Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem je na allegro ale powiem też że oglądałem powerbassy i no obawiamy się by nie wziąć badziewia ty masz sprawdzone więc może skusze się na nie. A firma kruger&matz coś ci mówi znajomy mi je poleca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A czyli w miarę podstawowa firma przewody michała na spokojnie można polecić? Bo powerbassy jeszcze patrzyłem i może też tu warto by pomyśleć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać towarzystwo. Dzisiaj kolejny etap prezentu od mojej kochającej dziewczyny i zarazem ostatni. SEBA jeszcze raz dzięki za dzisiejszą kawę i ciacho ;)

10872551_892626620767990_1219900665_n.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kto wczoraj był na magnesie srebrną a4 b5 srebrne ramki pod tablice piękne alu chyba 17ski. :hi:

Jeśli nie na klubowych to wątpię,że ktoś od nas. Swoją drogą wczoraj był magnes? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy zwracam się z prośbą o pomoc, obdzwonilem wszystkie szroty w okolicy Konina kilka w Turku i Kole. Jeśli ktoś wie czy widzial, że jest A4 B6 diesel sedan na czesci to dajcie info. Poszukuje dokladki tylnego zderzaka jak na zdjeciu, bez otworów na wydech

http://s1378.photobucket.com/user/jaku8891/media/2014-06-11200629_zps55f69425.jpg.html

Z góry dziękuje za pomoc

PS: jest temat na form założony (kupie) ale zero odzewu, a chcialbym z okolicy cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dokładką tylnego zderzaka w b6 to jest problem, u mnie jest pęknięta. Słyszałem że można zamówić w mir mar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do łysy44 on rozkładał na części więc może akurat jeszcze będzie miał jest z babiaka.


Tutaj masz do gościa z koła co ma na części może będzie miał to co szukasz - 889-907-141 a tutaj masz do łysego z forum

668 183 031
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadałem z łysy44, pojechałem, ale nie dogadaliśmy sie bo mial od benzyny(nie doczytał w ogłoszeniu), a ja szukam od diesla czyli bez otworów na wydech, wiem że występuje zamiennik na przód, ale ja właśnie tył potrzebuje :/. Do gościa z koła też dzwoniłem pod ten nr, lipa ;/

Ale dzięki koledzy, gdyby coś komuś wpadło w oko to prosiłbym o info, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadałem z łysy44, pojechałem, ale nie dogadaliśmy sie bo mial od benzyny(nie doczytał w ogłoszeniu), a ja szukam od diesla czyli bez otworów na wydech, wiem że występuje zamiennik na przód, ale ja właśnie tył potrzebuje :/. Do gościa z koła też dzwoniłem pod ten nr, lipa ;/

Ale dzięki koledzy, gdyby coś komuś wpadło w oko to prosiłbym o info, pozdrawiam

To nie możesz sobie zrobic moda z otworem? Albo na dwie rurki ?

Bedzie ładniej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadałem z łysy44, pojechałem, ale nie dogadaliśmy sie bo mial od benzyny(nie doczytał w ogłoszeniu), a ja szukam od diesla czyli bez otworów na wydech, wiem że występuje zamiennik na przód, ale ja właśnie tył potrzebuje :/. Do gościa z koła też dzwoniłem pod ten nr, lipa ;/

Ale dzięki koledzy, gdyby coś komuś wpadło w oko to prosiłbym o info, pozdrawiam

To nie możesz sobie zrobic moda z otworem? Albo na dwie rurki ?

Bedzie ładniej :decayed:

ładniej by było może, ale nie chce zmieniac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy zwracam się z prośbą o pomoc, obdzwonilem wszystkie szroty w okolicy Konina kilka w Turku i Kole. Jeśli ktoś wie czy widzial, że jest A4 B6 diesel sedan na czesci to dajcie info. Poszukuje dokladki tylnego zderzaka jak na zdjeciu, bez otworów na wydech

http://s1378.photobucket.com/user/jaku8891/media/2014-06-11200629_zps55f69425.jpg.html

Z góry dziękuje za pomoc

PS: jest temat na form założony (kupie) ale zero odzewu, a chcialbym z okolicy cos

Ja będę miał dokładkę zwykłą do diesla na zbyciu, kolor LY9B, bez potrzeby malowania... Ale do dopiero gdzieś na wiosnę :kwasny: jak będę zakładał dokładkę s-line od beny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słupcy jest koleś sprowadza Angliki na części przeważnie Passaty, ale Audi a4 by też trochę mu się przewinęło. Numer: +48 508 442 508. Pogadaj to dobra cenę rzuci. Np. Za drzwi do B6 w kolorze chciał 100zł. Napisz jak poszło pozdro


Chociaż osobiście polecam polakierowa progi w kolorze, jak dla Mnie oryginalny popielaty kolor jest okropny...
200r86s.jpg:D
Moje listweki i progi, nie są już popielate (czyt. Okropne)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słupcy jest koleś sprowadza Angliki na części przeważnie Passaty, ale Audi a4 by też trochę mu się przewinęło. Numer: +48 508 442 508. Pogadaj to dobra cenę rzuci. Np. Za drzwi do B6 w kolorze chciał 100zł. Napisz jak poszło pozdro

Chociaż osobiście polecam polakierowa progi w kolorze, jak dla Mnie oryginalny popielaty kolor jest okropny...

200r86s.jpg:D

Moje listweki i progi, nie są już popielate (czyt. Okropne)

:thumbup1::thumbup1:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...