Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do dzisiaj żałuje, że nie pojechałem :kwasny: , w niedziele rano mi coś wypadło, a tak to bym poznał Kolege z forum osobiście no i oczywiscie B6 :hi: Siedzi za....ście ! :kox::kox:

Opublikowano

Byłem,widziałem ale niestety właściciela nie poznałem :P pięknaaa

Opublikowano

Jaram się ! 4c16ff15d1e21c6a6b8a35036fde1766.jpg

Opublikowano
  • Autor

Jaram się ! 4c16ff15d1e21c6a6b8a35036fde1766.jpg

Wrzucałem je wczoraj :D

Gdzies tu na tle Lowered Mazda 3 w worthersee :)

1b4e0063daa2a1fbd311a0b649799282.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

:good:

Świetny sedanik! :kox:

Opublikowano

Chyba stałeś koło mnie na herkulesie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Chyba stałeś koło mnie na herkulesie :naughty:

Ty byłeś srebrna b6 w kombi ?

Trzeba było podbić :D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Chyba stałeś koło mnie na herkulesie :naughty:

Ty byłeś srebrna b6 w kombi ?

Trzeba było podbić :D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Koło auta nie było właściciela to jak miałem podbić :grin:

Opublikowano
  • Autor

Zapowiedź sesji z photocichy !

8091f4a8b1416485330a23a876a2c24d.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Mocna rzecz. Bravo Dzekson. Fura KOX.

Opublikowano

Co ja bym dał za dziure w dachu :slina:

furka fpytke :shock3:

Opublikowano

Pytanie takie jedno - dokładkę przednią i listwy S4 widzę elegancko masz spasowane kolorystycznie z ori progami - lakiernik tak dobrze dopasował? Jakiś podkład i lakier, czy dokładka i listwy S4 są w takim ori kolorze i takie dopadłeś ? :wink:

Opublikowano
  • Autor

Pytanie takie jedno - dokładkę przednią i listwy S4 widzę elegancko masz spasowane kolorystycznie z ori progami - lakiernik tak dobrze dopasował? Jakiś podkład i lakier, czy dokładka i listwy S4 są w takim ori kolorze i takie dopadłeś ? :wink:

Listwy nie sa ori niestety, a kolor miałem dobierany i wszystko jest lakierowane :) ale ogólnie to traciłem zasranego kota ostatnio i mi popękał lakier na dokładce :(

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Pytanie takie jedno - dokładkę przednią i listwy S4 widzę elegancko masz spasowane kolorystycznie z ori progami - lakiernik tak dobrze dopasował? Jakiś podkład i lakier, czy dokładka i listwy S4 są w takim ori kolorze i takie dopadłeś ? :wink:

Listwy nie sa ori niestety, a kolor miałem dobierany i wszystko jest lakierowane :) ale ogólnie to traciłem zasranego kota ostatnio i mi popękał lakier na dokładce :(

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzięki za odpowiedź :hi: Właśnie chce też dokładkę s-line'a i listwy w kolor progów jak u Ciebie, a dręczy mnie temat czy da radę elegancko to spasować, ale jak dobry lakiernik to wszystko zdziała widzę :) Uaaa, ale nie widać tak z daleka :naughty:

Opublikowano

w autko włozyłeś dużo pracy i gustu

Opublikowano
  • Autor

Dzieki panowie za pozytywne opinie ! ;)

A teraz petarda ! Na smaczek jedno zdjęcie, reszta w linku poniżej :D

2cmnprc.jpg

Opublikowano

zajeb... się prezentuje ! :travolta: z "niczego" powstał super projekt ! oby tak dalej ! :kox:

Opublikowano

:good: Do zobaczenia gdzieś na zlotach... :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Te Recarosy to tylko przody? Kanapę masz ze sportów?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.