Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zasięg pilota


tomcruze

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni koledzy mam pytanko odnośnie możliwości oceny stanu baterii w pilocie. Czy dobrze miarkuje że wraz z wyczerpywaniem

jedynym skutkiem będzie zmniejszanie zasięgu działania aż do zera ? Czy jednak raczej trzeba się przygotować na niespodzianke nawet jak ściaga jeszcze z 10 m ...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sytuacji awaryjnej zawsze masz zamek w drzwiach, pod warunkiem że pamiętasz o tym żeby go czasem użyć i zakonserwować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wymieniałem baterie w obydwu pilotach, i ten mniej używany pilot (zapasowy) ma większy zasięg działania niż ten co użytkuje codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umnie baterie nowe:d i moge otwierac z jednego metra:d z dalszej odleglosci nie da rady:D a czemu to niewiem niemam pojecia:d moze jakies jest kodowanie na zwiekszanie zasiegu ori klucza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wymienilem ostatnio baterie dwie wchodza dalem dyszke i lapie z bardzo daleka nawet 25 metrow. wczesniej juz prawie nie reagowal pilot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wymieniłem baterie w hipermarkecie w puncie dorabiania kluczy, dałem 15 zł z wymianą i gość, który sprawdzał na jakimś przyrządzie powiedział, że stara bateria była bardzo słaba, po wymianie na nową jest znacznie lepiej tzn łapie z dłuższej odległości (15-20m) natomiast u ojca w bmw w dokładanym pilocie bez porównania dalej łapie nawet z około 50m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...u mnie działają na 20-25m - co prawda baterie mają już jakiś czas, auto używane codziennie. Zasięg ma prawo stopniowo zmniejszać się wraz z powolnym wyczerpywaniem baterii co po wyraźnym jego skróceniu wskazuje użytkownikowi by szykował się na jej zmianę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też trzeba być blisko auta aby otworzyć. Baterie Nie wymieniłem jeszcze ale w najbliższym czasie to zrobię. I zobaczy się czy jest lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno jak się przyłoży pilot do głowy to łapie z większej odległości. Czy ktoś z was to sprawdzał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi bardzo słabo łapie około 3 metry i trzeba z 2-3 razy nacisnać zeby załapał.baterie wymieniłem i nic nie dało.drugi klucz zapasowy tez tak samo. co moze byc nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś wie w którym miejscu jest antena od zamka centralnego? Jest w tylnej szybie? Gorszy zasięg przy nowej baterii może być objawem problemów z anteną, albo rozjazdem czestotliwosci nosnej w pilocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sedanie antena jest pod osłoną u góry tylnej szyby. U mnie wymiana kluczyka załatwiła problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tylnym błotniku jak z bagażnika wyciągniesz boczek tylko nie pamiętam czy prawy czy lewy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...