Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11


Majkel

Rekomendowane odpowiedzi

no to Cie mają z tymi tytrytkami. nie przejmuj sie tym foto i dawaj jak jedzą. i tak wszyscy będą patrzeć jak porzerają ta pizze a nie na tytrytki :wink: swoją drogą za robotę Artura byłbym pewiem pomimo kg smaru za dużo na jeden zacisk :grin::grin::grin::grin::grin: ale Andrzejek ?????????????? nie namówił Cię czasem do zrywania wykładziny po wymianie hebli??? :polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Cie mają z tymi tytrytkami. nie przejmuj sie tym foto i dawaj jak jedzą. i tak wszyscy będą patrzeć jak porzerają ta pizze a nie na tytrytki :wink: swoją drogą za robotę Artura byłbym pewiem pomimo kg smaru za dużo na jeden zacisk :grin::grin::grin::grin::grin: ale Andrzejek ?????????????? nie namówił Cię czasem do zrywania wykładziny po wymianie hebli??? :polew::polew::polew:

spoko main, ja tam bardziej pewny jestem za ich robotę niż za swoją :whistling:

---------- Post dopisany at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany at 12:34 ----------

poza tym, nie wiem czy mnie czasem nie zgłosili do konkursu już jakiegoś... wchodze na FB i pierwszy post taki... :decayed::decayed:

Clipboard03.jpg

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Cie mają z tymi tytrytkami. nie przejmuj sie tym foto i dawaj jak jedzą. i tak wszyscy będą patrzeć jak porzerają ta pizze a nie na tytrytki :wink: swoją drogą za robotę Artura byłbym pewiem pomimo kg smaru za dużo na jeden zacisk :grin::grin::grin::grin::grin: ale Andrzejek ?????????????? nie namówił Cię czasem do zrywania wykładziny po wymianie hebli??? :polew::polew::polew:

spoko main, ja tam bardziej pewny jestem za ich robotę niż za swoją :whistling:

---------- Post dopisany at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany at 12:34 ----------

poza tym, nie wiem czy mnie czasem nie zgłosili do konkursu już jakiegoś... wchodze na FB i pierwszy post taki... :decayed::decayed:

http://s24.postimg.org/4vcjixr9h/Clipboard03.jpg

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

żarty chłopaki wiedzą co robią :wink: a co do konkursu nie zdziwiłbym się :grin:

może "Tytrytkowicz Roku " :polew::polew::polew::polew::polew:

gratki moda i dobrego hamowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie całość wygląda:wink: możesz zdradzić jakiej farby użyłeś do zacisków chodzi o firmę i kolor bo bardzo mi się to podoba:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie całość wygląda:wink: możesz zdradzić jakiej farby użyłeś do zacisków chodzi o firmę i kolor bo bardzo mi się to podoba:naughty:

Dzięki! :wink:

a jeżeli chodzi o zaciski to sam je malowałem po wcześniejszym śrutowaniu. A farba to nie byle co tylko Hammerite :decayed: Kod lakieru - miedziany młotkowy :decayed:

Powiem tak, wcześniejsze były 1,5 roku temu na szybciora pomalowane też Hammerite'm na aucie i w miare fajnie do teraz się farba na nich trzymała, a po ostatnim myciu felg i spryskaniu zacisków Nielsenem wyglądały jak nowe - więc stąd się nie decydowałem na piecówke - czas pokaże jak na tych farba się będzie trzymała, ale śrutowanie pozostawiło szorstką powierzchnię, i myśle że przez to lakier będzie jeszcze lepiej przylegał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i Bóg stwierdził że super to jest mod a kolorek godny i uśmiech zagościł na jego twarzy:wink:...trzeba to oblukac na żywca bo jestem w pl to moze bedzie okazja:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i Bóg stwierdził że super to jest mod a kolorek godny i uśmiech zagościł na jego twarzy:wink:...trzeba to oblukac na żywca bo jestem w pl to moze bedzie okazja:decayed:

:grin::grin::grin:

To w takim razie trzeba się zgadać kiedyś na mini spota :wink: Dzisiaj zaliczyłem pierwszą dniówkę w nowej robocie w Rybniku, więc myśle że będzie okazja żeby się spotkać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kosa ... i fajnie ze dałeś swoim giermkom pizze a nie haribo :D:thumbup:

Ty młody ogranicz dawki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i Bóg stwierdził że super to jest mod a kolorek godny i uśmiech zagościł na jego twarzy:wink:...trzeba to oblukac na żywca bo jestem w pl to moze bedzie okazja:decayed:

:grin::grin::grin:

To w takim razie trzeba się zgadać kiedyś na mini spota :wink: Dzisiaj zaliczyłem pierwszą dniówkę w nowej robocie w Rybniku, więc myśle że będzie okazja żeby się spotkać :wink:

to dawaj kiedy do rybnika...ja jestem do 27.04 w pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długim czasie jaki dokładki spędziły w garażu przyszedł W KOŃCU czas na ich montaż...

Przód wyszedł elegancko, szczeliny równe, nic nie odstaje - można malować :naughty:

SDC14944.jpg

SDC14942.jpg

SDC14943.jpg

A tył i lotka już u lakiernika... jak dobrze pójdzie to w sobotę montaż :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięknie:naughty:

mój kolor

poskładałeś wkładkę z górą:whistling:

No baaa... :decayed: ...i powiem Ci, że ta 'wkładka' dużo daje i elegancko wszystko trzyma się kupy, kratki też mają swoje mocowania, więc prawdopodobnie obejdzie się bez trytytek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...