Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tam są wszyscy :)

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ewentualnie auditeam.pl tam siedzą krawaciarze

Opublikowano

Tam nie nie ma klimatu i nic się nie dzieje.

Opublikowano

Trzeba się wziąć za organizację jakiś spotów. Konkretne terminy konkretne miejsca. Chciałbym by spoty odbywały się w różnych miejscach by nie było monotonii oraz by kazdy miał taki sam dojazd. Można dogadać się również z grupą CMG MOGILNO. Bardzo fajni ludzie i miła atmosfera. :) Przede wszystkim ludzie z pasją.

Opublikowano

Trzeba się wziąć za organizację jakiś spotów. Konkretne terminy konkretne miejsca. Chciałbym by spoty odbywały się w różnych miejscach by nie było monotonii oraz by kazdy miał taki sam dojazd. Można dogadać się również z grupą CMG MOGILNO. Bardzo fajni ludzie i miła atmosfera. :) Przede wszystkim ludzie z pasją.

Dobrze gada. :)
Opublikowano

Prędzej z Vag wiara środa wlkp bo my sie zebrać nie możemy w obrębie 15-20km a co dopiero więcej.

Ja wiek ze CMG Mogilno maja dobre fury.

Opublikowano

Pany, czyj ten czerwony avant b5 kopciuch na PTU, z naklejką klubową i psem w środku? Strasznie dymi! :lol:

Opublikowano

Nie mam pojęcia:)

Opublikowano

W mojej okolicy to co jakiś czas widzę ale nie znam właściciela

Opublikowano

Pany, czyj ten czerwony avant b5 kopciuch na PTU, z naklejką klubową i psem w środku? Strasznie dymi! :lol:

Ja sobie nie przypominam by jakiś czerwony avant w b5 był kiedykolwiek na jakimś spocie u nas. Hmm napewno naszą wlepę miał ? :grin:

Opublikowano

Może był innym autem? ? ?

Opublikowano

Naklejka klubowa czyt. A4klub wiec ktoś kupił skądś i jeździ na nieświadomce, ta naklejka mógł mieć każdy.

Opublikowano

Pany, czyj ten czerwony avant b5 kopciuch na PTU, z naklejką klubową i psem w środku? Strasznie dymi! :lol:

Ja sobie nie przypominam by jakiś czerwony avant w b5 był kiedykolwiek na jakimś spocie u nas. Hmm napewno naszą wlepę miał ? :grin:

Wlepę i nieoryginalne lampy tylne! :lol:

Opublikowano

:hi:

Trzeba oskalpować kominiarza [emoji14]

Edytowane przez xsebo1

Opublikowano

To zależy jeszcze o jakiej wlepie mowa? A4 klub czy VAG WLKP WSCHÓD ? :)

Opublikowano

Jechałem w Finlandii to jeden koleś trzymał się lewego tylu ok 5 minut i pewnie chciał rozszyfrować wlepe Vag Wlkp wschód :D

Jakiś znaczek PL przydał by się w nowej wersji

Opublikowano

Pewnie mu się spodobało i chciał rozgryźć co jest grane. :D

A tymczasem u mnie ... Rozpoczyna się kupowanie części technicznych a przez zimę szukam pakietu s4 i wiele rzeczy do furmanki :) Pora odświeżyć wątek :kox:

11827175_1003959199634731_888283430_o_jp


Najlepsze zakupy u wujka Wandeja :thumbup1:

Opublikowano

Powitać panowie. :hi: jak tam znosicie upały co prawda dziś lub jutro ma być rekordowa temperatura. Dawid widzę kable są już pod suba szykowane. :-)

Opublikowano

:hi: Powitać

Ja znoszę o tak :)0e1b990710474352fcdba6953dfe1e70.jpg

Temp 34-37 słońce pali, żona nie nadąża smarować [emoji14]

Edytowane przez xsebo1

Opublikowano

Witam Panowie, podpowiedzcie mi. Czy felga 17" ET45 7,5 cala z oponami 235/45 bedzie ok? czy mocno sie schowa? Jak to bedzie wyglądało? Doradzcie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.