Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To nie wina paliwa :facepalm:

To powiedz mi czego wina skoro tankuje na innych stacjach i wszystko śmiga jak należy.. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po c**ja lejesz na orlenie :D

Bo się spieszyłem i nie miałem czasu jechać na stacje 3 km dalej mimo,że orlen był po drodze jak jechałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja z arkiem będę

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

To po c**ja lejesz na orlenie :D

Bo się spieszyłem i nie miałem czasu jechać na stacje 3 km dalej mimo,że orlen był po drodze jak jechałem.

Wiedząc że mają syf paliwo i dalej tam tankowac to brak słów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Orlenem nigdy nie miałem problemu, ale z Bliską w Kleczewie i owszem. Niby to jest to samo, bo to też własność Orlenu ale jakim cudem na tej jedynej stacji udało mi się zatankować 41l LPG gdzie zawsze maks wchodzi mi 39 - i to maks. A tam zawsze powyżej 40l. Mało tego, robiłem zawsze jakieś 30km mniej niż na LPG z innych stacji. Dla tego już od dłuższego czasu tam nie tankuje. Ojciec z ON też miał problem. Zatankował, dojechał do chaty i w jego D-4D cyrki z szarpaniem się zaczęły. Na szczęście poszła wymiana filtra, zalanie do pełna na innej stacji i było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś zastrzeżenia co do paliw z Orlenu?

Pytam, bo z racji tego, że mieszkam w Kłodawie tankuję wyłącznie na Orlenie. Będąc w trasie również.

Jedyne, do czego mógłbym się przyczepić to zużycie ON ~7,5l/100 na komputerze (w rzeczywistości może troszkę mniej, ale na pewno nie mniej niż 7, i tak sporo) ale to chyba bardziej kwestia silnika AJM niż samego paliwa.

I jeszcze w ramach ciekawostek:

FB_IMG_14021690115398474_zps7445786c.jpg

do czego doprowadziła poluzowana ramka tablicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda krótko byłem, ale miło było Was poznać Panowie :) do następnego pozdrawiam

---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:49 ----------

Macie jakieś zastrzeżenia co do paliw z Orlenu?

Pytam, bo z racji tego, że mieszkam w Kłodawie tankuję wyłącznie na Orlenie. Będąc w trasie również.

Jedyne, do czego mógłbym się przyczepić to zużycie ON ~7,5l/100 na komputerze (w rzeczywistości może troszkę mniej, ale na pewno nie mniej niż 7, i tak sporo) ale to chyba bardziej kwestia silnika AJM niż samego paliwa.

jeśli chodzi o moje auto to mam pod nosem u siebie Orlena i leje tylko Verve ON i chodzi, jest wszystko ok, natomiast o wiele lepsze paliwo jest na Shell'u czyli ON Verwa Nitro+, lepsza praca silnika, spalanie też lepsze ok 1l mniej na Shellu łyka ok 5,7l /100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie było fajnie miło było poznać nową twarz jedną ale Panowie oby tak dalej trzeba rozkręcić wiarę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spota. Szkoda,że żadnych nowych kroków u mnie nie było widać ale mam nadzieję,że na następnego już coś się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś zastrzeżenia co do paliw z Orlenu?

Pytam, bo z racji tego, że mieszkam w Kłodawie tankuję wyłącznie na Orlenie. Będąc w trasie również.

Jedyne, do czego mógłbym się przyczepić to zużycie ON ~7,5l/100 na komputerze (w rzeczywistości może troszkę mniej, ale na pewno nie mniej niż 7, i tak sporo) ale to chyba bardziej kwestia silnika AJM niż samego paliwa.

Też tankuję wyłącznie vervę na Orlenie w Kłodawie i nic złego się nie dzieje... A spalanie zależne od nogi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...