Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Akcja serwisowwa Audi


Śmierć z nieba

Rekomendowane odpowiedzi

taaa napewno dostałeś BOSHA (piezoelektryki Bosha ) to jakaś nowość Marynarz chyba masz jedyne BRD na forum które posiada boscha

Zazdrościsz?? Czyżbyś ci padły pompki i się na akcję nie załapałeś?? :grin: I właśnie takich szydzących czopków na tym forum nie lubię, ważne że są nowe i za darmo, a czy Siemens czy Bosch to mam w d*pie- tamte przejechały 160 tyś to jak te przejadą 100 tyś to i tak już auto nie będzie w moim posiadaniu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa napewno dostałeś BOSHA (piezoelektryki Bosha ) to jakaś nowość Marynarz chyba masz jedyne BRD na forum które posiada boscha

Zazdrościsz?? Czyżbyś ci padły pompki i się na akcję nie załapałeś?? :grin: I właśnie takich szydzących czopków na tym forum nie lubię, ważne że są nowe i za darmo, a czy Siemens czy Bosch to mam w d*pie- tamte przejechały 160 tyś to jak te przejadą 100 tyś to i tak już auto nie będzie w moim posiadaniu :decayed:

zluzuj poślady bo kolega POPO dobrze napisał.Nie masz Boscha tylko jak już to Siemensa ci wsadzili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale nie musi od razu szydzić :facepalm:, ten wątek założony jest po to aby się dzielić wiadomościami nt. akcji serwisowej, a zawsze się znajdzie taki jeden przemądrzały, który zagląda tu tylko po to aby wkurw... człowieka. Tak jak napisałem ważne, że są nowe i auto mi nie świruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie zazdroszczę bo dzięki bogu sprzedałem to gówno jakim jest BRD. Po drugie kolego Marynarz nie jestem przemądrzały i nie lubię jak takie smarki jak ty piszą jakieś bzdury, jak nie masz pojęcia co ci wymieniają za wtryski to po co tu szczekasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie zazdroszczę bo dzięki bogu sprzedałem to gówno jakim jest BRD. Po drugie kolego Marynarz nie jestem przemądrzały i nie lubię jak takie smarki jak ty piszą jakieś bzdury, jak nie masz pojęcia co ci wymieniają za wtryski to po co tu szczekasz.

:bla: starszy a mniej inteligentny :grin: (żeby nie używać brzydkich słów :decayed: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jestem umówiony na bezpłatną wymianę zobaczymy czy się coś poprawi :) poki co auto jezdzi ale 2 wtryski wymieniałem juz kiedys na wlasny rachunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowiłem kobiecie przy telefonie ze 2 mam zmienione, powiedziała proszę przyjechać to nie szkodzi wymieniają wtryski, teraz nie wiem czy wszystkie czy tylko te dwa ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wszystko zalezy od pracowników aso od doradców... ja jak bylem na wymianie to doradca sie zapytał czy mam starego Pd bo 1szt na 3cim cylindrze juz siedzi nowego typu... ale niestety nie posiadałem bo go wymianieł były własciciel auta.bo jak bym miał to bym im go oddał a dostał bym nowego na zaśke. zeby im sie ilosc zgadzał do rozliczenia gwarancji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest loteria, tak jak Grzesiek powiedział zależy wszystko od pracowników serwisu, mi np wszystkie 4 wymienili bo mechanior powiedział że 2 mam prawie padnięte, a 2 i tak padną to zrobili komplet :decayed: ja miałem wszystkie nie wymieniane od nowości, jeszcze tylko muszę zadzwonić do kumpla z serwiu i sprawdzić w kompie czy na pewno 4 wymienili bo mechanior niechętnie chciał mi wpisać w książkę ile sztuk wymienił :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś byłem oddać auto do serwisu w Noma2 Katowice, pani sporządziła protokół przyjęcia samochodu itp .... czekam na serwisanta :) .... przychodzi ... i oznajmia mi że niestety ale nie mają wtrysków i że być może będą za 4 dni lub później .... wrrrr tak jakby nie mogli zadzownić i poinformować aby nie przyjeżdzać ;/ totalna olewka klienta ;/ stracony czas i zużyte paliwo.

facet powiedział jeszcze że nie wymieniają tych wtrysków które były wymienione na nowe ;/ wiec zobaczymy jak to bedzie wygladac w moim przypadku ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ściagli 4-ry sztuki tak facet gadal, a czy wszystkie wymienią zalezy od tego jakie mam juz zamontowane, bo jest te oznaczenia juz nie pamietam jakie nie beda sie zgadzaly z tymi ktore wymieniaja to nie wymienią ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie póki co nie padają, :) autko jakoś jeździ :) ale wiecie sami jak to z wtryskami jest .... raz jedzie jedzie i nagle ni stąd ni z owąd bez zadnych objaw, wtrysk pada, auto uziemione, laweta ;./

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co z tego....mamy nowe wtryski i tyle - nie mamy na nie gwarancji... jakbysmy zapłacił za to 1zł chociaz to tak ,a dostalismy je jako dobry gest producenta wiec kopa w dupe odrazu równiez dostalismy i co kolwiek sie bedzie działo jestesmy w d*pie. ja własnie jutro demontuje u siebie głowice - 4ty cylinder stracił kompresje - test ciśnieniowy - ciśnienie ucieka do skrzyni korbowej... takze nie ma co sie podniecac ta akcją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem po wymianie, wymienili 3 z czterech sztuk, praktycznie żadnych różnic nie widzę, pozatym że przy gaszeniu silnika nie narywa mi tak autem, tylko gładko i spokojnie się wygasza..... :) no i może 0.5 l na średnim spalaniu mniej pokazuje ale to może mi sie wydaje hehe.

co do gwarancji to zapomniałem zapytać jak sytuacja wygląda, ale w pn sobie tam przedzwonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...