Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiś pomysł na tą fele ?


Matysss

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem bedzie, jedyna wada jest taka, ze optycznie felga Ci sie zmniejszy. No ale to juz chlopaki wyzej Ci pisali. Ile osob, tyle opinii. Sam musisz podjac decyzje, nie sugerujac sie zbytnio innymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

one idą to wyjebania i wchodzą za nie z S-lina :) tylko po prostu chodzi mi czy czarna felga będzie pasować

Kilka miesięcy się pierd*sz z wyborem koloru felgi, a progi jak były tak są, drzwi odstają, lampy od sieny. Ja tu naprawdę widzę większe problemy od koloru koła. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

one idą to wyjebania i wchodzą za nie z S-lina :) tylko po prostu chodzi mi czy czarna felga będzie pasować

Kilka miesięcy się pierd*sz z wyborem koloru felgi, a progi jak były tak są, drzwi odstają, lampy od sieny. Ja tu naprawdę widzę większe problemy od koloru koła. :facepalm:

popieram :wink: moze kolego ruszy Cie to ale popieram przedmówców... zacznij od auta a felgi na koncu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, niepotrzebnie się gorączkujesz. Naprawdę zostaw te koła jak są, bo jak ktoś pisał wcześniej wzór niepasujący do A4 i jakbyś nie pomalował to szału nie będzie.

Za to są inne sprawy, które diametralnie poprawią wygląd auta i sam wiesz, że listwy progowe to "number one".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy DEPO , drzwi były nie domknięte!!! , a progi są na wiosne w planach ale okej wasza opinia mam ją w d*pie szczerze i dzięki za pomoc...

To na c**j pytasz... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda w oczy kole... nikt nie chce przecież dla kolegi źle... pyta to odpowiadamy i nie chodzi tu o krytykowanie a o dobrą radę :wink::peace:man

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...