Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z przyspieszaniem !


dawid@1993

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.Koledzy ! Nie cały rok temu regenerowałem turbinę i było ok i od jakiegoś czasu autko przestało jechać tzn.do 2 iluś tam tys.zbiera się jako tako a później nic się nie dzieje,kompletnie.Tak samo w trasie 140 km/h i koniec : | Może tam jeszcze coś pójdzie ale bez przesady.Ja potrafiłem 180 lecieć z bagażem na dachu i śmiało mógł jechać dalej a teraz nic.Co może być przyczyną,szukać problemów w turbinie czy nie koniecznie ? Pozdrawiam Dodam że czasem jest coś takiego że przyspiesza odpuszcza znów i koniec.Ciężko mi to opisać ale krótko mówiąc no nie przyspiesza w ogóle a powyżej 3000 tys.to nie ma o czym mówić : ) Trochę kijowo jak się kogoś wyprzedza bo o tym mogę zapomnieć,przynajmniej przy predkości z rzędu 110 km/h : P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak,to podstawa,tak zrobię ale wątek umieściłem gdyż może ktoś miał podobnie.Na turbinę bodajże mam jeszcze gwarancje więc jak co to rozkręcam i niech chłopaki robią

---------- Post dopisany 10-10-2012 at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany 04-10-2012 at 21:41 ----------

A więc,wiem w czym problem,przepływomierz.Upewniając się odpiąłem go i idzie aż miło teraz.Teraz takie pytanie,jakie są skutki takiego PÓKI CO jeżdżenia tak z odpiętym ??? Szukać nowego itp. ? Ile taka ogólnie zabawka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chiński = 200 zł. W ASO około 500 zł, pod warunkiem, że twój stary jest oryginalny a nie już chiński ( biorąc w ASO nowy, musisz zostawić stary ORI ).

Musisz szukać nowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zamiennik Boscha ma tylko jeden numer a ori Bosch z serwisu ma dodatkowe oznaczenia dobierane po numerze Vin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...