Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

No żesz k...a , tyle mnie ominęło, dopiero co z plaży wróciłem a tu szok :kox: Szymek gratki wyniku :wink: Szkoda ,że nie będę mógł oblookać live , bo dopiero w środę wracam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ożesz qr.wa, ale urwał:naughty: Nie było mnie pół dnia a tu takie newsy i niespodzianka :decayed: Gratki Szymon najszybszej fury, wynik miażdży:shock3: No a dla Adasia gratki dobrej roboty:thumbup1: Na wiosne sie melduje u Ciebie z moim traktorem to mi zrobisz pewnie najszybsza maszyne na swiecie:wink:

Teraz spokojnie moge powiedziec: Szymon, wpisz mnie na liste w BT:naughty: W zeszlym roku to byla tylko "zwykla" eSa:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim, za gratulacje i cóż do zobaczenia na spocie, albo na drodze :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszcie takich bzdur jak soft na pokaz itp . Szymon dostanie auto zamierzone na rolkach i na RL i bedzie mogl sobie sprawdzic nasza prace gdzie bedzie chcial.

Widać że początkujący, nie zna Mirona:naughty::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszcie takich bzdur jak soft na pokaz itp . Szymon dostanie auto zamierzone na rolkach i na RL i bedzie mogl sobie sprawdzic nasza prace gdzie bedzie chcial.

Widać że początkujący, nie zna Mirona:naughty::whistling:

:naughty::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon to kiedy się widzimy? warsztat otwarty, jednak z tego co pisaliśmy to mogę się nim zająć gdzieś od 1-3 marca, będziemy w kontakcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon a na BattleRoyale się wybierasz? tam będziesz miał kilku godnych zawodników :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymeniu napisz gdzie i kiedy będziesz na zawodach to się wybiorę oblukać potworka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chętnie się dowiedział jakie czasy pojawiły się po dopieszczeniu skrzyni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina: zuzycie na wolnych 19,3 l a na pelnej piz..ie 21,2 l, to nie duzy wzrost spalania:grin: wyniki miazdza, jeszcze raz gratki chlopaki (Szymon i Adas):thumbup1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek masz już niezłą rzeszę kibiców :naughty:

jak tylko puścisz cynk gdzie się na kreskę wybierasz to z kilkunastu/kilkuset kibiców pojedzie za Tobą:grin:

trzebabędzie jakiś funclub założyć "Forza Szymeniu" :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się podniecacie przecież Szymek zaraz powie że to nie jedzie :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon to kiedy się widzimy?

Vario daj się chłopakowi trochę nacieszyć autem :decayed:

Nie bój się up.doli felgi od hamowania tak, że Iron-x się posra :grin:

Swoją drogą Szymon nie powiem, że nie zazdroszczę mocy:slina: - mega szacun dla chłopaków ze SPORTMILE:decayed:

I chętnie bym kiedyś powąchał gdzieś na trasie swoimi marnymi 265 konikami twoje spaliny :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...