Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem cennik nowej RS 6 i chłopaki poszaleli za podstawę chcą 5 patykow. Doposazona ponad 6 stowek

---------- Post dopisany at 15:56 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ----------

Dostałem cennik nowej RS 6 i chłopaki poszaleli za podstawę chcą 5 patykow. Doposazona ponad 6 stowek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ile kosztowala C6? Chyba cos kolo 400?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to za 450 ja mozna kupic po rabacie wiec dobra cena jak za takie auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to za 450 ja mozna kupic po rabacie wiec dobra cena jak za takie auto

Sam nie wiem, czy jednak nie przesada w odniesieniu ceny s6 i osiągów do ceny rs6 i osiągów:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na S6 takiego rabatu nie dają, do tego RS6 jest praktycznie kompletnie wyposażona. ja dziś jak dostałem cennik to wyszła 557 i rabat jest 24% co daje 423tys, S6 identycznie wyposażona 447 i rabat 12-13% - wyjdzie 390, jak dla mnie przy tej róznicy to RS6 jest lepszą opcją z dużo lepszą i bezpieczniejszą skrzynią i może ktoś program w końcu zrobi i wtedy rs będzie wymiatał w porównaniu do s6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na S6 takiego rabatu nie dają, do tego RS6 jest praktycznie kompletnie wyposażona. ja dziś jak dostałem cennik to wyszła 557 i rabat jest 24% co daje 423tys, S6 identycznie wyposażona 447 i rabat 12-13% - wyjdzie 390, jak dla mnie przy tej róznicy to RS6 jest lepszą opcją z dużo lepszą i bezpieczniejszą skrzynią i może ktoś program w końcu zrobi i wtedy rs będzie wymiatał w porównaniu do s6

jakoś różnice zakodowałem znacznie większe, w takiej opcji nie ma tematu, sprawa oczywista.

100-200 8.5s:kox: generalnie przekonujące:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje i dobranoc :hi::kox:

Przejazd Jury'ego rozjebał wszystkich :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale i tak pewnie wychodzi ze 3,4 razy taniej niż seryjne auta z podobnymi osiągami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale i tak pewnie wychodzi ze 3,4 razy taniej niż seryjne auta z podobnymi osiągami :wink:

nie ma seryjnego auta z takimi osiągami :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale i tak pewnie wychodzi ze 3,4 razy taniej niż seryjne auta z podobnymi osiągami :wink:

nie ma seryjnego auta z takimi osiągami :whistling:

hennessey venom GT, koenigsegg agera r, porsher 9ff gt9-r ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale i tak pewnie wychodzi ze 3,4 razy taniej niż seryjne auta z podobnymi osiągami :wink:

nie ma seryjnego auta z takimi osiągami :whistling:

hennessey venom GT, koenigsegg agera r, porsher 9ff gt9-r ? :decayed:

Minimalnie gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje i dobranoc :hi::kox:

Przejazd Jury'ego rozjebał wszystkich :decayed:

Zorientuj się ile f*ck upów mieli żeby mieć jeden dobry przejazd na zawodach:wink:

A tutaj DD

https://www.youtube.com/watch?v=nbc3L0zsxAE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje i dobranoc :hi::kox:

Przejazd Jury'ego rozjebał wszystkich :decayed:

Zorientuj się ile f*ck upów mieli żeby mieć jeden dobry przejazd na zawodach:wink:

A tutaj DD

https://www.youtube.com/watch?v=nbc3L0zsxAE

Co prawda to prawda- podobno GTR sypały się jak koks na imprezach u Freddie'go Mercurego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale i tak pewnie wychodzi ze 3,4 razy taniej niż seryjne auta z podobnymi osiągami :wink:

nie ma seryjnego auta z takimi osiągami :whistling:

hennessey venom GT, koenigsegg agera r, porsher 9ff gt9-r ? :decayed:

to nie rozpędzi się w takim czasie do 300km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS6 po doposażeniu w kilka bajerów czyli pakiety Dynamic, Carbon itp wychodzi sporo ponad 6 stówek. Do tego rozmawiając na zasadzie że jestem gotowy zaliczkować model w tej chwili maksymalny rabat to 17% czyli finalnie i tak ponad 500k.

Co do możliwości modyfikacji to wg. naszych rodzimych znachorów sterownik nie do złamania, ponieważ ma wieloetapowe zabezpieczenia. Według mnie auto nie warte tej kasy. Ale każdy ma własne preferencje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...