Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b6 AWX] avant 2001r Czarna perła


emilbrzo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ,ostatnio kupiłem Audi b6 avant z silnikiem AWX szukałem 6bieg bo wydawało mi sie ze bedzie lepszy ale ciezko było...Zdecydowałem sie na ten egzemplarz:) Trosze km zrobiłem zanim znalazłem cos co mi sie spodoba. Mam pełna ksiazke serwisowa prowadzona od nowosci wszystkie wymiany nawet oleju i filtrów są wpisane oczywiście nie koniecznie aso ale róznych firm. Przebieg 300tys.Podobno w 2010 miała 220tys sprawdzane w aso. Trubinka po regeneracji i nowa spreżara klimy. Klor Czarna perła wlepka z bagażnika zgadza sie z wlepka z ksiazki i z wyposażeniem po nr Vin mysle ze dobry zrobiłem zakup.Na całej karoseri miernik pokazuje w przedziale 90-140 mikronow wiec myśle ze orginał pomijajac prawy lewy błotnik gdzie wskazuje mi okolice 200. Oceńcie i powiedzcie co o niej myslicie:) Była najlepiej utrzymana z 7 które oglądałem.Mam nadzieje ze nie przepłaciłem hehe:)

W przyszłości bede chciał zrobic:

-listwy na drzwi S4

-pomalowac dolne zderzaki i progi pod kolor

-koła na lato 225/40/18" s-line prawdopodobnie

-emblematy s-line

-przyciemnić szyby

-jakis fajny chip/chip-box

Oto foty:

0925004419927934m.jpg

e8ab71405bc1c91dm.jpg

7e4c6bf0798eb251m.jpg

8afaddeef1484f83m.jpg

c49f10f64ae2fb58m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny avancik -wydaje mi się że ktoś trochę rezał przy nim także mógł być użytkownikiem nawet tego forum bo masz chociażby gałkę s-line.

sprawdź sobie kody z wlepki co powinieneś mieć na ori wyposażeniu i będziesz wiedział co było dołożone a co zabrane :wink:

Emblematy S-line sobie odpuść , no bo po co Ci jak nie masz s-lina i chip boxy również sobie odpuść , lepiej gdzieś podjedź to Ci napiszą program ... szkoda auta :wink:

pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....jak dobrze widzę wnętrze swing kierownica soul - takie coś szło w oryginale? czy po indywidualnej zmianie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po kodach w bagazniku wszstko mi sie zgadzało:) sportowa kiera 3-ramienna sportowe fotele skorzana gałka skrzyni biegow. itd:)

....nie kwestionuję, że trzyramienna po prostu wnętrze jest szare a kierownica czarna stąd moje zapytanko czy w tym zestawieniu kolorystycznym szło w oryginale :wink:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rozumiem kolego, mysle ze szło bo spotkałem sie z paroma egzemplazami takimi.Pozdrawiam

---------- Post dopisany 03-12-2012 at 19:05 ---------- Poprzedni post napisany 08-10-2012 at 21:29 ----------

Nadszedł czas na jakies zmiany zainwestowałem w wosk coloniete glinke i quick detailer qd+ bardzo fajna sprawa, takie zabezpieczenie na zime

no i co najwazniejsze zamieniłem swoje 16" na te oto 18" z swietnymi oponkami Oraz przyciemnilem szybki folia sungard 20%

Koledzy z forum mi odradzili zeby zamianiac sie na fele z 2 rozstawami srob bo podobno podrobki wiec znalazlem takie troche obdrapane ale lepsze obdrapane nie spawane i proste lekkie ciezarki niz jakies gnioty.

ODRAZU LEPIEJ SIE PREZENTUJE:)

Po zimie planuje

załozyc juz odnowione i odpicowane felgi

zrobic korekte lakieru

i pomalowac te dokładki zderzakow pod kolor nadwozia

cos jeszcze doradzicie?

20121203_140446.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany at 19:05 ----------

20121203_140421.jpg

<br /><br />

20121203_140431.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:10 ----------

witajcie ponowie chciałbym wam pokazac jak teraz wyglada moje autko opinie mile widziane:)

11703_273849969413578_843211437_n.jpg

306099_501371983256297_1177209286_n.jpg

ger.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo na poczatek dokladki w kolor double wydech.... btw ladna i zadbana maszyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego z malowaniem plastikowych dokłądek jest troche zachodu, kreciłem sie troszke za tym i za umalowanie wszystkich plastików chca ok 600-800zł ........ byłem u typa który mówił mi ze u niego jeden element to jeden element i tak za 4 elementy czyli 2 dokłądki 2 progi chciał 1200zł :grin: jesli nie masz zaprzyjaźnionego lakiernika to szukaj dokładek pod kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze nie miałem szczescia do lakierników poprostu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowilem odswiezyc troche temat wrzucam kilka ostatnich fotek, blizej wakacji bede sprzedawał b6 z zamiarem przesiadki na b8 takze napewno w dziale sprzedam ogłoszenie zamieszcze tylko pytanie ile krzyczec!? niestety magiczna 3 z przodu jest.. ostatnio padaja mi poduszki pod silnikiem telepie silnikiem, po za tym sprawuje sie idealnie na hamowni ostatnio wyszło 132km wiec zdrowa seria autko po korekcie lakieru,

http://zapodaj.net/b5fdb20f5ecc9.jpg.html
http://zapodaj.net/59136ee893015.jpg.html
http://zapodaj.net/7fb6ae002d32c.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...