Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Trzęsie silnikiem przy załączonej klimatyzacji


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

przyczyn może byc kilka, tłumik drgan, plecionka na wydechu , sie kobnczy poduchy pod silnikiem , bez obciazenia jeszcze nie drży , z klima silnik dostaje obciązenie zmienia delikatnie obroty no i trzesie, sprawdz po pierwsze plecionke - noga na wydech z tyłu jak przestanie to masz odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerabiałem to w tym tygodniu wiec jestem na czasie, wymiana poduch po silnikiem prawa ,lewa , olejowe zamienniki firmy craft po znizkach 45 i 65 pln, poducha pod skrzynia 25 pln i taka mala na przodzie motoru 10 pln wszystko kupowalem na 40 % zniżki, uspokoiło sie, poduchy dało sie w rekach ruszac a nowe nawet na imadle nie za bardzo, ale za to jakis rezonans sie pojawił wiec ostatecznie wymiana plecionki i jak cisza zasial plecionka z robota 200 pln , no to by było tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerabiałem to w tym tygodniu wiec jestem na czasie, wymiana poduch po silnikiem prawa ,lewa , olejowe zamienniki firmy craft po znizkach 45 i 65 pln, poducha pod skrzynia 25 pln i taka mala na przodzie motoru 10 pln wszystko kupowalem na 40 % zniżki, uspokoiło sie, poduchy dało sie w rekach ruszac a nowe nawet na imadle nie za bardzo, ale za to jakis rezonans sie pojawił wiec ostatecznie wymiana plecionki i jak cisza zasial plecionka z robota 200 pln , no to by było tyle.

podpinam sie do tematu proszę o info :chciałbym wymienić poduszki silnika ,skrzyni biegów i tą małą z przodu silnika,ale nie wiem ile ich jest.podobno te od skrzyni biegów nie są takie same....prosze o pomoc.napęd ośka,silnik afn avant 1997

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na dodatek auto późno reaguje na wcisniecie pedału gazu, jakby się zastanawiał, a po chwili ciągnie normalnie. Miał ktoś coś takiego??

Ja miałem taki objaw przy zużytych popychaczach, ale zacznij od zrobienia logów, to podstawa :th:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2008, 19:06 _________________________________________________

podpinam sie do tematu proszę o info :chciałbym wymienić poduszki silnika ,skrzyni biegów i tą małą z przodu silnika,ale nie wiem ile ich jest.podobno te od skrzyni biegów nie są takie same....prosze o pomoc.napęd ośka,silnik afn avant 1997

Tu masz o silniku: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_ile_jest_poduszek_pod_silnikiem-t4850.0.html; :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...