garage, bo spawacz ze mnie kiepski. Ale ogolnie chciałem zachować stare fotele w całości więc szyny są z peugeota 306 sedan ( z racji na rozstaw i sposób regulacji fotela ) a przykręcone są na customowych mocowaniach :)

Opublikowano

moje zdanie znasz :kox::kox::kox::kox::kox:

Opublikowano

A jaka cena za takie stołki?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.