Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tera tylko dołożyć quattro bo fabrycznie nie wychodził :)

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 292,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie ma takiej potrzeby :)

Jedynie co,to niestety mam najprawdopodobniej kosz sprzegla do wymiany w skrzyni, jezdzic jezdzi,ale lepiej to zrobić:D

Bartas z Wrześni będzie w następnym miesiącu działał :D

Opublikowano

Powitać. :hi:

Opublikowano

:hi: co słuchać ?

Opublikowano

2.0 trochę słabe, ale w trasie przy 130 spala 7.2l co mnie zadowala + olej co mnie nie zadowala [emoji14]

Opublikowano

Nie ma takiej potrzeby :)

Jedynie co,to niestety mam najprawdopodobniej kosz sprzegla do wymiany w skrzyni, jezdzic jezdzi,ale lepiej to zrobić:D

Bartas z Wrześni będzie w następnym miesiącu działał :D

W zimę zmienisz zdanie :decayed:

A nawet na mokrym jest różnica po deszczu.

Opublikowano

U mnie czasem był problem z 1,2 lub wstecznym. Przed odpaleniem elegancko, po zapłonie kilka pierwszych zmian jakby haczyło lub sporadycznie nie wysprzeglało 2 biegu. Wymieniłem płyn hamulcowy i jest ok, bąbel powietrza lub stary płyn (stary łapie wilgoć)

Opublikowano

Nie miałem jeszcze okazji jeździć z quattro i może dlatego :)

2.0 trochę słabe, ale w trasie przy 130 spala 7.2l co mnie zadowala + olej co mnie nie zadowala [emoji14]

Ostatnio miałem okazje sprawdzić ile mój w trasie wezmie, z pełnym bagażnikiem i 5osób na pace, prędkość 150-180 napił się 12litrów LPG.

W dodatku źle była ustawiona instalacja, brak mocy itd, wszystko zostało zmienione, i czekam na najbliższa okazję i sprawdzenie, czy spalanie coś spadnie czy nie:) chociaż 12 litrów to i tak nie jest dużo, w mieście ok 13-14.


A jak tam u was na LPG, CHECK sie pojawia ??

Edytowane przez Lukasz_konin

Opublikowano

Jak nie było mocy to teraz spalanie może wzrosnąć hehe

Właśnie przed chwila skończylismy stroić mi lpg z ghostem na afr. Teraz Vałka powinna jeszcze lepiej jechać cel to ta sama moc co PB przy ostatnim pomiarze było na PB 155KM a na LPG 149KM

Opublikowano

Jeżdżę na Pb

Opublikowano

U mnie jakoś w tamtym roku miałem wgrana mapę do lpg wymiana filtrów i dwa wtryski nowe do tej pory nic mi się nie dzieje (odpukać w nie malowane: ) ) :hi:

A doda że instalacja to stag 4

Edytowane przez Sylwek A 4

Opublikowano

Orientujecie się może, czy radio AUDI CONCERT od a3 podejdzie do a4 ? wizualnie niby jest to samo.

Opublikowano

Powinien podejść różnica jest taka,że przedlifty miały 22 cm polifty bodajże 23cm. Róznica między ramką była.

Opublikowano

Wiem że a3 jest z 2006 roku

Opublikowano

Hmm to tego nie wiem bo w tych nowszych autach mogli robić już inaczej.

Opublikowano

No i co, myślicie coś nad jakimś Spotem ?:)

Opublikowano

Info jest na FB

Opublikowano

We Finlandii lecialem szutrową drogą stówke, wpadłem w dół przodem z lekko wcisnietym hamulcem. Efekt jest taki że hamując z dużych prędkości cały przód jakby skacze. Zawiecha zero luzu, wygiely się tarcze lub piasty - jutro będzie mi warsztat czujnikiem sprawdzał. Miał by ktoś coś? W weekend mam wyjazd :/

Opublikowano

zapraszamy na spota w niedziele w Poznaniu :)

Opublikowano

Info jest na FB

Gdzie dokładnie na FB ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.