Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

RS6 po doposażeniu w kilka bajerów czyli pakiety Dynamic, Carbon itp wychodzi sporo ponad 6 stówek. Do tego rozmawiając na zasadzie że jestem gotowy zaliczkować model w tej chwili maksymalny rabat to 17% czyli finalnie i tak ponad 500k.

Co do możliwości modyfikacji to wg. naszych rodzimych znachorów sterownik nie do złamania, ponieważ ma wieloetapowe zabezpieczenia. Według mnie auto nie warte tej kasy. Ale każdy ma własne preferencje

Kuredu jakoś inaczej to wyliczył, ~400k to przyzwoicie chora cena, >500k to już agonalnie chora cena:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

RS6 po doposażeniu w kilka bajerów czyli pakiety Dynamic, Carbon itp wychodzi sporo ponad 6 stówek. Do tego rozmawiając na zasadzie że jestem gotowy zaliczkować model w tej chwili maksymalny rabat to 17% czyli finalnie i tak ponad 500k.

Co do możliwości modyfikacji to wg. naszych rodzimych znachorów sterownik nie do złamania, ponieważ ma wieloetapowe zabezpieczenia. Według mnie auto nie warte tej kasy. Ale każdy ma własne preferencje

Ale Ty cały czas mówisz o nowym RS6 którego zaden tuner nie ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS6 po doposażeniu w kilka bajerów czyli pakiety Dynamic, Carbon itp wychodzi sporo ponad 6 stówek. Do tego rozmawiając na zasadzie że jestem gotowy zaliczkować model w tej chwili maksymalny rabat to 17% czyli finalnie i tak ponad 500k.

Co do możliwości modyfikacji to wg. naszych rodzimych znachorów sterownik nie do złamania, ponieważ ma wieloetapowe zabezpieczenia. Według mnie auto nie warte tej kasy. Ale każdy ma własne preferencje

Ale Ty cały czas mówisz o nowym RS6 którego zaden tuner nie ruszy.

Mówię o nowym RS6 które jest wolniejsze i to sporo od RS6 C6 po modach, a od Adam wiem że nowej RS6 dłuuugo nikt nie zmodzi, zresztą sam pewnie czytałeś że radził mi żebym nie pozwalał u siebie zrobić aktualizacji softu bo dostanę taki "tuning protection" że się posram

Kuredu wyliczył dla siebie opcję na 557 tys. i ma więkeszy rabat, ja takowego nie dostanę i nie wiem gdzie zjadą 1/4 z ceny auta. Wystarczy opcja ceramiki, pakiet dynamic plus, carbon i sportowy wydech i podstawowe gadżety jak dociągnie drzwi i robi się 650k. To ja dziękuje postoję obok :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceramika to dla mnie zbedna opcja i w normalnym uzytkowaniu jak dla mnie nie przydatna. Szymek jak bedziesz juz chcial kupic RS6 to Ci powiem gdzie i jak dostac 24% rabatu bo nie ma z tym problemu. Ja poza std dobralem head up, night vision i kilka innych drobnych rzeczy, zadnych bose, komfort foteli. Standardowe wyposazenie uwazam za wystraczajace. Kamery itd mi sa w aucie nie potrzebe stad cena kolo 560. No i kolor czerwien obowiazkowo bo przy Rs6 jest cena jak za kazdy inny lakier a jak ja kupiwalem to chcieli 15tys za misano red. Takze przy rabatach o ktorych pisalem uwazam cene troche ponad 400tys adekwatna do osiagow, mocy i wyposazenia, a program ktos w koncu zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceramika to dla mnie zbedna opcja i w normalnym uzytkowaniu jak dla mnie nie przydatna. Szymek jak bedziesz juz chcial kupic RS6 to Ci powiem gdzie i jak dostac 24% rabatu bo nie ma z tym problemu. Ja poza std dobralem head up, night vision i kilka innych drobnych rzeczy, zadnych bose, komfort foteli. Standardowe wyposazenie uwazam za wystraczajace. Kamery itd mi sa w aucie nie potrzebe stad cena kolo 560. No i kolor czerwien obowiazkowo bo przy Rs6 jest cena jak za kazdy inny lakier a jak ja kupiwalem to chcieli 15tys za misano red. Takze przy rabatach o ktorych pisalem uwazam cene troche ponad 400tys adekwatna do osiagow, mocy i wyposazenia, a program ktos w koncu zrobi.

Ja o rabat zapytałem z ciekawości bo przygrywkę zrobiłem że zamówię i sprawdzałem co dadzą. A nie jestem "nastawiony" na RS6 bo eski się teraz nie pozbędę a drugiego auta trochę szybszego od obecnego za 4 stówy pod domem mi nie potrzeba.

Jestem bardziej za czymś z "M" lub "AMG" tak z czystej ciekawości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceramika to dla mnie zbedna opcja i w normalnym uzytkowaniu jak dla mnie nie przydatna. Szymek jak bedziesz juz chcial kupic RS6 to Ci powiem gdzie i jak dostac 24% rabatu bo nie ma z tym problemu. Ja poza std dobralem head up, night vision i kilka innych drobnych rzeczy, zadnych bose, komfort foteli. Standardowe wyposazenie uwazam za wystraczajace. Kamery itd mi sa w aucie nie potrzebe stad cena kolo 560. No i kolor czerwien obowiazkowo bo przy Rs6 jest cena jak za kazdy inny lakier a jak ja kupiwalem to chcieli 15tys za misano red. Takze przy rabatach o ktorych pisalem uwazam cene troche ponad 400tys adekwatna do osiagow, mocy i wyposazenia, a program ktos w koncu zrobi.

Ja o rabat zapytałem z ciekawości bo przygrywkę zrobiłem że zamówię i sprawdzałem co dadzą. A nie jestem "nastawiony" na RS6 bo eski się teraz nie pozbędę a drugiego auta trochę szybszego od obecnego za 4 stówy pod domem mi nie potrzeba.

Jestem bardziej za czymś z "M" lub "AMG" tak z czystej ciekawości

1M sedan jest bardzo ciekawą koncepcją.

Seryjnej na torze nie uciekniesz ani m5 ani E63 amg.

Silnik ma rozwojowy, bo 2.5t 340ps, więc 400+ nie powinno być problemem.

Na ringu dostaje tylko 5s od rs6 c6, na krótszych torach rs ma pozamiatane, dotyczy to również rs4 b8.

Dla tych co lubią się ścigać, ale mają szybsze auta od umiejętności czyli 1/4, już słabiej, bo 340ps szału nie robi i byle zmodzone tdi powinno mu dać radę :bag:

Resztę kasy wydasz na drobne modyfikacje siebie o auta i będziesz wymiatał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1M sedan? 2.5t 340ps? pomieszałeś bmw,subaru i audi rs3 :D 1M to coupe, ma 3.0T R6 340ps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1M sedan? 2.5t 340ps? pomieszałeś bmw,subaru i audi rs3 :D 1M to coupe, ma 3.0T R6 340ps

mój błąd, faktycznie 3.0T:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej nieobecności. Co do drugiego autka znajomy z US zaczął się przygotowywać do sprowadzenia dla mnie ze stanów egzemplarza Vipera 13' Hennessey Venom 700R tylko musi się dowiedzieć o najlepsze rozwiązania w celu "optymalizacji" podatkowej.

Na Niemcowni już są dostępne ale to "zwykłe" wersje 640 konne.

Venom 700R Upgrade Package | 2013 SRT Viper | Hennessey Performance

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej nieobecności. Co do drugiego autka znajomy z US zaczął się przygotowywać do sprowadzenia dla mnie ze stanów egzemplarza Vipera 13' Hennessey Venom 700R tylko musi się dowiedzieć o najlepsze rozwiązania w celu "optymalizacji" podatkowej.

Na Niemcowni już są dostępne ale to "zwykłe" wersje 640 konne.

Venom 700R Upgrade Package | 2013 SRT Viper | Hennessey Performance

Ty jesteś świr:decayed::decayed::slina:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek mówiłem żebyś nie grał w Forze Horizon i jeździł nowym viperem bo się zaraz napalisz na niego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ;)

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

---------- Post dopisany at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany at 18:50 ----------

Henessey z tego co wiem mają filię w Holandii

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem i słyszałem na żywo V10 8,4L robi wrażenie. I to bardzo, poza tym to są akurat auta które zawsze były szybkie nie tylko na prostej :grin:

Aha wkupiłem kilka godzin jazd szkoleniowych na mocnych autach RWD żeby się oswoić z tylnym napędem i dużą mocą bo to podstawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy viper to całkowicie nowe auto które nie tylko jest szybkie na prostej, dobry czas uzyskał na Nurburgring'u :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się, a do tego będzie szybki i na pewno nikt nie przejdzie obojętnie :grin: no i nie często spotykany. Jedyna rozterka jest taka że można coś mieć z lansowozów ale one zbyt szybkie nie są jedynie przyciągają uwagę (SLS, 458 Italia, Gallardo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Italia zapitala strasznie ile ona ma z 3.6s do 100km/h?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...