Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

jakby cos ci sie kiedys przypadkiem stało to zamiast do ASO jedz tam AUDI A6 S6 przeróbka na RS6 pakiet czesci C7 4G (4022632446) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. :naughty:

Pojebao, z częściami, lakierem, itp jak liczyłem na gotowe, pełny pakiet łącznie z listwami progowymi to koszt maks 28k :grin:

nie no chyba troszke przesadziłes za malo policzyłes mi do b8 graty wyszly cos kolo 14-15tys malowanie i wstawka cwiar to tez 10-11tys a do rs6 widze ze graty sa duzo drozsze jak do rs4.

-zderzak przód 3500 zł

-zderzak tył 3000 zł

-błotniki 2000 zł

-listwy progowe 1500 zł

-drzwi tylne 3000 zł

-tylne błotniki 2500 zł

-malowanie 12000 zł

reszta czyli jakieś 3000 zl na nieprzewidziane wydatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

-zderzak przód 4000

-zderzak tył 1100

-błotniki 1800

-listwy progowe 1500 zł

-drzwi tylne 2500

-tylne błotniki 5000

-malowanie 10000

tak to u mnie wyglada myslalem ze u ciebie sporo wiecej bo widzialem zderzak przod 6tys i tyl tez drogi a cwiar nie widzialem ale jak tyle do mojej to tez sadzilem ze do rs6 sporo wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-zderzak przód 4000

-zderzak tył 1100

-błotniki 1800

-listwy progowe 1500 zł

-drzwi tylne 2500

-tylne błotniki 5000

-malowanie 10000

tak to u mnie wyglada myslalem ze u ciebie sporo wiecej bo widzialem zderzak przod 6tys i tyl tez drogi a cwiar nie widzialem ale jak tyle do mojej to tez sadzilem ze do rs6 sporo wiecej

Te zderzaki to uzbrojone tak jak np ten: a tak są 2 radary (mam) i kamera Night vision :grin: tu akurat mam wiązkę więc miałbym moda prawie za free :grin:

Audi RS6 C7 2012-2013 - zderzak przód uzbrojony (3996956891) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w sumie nie taki drogi bo moj to golas przy nim:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze musze wkraczać i rzucic pare Ostrzezen :facepalm: .

Skad to sie bierze :question: pisanie postow bez sensu , nie na temat , obrazanie innych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze musze wkraczać i rzucic pare Ostrzezen :facepalm: .

Skad to sie bierze :question: pisanie postow bez sensu , nie na temat , obrazanie innych .

Źródło jak zawsze to samo, kompleksy połączone z głupotą:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-listwy progowe 1500 zł

Ch#j mnie szczeli zarało no... do mnie 1800 za progi od rline sobie uje życzą... używane oczywiście bo nowe 1200 sztuka... :doh: i to jeszcze trzeba ich prosić żeby za te 1800 sprzedali, bo tylko jeden max 2 kpl. dostępne na rynku :decayed: piertolę kupuję od RSa tańsze będą i może podejdą :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-listwy progowe 1500 zł

Ch#j mnie szczeli zarało no... do mnie 1800 za progi od rline sobie uje życzą... używane oczywiście bo nowe 1200 sztuka... :doh: i to jeszcze trzeba ich prosić żeby za te 1800 sprzedali, bo tylko jeden max 2 kpl. dostępne na rynku :decayed: piertolę kupuję od RSa tańsze będą i może podejdą :decayed::grin:

ale pewnei twoje pasuja normalnie bo od rs4 same listwy nie podejda musisz miec tez cale poszycie progu to i pewnie w rs6 tak samo.

1015-6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pewnei twoje pasuja normalnie bo od rs4 same listwy nie podejda musisz miec tez cale poszycie progu to i pewnie w rs6 tak samo.

http://tagmotorsports.com/Forums/PROJECTS/RS4-Build/1015-6.jpg

Ja sobie jaja robiłem :decayed: Przecież to nawet rozmiarowo nie wejdzie... i totalna rzeźba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zrozumiales mnie ja mowie ze twoje rline podchodza normalnie,a od rsa do a4/s4 juz trzaba poszycie zmieniac albo jakos wyrezac.zreszta to nie watek na tego typu rozmowy nie bedziemy szymkowi zasmiecac :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zrozumiales mnie ja mowie ze twoje rline podchodza normalnie,a od rsa do a4/s4 juz trzaba poszycie zmieniac albo jakos wyrezac.zreszta to nie watek na tego typu rozmowy nie bedziemy szymkowi zasmiecac :hi:

Wiem :wink: U mnie to tylko nakładka plastikowa wszystko P&P, a to że od RSa wezmę to taki żarcik :wink:

Szymon lepiej niech się pochwali ilu ludkom ukręcił nosa na trasie/światłach itp. Nie licząc lambo... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sachsenring lap record set by 722-hp Audi RS6 (C7) R MTM

rs6 mtm 0-200 w 11,3 sekundy chyba te 722 km to na papierze ma :) u ciebei szymek poniżej 10 sekund chyba tak?

No i pięknie czarno na białym, moje czasy z RL'a najlepsze 2.9 i 6.5 dziękuję dobranoc :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sachsenring lap record set by 722-hp Audi RS6 (C7) R MTM

rs6 mtm 0-200 w 11,3 sekundy chyba te 722 km to na papierze ma :) u ciebei szymek poniżej 10 sekund chyba tak?

mnie osobiście bardziej ciekawi jaki czas na Sachsenringu zrobiła była S6 względem tego

1:37,63 min

1:39,51 min - stock

Dla porównania RS6 c6 1:42.16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zrozumiales mnie ja mowie ze twoje rline podchodza normalnie,a od rsa do a4/s4 juz trzaba poszycie zmieniac albo jakos wyrezac.zreszta to nie watek na tego typu rozmowy nie bedziemy szymkowi zasmiecac :hi:

Wiem :wink: U mnie to tylko nakładka plastikowa wszystko P&P, a to że od RSa wezmę to taki żarcik :wink:

Szymon lepiej niech się pochwali ilu ludkom ukręcił nosa na trasie/światłach itp. Nie licząc lambo... :decayed:

Na razie to tylko kilka BMW i Porsche było i jedno S8 we Wrocławiu poza takimi wyskokami to jeżdżę spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to tylko kilka BMW i Porsche było i jedno S8 we Wrocławiu poza takimi wyskokami to jeżdżę spokojnie

A jakieś rekordy z najniższym spalaniem? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to tylko kilka BMW i Porsche było i jedno S8 we Wrocławiu poza takimi wyskokami to jeżdżę spokojnie

A jakieś rekordy z najniższym spalaniem? :decayed:

11,8 /100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...