Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Akcja serwisowwa Audi


Śmierć z nieba

Rekomendowane odpowiedzi

akcja PD podlega dla silników VW/Audi 2.0TDI 170KM. 140KM nie podlega.

4dni temu tez poszedł mi jeden pompo wtrysk, diagnozę przeszedł w ASO i Pani sama zaproponowała ze wymienia mi go w ramach akcji serwisowej. A MAM 140KM.

tylko nie mają go na stanie i muszą go zamówić, czas oczekiwania do 5dni roboczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się ciesz że masz "syfa" wymienionego za darmochę.

To że nie mają na stanie w ASO to normalne a te 5 dni to pewnie okres świąteczny, bo tak normalnie to 1-2 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

farta Masz niesamowitego ale to też świadczy o dobroci serwisu ludzi którzy tam pracują i wiedza co mogą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jako że mam do serwisu vw w Zittau 16 km -podjechałem do nich aby zakupić i zakodować dodatkowy kluczyk.Po kilku dniach od zgłoszenia podjechałem i wykonali usługę za 142 euro.Przy okazji zaproponowali wymianę pompek za free-mam być u nich za tydzień.Z racji bariery językowej nie dowiedziałem się czy wiązka elektryczna też podlega wymianie-pomyślałem że nawet za nią zapłacę ale nie wiem jak to sformułować-jaki jest nr tej wiązki ,ktoś może mi pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientuje wiazka nie podlega wymianie.

Nr. czesci powinien byc 03G 971 033 M

Czesc nazywa sie Pumpe-Düse Leitungssatz.

Mozesz ich sam zapytac:

Wird der Leitungsatz in Rahmen der Servisaktion umgetauscht? - Czy wiazka zostanie wymieniona ramach akcji serwisowej?

Wenn nicht, bin ich bereit die Kosten für den Umtausch zu tragen. -Jezeli nie, jestem gotowy poniesc koszty wymiany.

Jak cos to pisz do mnie na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,to mi pomoże,pytanie-czy będą mieli wiązkę na miejscu ,czy będę musiał znowu czekać.Postaram się w poniedziałek dowiedzieć przez znajomego poligotę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W autospecialu w Krakowie wymienialiśmy pompki z wiązkami w ramach akcji serwisowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi czy BLB też podlega jakimś akcjom serwisowym ? Ew. jak sprawdzić co ASO zaleca do wymiany i co najlepiej zrobią za free ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta akcja dotyczy tylko BRD.

Tutaj wklep sobie Twoj VIN a dowiesz sie czy sa przewidziane jakies akcje do Twojego BLB.

Abfrage Rückrufaktionen < Volkswagen Service < Service & Zubehör < Volkswagen Deutschland

BTW

Jakby Kolega uwaznie czytal (az 7 stron), nie musialby zadawac tego pytania bo wszystko juz tu bylo opisane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem już ok.2000 km na nowych pompkach,silnik pracuje raczej tak samo jak na starych/były jeszcze ok-wg korekt/.Przy zapalaniu na zimnym trzeba pokręcić ok.1,5 sekundy a po uruchomieniu silnik na moment wskakuje na jakieś 1100 obr i za stabilizuje się na 900.Zażyczyłem sobie nową wiązkę-120 euro-to cały koszt wymiany pompek.Mam też stosowny wpis w książce serwisowej.Zużycie ON Verva na trasie -ok.6.8l/100km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na nowych juz 40 kkm, ale to tez jeszcze nie jest wymowne..., stare zaczęły sie poważnie sr** przy 60kkm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obecnie 130 tys,stare pompki przejechały od nowości 128 tys i nie były wymieniane bo helmut odmówiłby akcji serwisowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...