Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11


Majkel

Rekomendowane odpowiedzi

:grin: Ale nie mów, że mu rezanie wyleciało z głowy. :wink4:

Edytowane przez akjam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie panowie, jest i czas na rezanie :) Niebawem uzupelnie wątek bo jednak co nieco sie działo z autem w ostatnim czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panieee... polerka to była dawno, dawno temu robiona w nie jakim "Hammer Spa" - czyli u Tomka na placu jak większość okolicznych Audiczek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Panowie, że dopiero teraz ale mega kiepsko u mnie ostatnio z wolnym czasem :facepalm:

A więc jak już Hammer wspomniał, jakiś czas temu w aucie w końcu zawitał gwint. Wybór padł na H&R'a którego zresztą Tomek mi załatwił za co jestem mu wdzięczny, temat założenia na auto ogarnął Polko, nasz okoliczny szpec od gwintów :D Póki co foto nie powala, ponieważ wysokość ustawiona jest pod zimowy setup, już się nie mogę doczekać wiosny żeby kręcić w dół, i na pewno będzie 10-15mm niżej niż na sprężynach jakie miałem :wink:

Tak to wygląda na zime:

1469863_998578230168602_2234453295518890

A tutaj 2 fotki z montażu tylnych sprężyn... patent Majkelowo-Polkowy :decayed: Kto choć raz wymieniał tylne springi to Nas zrozumie.... :D

10690070_998577180168707_383186608922436

1655976_998577650168660_6233218535885556

....po wszystkim trytytki oczywiście zostały porozcinane :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo przejepane jest je tam usadowic, zwłaszcza samemu ! :facepalm: A tak od razu zapytam co to są za trytytki, bo z tego co widzę, to chyba jakieś "nie liche" ? :wink:

Jak odczucia z jazdy na gwincie w porównaniu do tego co było?

Czekam na fotki już ze spasami na letnim kole !! W sumie zimy i tak nie ma, więc aplikuj kółka i spasowywuj. :banan2:

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo przejepane jest je tam usadowic, zwłaszcza samemu ! :facepalm: A tak od razu zapytam co to są za trytytki, bo z tego co widzę, to chyba jakieś "nie liche" ? :wink:

Jak odczucia z jazdy na gwincie w porównaniu do tego co było?

Czekam na fotki już ze spasami na letnim kole !! W sumie zimy i tak nie ma, więc aplikuj kółka i spasowywuj. :banan2:

grubski czyt. kopalniane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile te opaski mają mm szerokosci - 8mm, 12mm cos kolo tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te białe mają 12mm szerokości i 2mm grubości długość ze 70-80cm

...mam jeszcze czarne, ale to już mają odpowiednio j.w. 15-2.5 i ta sama długość i powiem tak...że 99.999% w rękach jej nie rozerwiesz ;) zaczynając już od tych "12"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, trytytki z kopalni 'pożyczone' były a teraz kopalnie zamykać chcą, byle to nie przez to... [emoji12]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodalem temat Tesciowi, zeby sie rozejrzal na kopalni. :D a w razie czego masz takich "kilka nie potrzebnych" ?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: nie nie mam zostało mi ich koło 10 szt, ale powoli się trzeba zaopatrzać, bo "nie daj Boże" zaczną się zjeżdzać wymieniać gwinty czy springi, to mnie braknie :facepalm:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...