Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 1.9 Ahu problem z turbiną ! i wogole coś nie jedzie...


DraKio

Rekomendowane odpowiedzi

siema mam problem z moim audi , nie jedzie jak powienien, auto zbiera sie ze masakra !

wymienilem wszystkie węże w silniku i zobaczylem ze ta sztanga przy turbinie nie chodzi ! nie rusza sie jak ręką jej pomagam , co jest przyczyną i czy to zle? !

i jeszcze jedno , bo rozebraniu filtra jak jest ten wlot z filtra do turbo to znajduje sie tam olej tak ma byc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownice stanęły a tubo puściło olej. Turbawa do wywalenia... było opisywane na forum

ale AHU ma zwykła turbine bez kierownic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownice stanęły a tubo puściło olej. Turbawa do wywalenia... było opisywane na forum

ale AHU ma zwykła turbine bez kierownic

Zwracam honor... pomyliłem z AHF:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest internet bez logów możemy Tobie powidzieć co pokoleji masz wymieniać zacznijmy od n75 + przewody ciśnieniowe od niego wychodzące ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie podpisze pod tym mam silniczek ahu 90 km 97R 275 TYS operacje jakie jej zrobilem sa takie wszystkie wezyki podcisnienia czyszczenie turbo a autko jak nie jechalo tak nie jedzie kompletny mul :doh: a nie chce kupowac nic metoda chybil-trafil... wiec jak spradziles ze to siedzi ten n75 pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie podpisze pod tym mam silniczek ahu 90 km 97R 275 TYS operacje jakie jej zrobilem sa takie wszystkie wezyki podcisnienia czyszczenie turbo a autko jak nie jechalo tak nie jedzie kompletny mul :doh: a nie chce kupowac nic metoda chybil-trafil... wiec jak spradziles ze to siedzi ten n75 pozdro...

podmień jak masz z kim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy moj zawor n75 jest nie sprawny i to jest przyczyną , zamawiam nowy zawór i autko musi smigać ;) pozdro !

Kolego szkoda kasy :) zregeneruj go :) mi to zajeło 20 min :) opis jest na forum :)

A ile znajomemu kasy zaoszczędziłem przez to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

Pewnie zatarta przysłona w turbinie. Masz możliwość podpięcia do kompa ?? Przydałyby się logi......

Jeszcze nie widzialem zatartej klapy WG. Prędzej olej w gruszce albo N75 co się potwierdziło. A jesli chodzi o zmienna geometrii i Audi 90KM to raczej AHH niż AHF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AHU nie ma kierownic tylko zawor WG. Czytaj watek, zanim cos napiszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie podpisze pod tym mam silniczek ahu 90 km 97R 275 TYS operacje jakie jej zrobilem sa takie wszystkie wezyki podcisnienia czyszczenie turbo a autko jak nie jechalo tak nie jedzie kompletny mul :doh: a nie chce kupowac nic metoda chybil-trafil... wiec jak spradziles ze to siedzi ten n75 pozdro...

podmień jak masz z kim

podmienialem i nic... ale dzisiaj podpiolem vaga i pokazywalo mi ten zaworek wiec chcialem go zregenerowac ale rzucila mi sie w oczy dziorka w gumie i patrze kabelki urwane a ze nie bylo jak juz tego zregenerowac wiec zalozylem dwie samiczki i dalej ze cos nie tak:/ ale odpalilem autko z wyciagnietym zaworkiem (podpieta kostka) przedmuchalem go wyrzucil troszke oleju i odzyskala jada... :banan: kupilem autrko z zepsutym turbo a wymienilem werzyki i dwie samiczki do n75:grin: dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...