Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

tak czytam o braniu oleju w autach porsche itp i sie smieje najwiecej wypisuja ci ktorzy w aucie nawet nie siedzieli

jesli jakis debil bo inaczej takiego czlowieka nie nazwe nie potrafi dotrzec prawidlowo auta to bedzie bral kazdy jeden olej jesli auto jest prawidlowo dotarte tez bierze ale nie wiadrami

mam kliku kolegow ktorzy maja boxtery i 911 i turbo s i jezdzilem sam nie raz tymi autami po kilka tys w kawalku i w zadnym nie mialem nigdy problemu brania oleju na 5000 - 6000km litr to zadne branie oleju!

moj r8 jak go deptam wpierdzieli na 2- 3tys litr i tez to nie jest duzo bo znam kolesia co mu wpieprza na 1000km 1,5l i tez za***prza

silniki wysokoobrotowe maja niestety fizczne granice ktore nie pozwalaja od pewnych obrotow silnika zebrac oleju z gladzi cylindra stad branie oleju bo go spala normalnie i tyle i tak bedzie w kazdym mocnym wysokoobrotowym aucie jadac nim do 4000obr spalanie oleju nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tak czytam o braniu oleju w autach porsche itp i sie smieje najwiecej wypisuja ci ktorzy w aucie nawet nie siedzieli

jesli jakis debil bo inaczej takiego czlowieka nie nazwe nie potrafi dotrzec prawidlowo auta to bedzie bral kazdy jeden olej jesli auto jest prawidlowo dotarte tez bierze ale nie wiadrami

mam kliku kolegow ktorzy maja boxtery i 911 i turbo s i jezdzilem sam nie raz tymi autami po kilka tys w kawalku i w zadnym nie mialem nigdy problemu brania oleju na 5000 - 6000km litr to zadne branie oleju!

moj r8 jak go deptam wpierdzieli na 2- 3tys litr i tez to nie jest duzo bo znam kolesia co mu wpieprza na 1000km 1,5l i tez za***prza

silniki wysokoobrotowe maja niestety fizczne granice ktore nie pozwalaja od pewnych obrotow silnika zebrac oleju z gladzi cylindra stad branie oleju bo go spala normalnie i tyle i tak bedzie w kazdym mocnym wysokoobrotowym aucie jadac nim do 4000obr spalanie oleju nie istnieje

Sprawdzone organoleptycznie bez przekraczania 5 tys. Obr/min nie bierze ani grama. Natomiast dynamiczna jazda to właśnie około 1l na 7000 - 8000 kn.

Co do softu to byłem auto shamowane ale niestety nie dało rady wgrać softu. Będzie drugie podejście ale potrzebny jest support z APRa. Będzie z tym trochę zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz wykres? rozumiem,że Częstochowa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek tez masz ecu continental ? Spytaj jak bedziesz znowu co? Bo u mnie to siedzi i rogal powiedział ze sie nie da narazie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie brałem wykresu bo tylko serie mierzylismy jak już będzie po sofcie to wtedy dla porównania seria kontra mod wrzuce.

Dziadek ja mam komp Boschowski.

Seria dała powtarzalne wyniki przy wysokiej temperaturze zewnętrznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój sąsiad i dobry znajomy sprzedaję swoje dziecko, inna bajka niż zaplanowałeś i brałeś pod uwagę, ale i kasa sporo mniejsza:wink:

Oferta - Subaru Impreza - Witam do sprzedania wyjątkowe auto moc 460 KM ! 620 Nm , silnik cosworth 2,5 longblock zakuty 5000 km , procedura startu. Podtrzymanie

0-200 robi w 11s, tor poznań wykręcił 1.37:decayed: sprawdź sobie dla porównania wyniki z track day's :wink:

Auto jest idealne na torowe zabawy, tylko spalanie mogło by nawet Twój budżet nadszarpnąć :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie brałem wykresu bo tylko serie mierzylismy jak już będzie po sofcie to wtedy dla porównania seria kontra mod wrzuce.

Dziadek ja mam komp Boschowski.

Seria dała powtarzalne wyniki przy wysokiej temperaturze zewnętrznej.

no dobra ale możesz spytać o 1.8tfsi oznaczenie CJEB ? ...ale jak powiedzą ze to sie robi bez problemu jak 2.0tfsi lub starsze 1.8tfsi tzn ze sie nie znają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie brałem wykresu bo tylko serie mierzylismy jak już będzie po sofcie to wtedy dla porównania seria kontra mod wrzuce.

Dziadek ja mam komp Boschowski.

Seria dała powtarzalne wyniki przy wysokiej temperaturze zewnętrznej.

no dobra ale możesz spytać o 1.8tfsi oznaczenie CJEB ? ...ale jak powiedzą ze to sie robi bez problemu jak 2.0tfsi lub starsze 1.8tfsi tzn ze sie nie znają :wink:

Spoko zapytam, na razie ziomek jest OK poświęcił mi 3 godziny w sobotę i nie wziął ani grosza bo nie dało się programu załadować. Także nie jest raczej nastawiony na szybki zysk tylko na rzetelną usługę. Zobaczymy czy u mnie się uda cokolwiek zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

73 strony i ani jednego moda :decayed:

73 strony a w schowku dalej wali żółcią :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

73 strony i ani jednego moda :decayed:

73 strony a w schowku dalej wali żółcią :grin:

moze zmienił :whistling:

Nie miałem kiedy :decayed: a poza tym jak mam dosyć LED'ów to otwieram schowek i upajam się piękną żółcią :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

73 strony i ani jednego moda :decayed:

73 strony a w schowku dalej wali żółcią :grin:

moze zmienił :whistling:

Nie miałem kiedy :decayed: a poza tym jak mam dosyć LED'ów to otwieram schowek i upajam się piękną żółcią :grin:

Widzę ze nie daja ci żyć :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

73 strony i ani jednego moda :decayed:

73 strony a w schowku dalej wali żółcią :grin:

moze zmienił :whistling:

Nie miałem kiedy :decayed: a poza tym jak mam dosyć LED'ów to otwieram schowek i upajam się piękną żółcią :grin:

Widzę ze nie daja ci żyć :grin:

no trzeba , niestety zazdrość to najgorsze uczucie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

73 strony i ani jednego moda :decayed:

73 strony a w schowku dalej wali żółcią :grin:

moze zmienił :whistling:

Nie miałem kiedy :decayed: a poza tym jak mam dosyć LED'ów to otwieram schowek i upajam się piękną żółcią :grin:

Widzę ze nie daja ci żyć :grin:

Bartek od czasu do czasu mi "delikatnie" przypomni o tym jakże istotnym szczególe. Najbardziej mi utkwił w pamięci jeden moment, jak na Orlenie zatankowałem wracam do auta, Grzegorz leży z tyłu na kanapie obczaja LED'y a Bartek z kamienną twarzą mówi do mnie czy widziałem "to coś" i pokazuje na schowek po czym dodaje że tym paździerzem jeździł nie będzie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się spotkał z kontrolą radarową na autobahnie? Bo wczoraj jadać na A4 między Wro a Opolem na tablicach elektronicznych widniał napis "Kontrola radarowa" i nie bardzo wiedziałem czego się spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwolniłeś do 230 chociaż ? :polew:

Przy wczorajszej pogodzie ciężko było rozwinąć ponad 200km/h ani widoczności ani przyczepności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...