Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Akcja serwisowwa Audi


Śmierć z nieba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem nowy na tym forum :) ale od tygodnia posiadaczem Audi b7 2.0tdi 140km. Moje pytanie jest takiej kwestii, czy wymianie pompowtrysków również podlegają auta wcześniej sprowadzone z innego kraju? Czy nie mam co sie łudzić?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akcja PD podlega dla silników VW/Audi 2.0TDI 170KM. 140KM nie podlega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, <br />

jestem nowy na tym forum :) ale od tygodnia posiadaczem Audi b7 2.0tdi 140km. Moje pytanie jest takiej kwestii, czy wymianie pompowtrysków również podlegają auta wcześniej sprowadzone z innego kraju? Czy nie mam co sie łudzić? <br />

pozdrawiam

Co do sprowadzanych aut, to tak. Moje było sprowadzone i nie było żadnych pytań. Ale z tego co wiem i jak jest napisane w temacie, to akcja dotyczy silników BRD 170KM. Nie wiem jak to jest z twoim 140KM.

Wysłane z mojego Milestone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu zadzwoniłem do Audi w swojej sprawie (BPW) i udzielono mi info, że tylko wymieniają w BRD
jak byś uważnie czytał wątek to byś tam nie dzwonił :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu zadzwoniłem do Audi w swojej sprawie (BPW) i udzielono mi info, że tylko wymieniają w BRD
jak byś uważnie czytał wątek to byś tam nie dzwonił :decayed:

jak byś uważnie czytał wątek to byś wiedział, że od stycznia tam dzwonię :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dzwoniłem do ASO we Wro, mam termin na wtorek, dam znać jak poszło, liczę na wymianę całej 4, chociaż jedna była już kiedyś wymieniana :)

warto zadzwonić, zapytać, mam BRD, dzwoniłem 2 miesiące temu - powiedzieli mi, że akcja mojego auta nie obejmuje, zadzwoniłem teraz i mam termin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtryski z końcówka M są wymieniane na T ( jak dobrze pamietam) . Jeżeli juz masz jakieś T to ci je zostawia. Sprawdze jeszcze w domu bo mam takie i takie na wierzchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już się nie mogę wtorku doczekać :banan:

zauważyliście jakąś różnicę po wymianie? oprócz utraty mocy, bo takie rzeczy tutaj wyczytałem... silnik jakoś lepiej pracuje czy coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy przebiegu ok 190tkm pojawiały sie już drgania na obrotach i było to spowodowane pewnie którymś wtryskiem. Po wymianie jest spokój, żadnych drgań.

Wysłane z mojego Milestone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jakby mnie telepał budą :)

Dodam, że przed wczoraj wymieniłem imbusik. Powiem, ze nieźle już wyjechany był....

Machanior stwierdził, że jeszcze z 10 tys i byłby zonk.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jakby mnie telepał budą :)

Dodam, że przed wczoraj wymieniłem imbusik. Powiem, ze nieźle już wyjechany był....

Machanior stwierdził, że jeszcze z 10 tys i byłby zonk.....

Jaki imbusik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od napędu pompy oleju tak się domyślam:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu u Ciebie nie ma imbusika:decayed:

no właśnie tak się zastanawiałem, o co chodzi :P michier, masz na myśli swap pompy? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze ten imbus jest w BRD tak? Droga ta wymiana? Przy jakim przebiegu wymieniales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu u Ciebie nie ma imbusika:decayed:

no właśnie tak się zastanawiałem, o co chodzi :P michier, masz na myśli swap pompy? ;>

tak właśnie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...