Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

potwierdzam ;)

Tośmy sobie pogadali :grin:

PS. a ziomkiem pisałem, jak będzie ciepło i fajna pogoda to coś zmontujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szymek co do kol i dystansow to w S6C7 jest chyba inny rozstaw srub niz w zwyklych starych audi co :kwasny:

Pudło... 5x112 :wink:

Otwor centrujacy jest wiekszy to nie problem :wink:

Zdziwilem sie bo RS6C6 ma inny chyba 5x120 :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5x112 otwory są 57,1 lub 66,6

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

RS6 C6 ma 57,1 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario to mnie zaskoczyles :eusahink: Krzysiek z forum Sirred ma Rs6c6 i mowil ogolnie ze ma inny rozstaw ale fakt nie sprawdzalem tego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie może mieć innego, może mieć średnicę otworu albo starą 57,1 albo nową jak MB czyli 66,6. 5x120 to rozstaw BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohm. Świetnie te felgi pasują do bryły RS'a.

Te co podrzucił Vario bardziej IMO będą pasować do typowego hamerykńskiego SUVa ew. do jakiegoś muscle car. Na pewno nie do Esy.

Jak widać rozkręca się temat grzebania w RS6: Video: Audi RS6 Avant 4.0 V8 TFSI von SKN Tuning

ciekawe czy te 700ps ma bo zadnych miarodajnych wynikow z pomiarow nie ma......

Jak patrze na czas 100-200 to RS bez programu ma 8 sek a tu niby 700KM i tez 8sek.

Mi to wyglada na seryjnego RS'a ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohm. Świetnie te felgi pasują do bryły RS'a.

Te co podrzucił Vario bardziej IMO będą pasować do typowego hamerykńskiego SUVa ew. do jakiegoś muscle car. Na pewno nie do Esy.

Jak widać rozkręca się temat grzebania w RS6: Video: Audi RS6 Avant 4.0 V8 TFSI von SKN Tuning

ciekawe czy te 700ps ma bo zadnych miarodajnych wynikow z pomiarow nie ma......

Jak patrze na czas 100-200 to RS bez programu ma 8 sek a tu niby 700KM i tez 8sek.

Szymek ma powtarzalne 6.5, a to jednak różnica:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co by nie mowic bude RS6 ma fajniejsza niz A6/S6. Mi znajomi mowia ze RS to bedzie zwykle A6 w kombi ale jak juz zobacza na zywo to mysle ze zmienia zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co by nie mowic bude RS6 ma fajniejsza niz A6/S6. Mi znajomi mowia ze RS to bedzie zwykle A6 w kombi ale jak juz zobacza na zywo to mysle ze zmienia zdanie...

Dziwne żeby nie miało :grin: w końcu to RennSport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te lampy na dachu robia gruba robote ! jak lifting to lifting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby cos ci sie kiedys przypadkiem stało to zamiast do ASO jedz tam AUDI A6 S6 przeróbka na RS6 pakiet czesci C7 4G (4022632446) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby cos ci sie kiedys przypadkiem stało to zamiast do ASO jedz tam AUDI A6 S6 przeróbka na RS6 pakiet czesci C7 4G (4022632446) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. :naughty:

:wink:, z częściami, lakierem, itp jak liczyłem na gotowe, pełny pakiet łącznie z listwami progowymi to koszt maks 28k :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w wątku kolegi takie rzeczy :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek luźna guma :wink: mnie już tak pookładali epitetami że chyba się zapadnę pod ziemię :grin: trzeba milczeć tak najlepiej

Dokladnie. Dlatego u mnie nie bedzie nic: zdjec, filmow. A na ulicy moge byc "wiesniakiem w audi", mam :thumbdown:bo szkoda mi czasu i nerwow na wiecznie niezadowolonych ujadaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby cos ci sie kiedys przypadkiem stało to zamiast do ASO jedz tam AUDI A6 S6 przeróbka na RS6 pakiet czesci C7 4G (4022632446) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. :naughty:

Pojebao, z częściami, lakierem, itp jak liczyłem na gotowe, pełny pakiet łącznie z listwami progowymi to koszt maks 28k :grin:

nie no chyba troszke przesadziłes za malo policzyłes mi do b8 graty wyszly cos kolo 14-15tys malowanie i wstawka cwiar to tez 10-11tys a do rs6 widze ze graty sa duzo drozsze jak do rs4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek luźna guma :wink: mnie już tak pookładali epitetami że chyba się zapadnę pod ziemię :grin: trzeba milczeć tak najlepiej

Dokladnie. Dlatego u mnie nie bedzie nic: zdjec, filmow. A na ulicy moge byc "wiesniakiem w audi", mam wyjebane bo szkoda mi czasu i nerwow na wiecznie niezadowolonych ujadaczy.

O nieeee, nie, nie jesteś bogatym wsiokiem, z małym penisem i bez gustu i właśnie dlatego masz takie ujowe auto, poza tym tata ci kupił albo nie czekaj, czekaj :wink: z pomocy dla powodzian ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no chyba troszke przesadziłes za malo policzyłes mi do b8 graty wyszly cos kolo 14-15tys malowanie i wstawka cwiar to tez 10-11tys a do rs6 widze ze graty sa duzo drozsze jak do rs4.

sorry za OT, ale kiedy będzie jakiś wątek z lepieniem b8?:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...