Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o analizę logów silnik avg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prośba o analizę logów z powodu braku mocy jest to silnik AVG. Są to moje pierwsze logi wiec jeśli jest coś źle to zrobię od nowa

Dynamiczne

Grupy: 003 - VAGLOG - Log (1 - 003,003)

Grupy: 011 - VAGLOG - Log (0 - 011)

Opublikowano

To zrob komplet i zapraszam ponownie

Opublikowano
  • Autor

A mógłbyś powiedzieć które grupy lub poratować jakimś ciekawym linkiem?

Opublikowano
A mógłbyś powiedzieć które grupy lub poratować jakimś ciekawym linkiem?

Obraz.jpg

może to Ci coś pomoże

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem czemu ale wyświetla mi się taki malutki obrazek na którym nic nie mogę rozczytać

Opublikowano

przepływomierz leży i kwiczy widac to przy 3800 jak doladowanie prawie jest jak chce mapa ,a luftu brak, ale to nie bedzie tylko ten problem , ale od tego zacznij

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam nie wiem czy odkopać stary czy zakładać nowy temat. W końcu udało mi się zrobić komplet logów czy mógł by ktoś je ocenić bo tragedia nie ma czym jechać

Log (0 - 007)

Log (1 - 013)

Log (2 - 000)

Log (3 - 003)

Log (4 - 004,004)

Log (5 - 011)

Log (0 - 000)

Log (1 - 001)

Log (2 - 003)

Log (3 - 008,010)

Log (4 - 003,011)

Log (5 - 001,004)

Opublikowano

Zacznij od tego żeby powymieniać wszystkie wężyki podciśnienia, widać, że masz nieszczelność.

Opublikowano
  • Autor

Właśnie kupiłem wężyk po wymianie robić nowe logi? Jeśli tak to wszystkie czy tylko któreś grupy?

---------- Post dopisany 12-09-2013 at 18:00 ---------- Poprzedni post napisany 11-09-2013 at 15:56 ----------

Wymieniłem wężyki jest lepiej ale jeszcze nie to. Co jeszcze może być nie tak?

Opublikowano

Wg mnie turbo nie wstaje, przepływka do zmiany.

Opublikowano

Nic nie rob z przepływomierzem... ogarnij regulacje cisnienia doladowania...

Opublikowano
  • Autor

Witam a jeśli mógł byś rozwinąć myśl co dokładnie mam ogarnąć z tym ciśnieniem?

---------- Post dopisany 15-09-2013 at 15:00 ---------- Poprzedni post napisany 13-09-2013 at 15:58 ----------

Dziś zrobiłem nowe logi auto jest po wymianie wężyków podciśnienia i wczoraj wymieniłem rozrząd. Czy mogli byście pomóc mi zdiagnozować problem mojego auta.

Log (0 - 003,011)

Log (1 - 004,004)

Log (2 - 001)

Log (3 - 011)

Log (4 - 000,000)

Log (5 - 001,004)

Log (6 - 003,003)

Log (7 - 013)

Log (8 - 007)

Log (9 - 008,010,008,010)

Opublikowano

jak w zimie auto nie będzie zapłać od razu podreguluj statyczny kąt wtrysku na ~54

dawkę jałowa tez mogła by być bliżej 3,0mg ale to kosmetyka

sterowanie podciśnieniowe turbiny śpi, albo jest nie szczelność w tym układzie, albo n75 wadliwy albo żaluzje nie pracują jak powinny na skutek sadzy, włącz 011BS i kluczem po dociągaj sztangę gdy idzie w górę i w dół, po postu rozruszaj ją by chodziła w całym zakresie, jak to nie pomoże wyjmij n18 i pozatykaj wężyki śrubkami które były do niego podłączone, jak dalej będzie źle wyjmij n75 i w miejsce n75 wsadź n18 i wykonaj loga 011d(dynamicznego)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za rade statyczny kąt wtrysku wiem jak podregulować dawkę jałową to nie bardzo jak byś mógł wytłumaczyć bliżej był bym wdzięczny. Jutro po pracy pogrzebie przy tym sterowaniu turbiny. Jeszcze raz dzięki.

Opublikowano

najpierw robisz odcinek z 15km by silnik się nagrzał do 90C, sprawdzasz czy w 001 jest min 87C, wyłączasz światła, nawiew, radio, klimę, cała elektryka off, nawet światło w podsufitce i teraz patrzysz w logu 001 wartość mg, luzujesz 3 śruby trzymające nastawnik do pompy, zwróć uwagę byś nie poluzował śrub które trzymają górny dekielek nastawnika, śruby trzymające nastawnik są niżej, tej trójkątnej śruby nie luzujesz, jak za bardzo poluzujesz to ci zacznie paliwo sikać, tak poluzuj by było na granicy sikania, teraz przez drewno stukasz w nastawnik tak by go przestawić w stronę szyby i spoglądasz na 001 czy jest 3,0-3,6mg i stopniowo dokręcasz, ten filmik uświadomi cię:

!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.