Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z porannym odpalaniem / na zimnym

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to panowie ciekawe co u mnie siedzi...:confused:

Jest to niesamowicie irytujące kiedy odpalasz auto i kręci kilka sekund zanim odpali. Na ciepłym pali na rys.

Mam nadzieję, że to nic bardzo poważnego.

Wysłane z mojego Milestone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Shit ;)

Też mam w tym roku podobny problem...

Sinik się zapowierza. Jak odpalam rzuca nim i chodzi jak traktor. Po chwili łapie paliwo i jest ok. Później pali od strzała.

Ale od początku opiszę co u mnie zaszło. Może ktoś pomoże.

Do zapalniczki wpadła mi 10-groszówka - bezpiecznik spłonął ;)

Potrzebowałem pilnie napięcia w zapalniczce do łądowarki tel. więc szybko pokrywka bezpieczników znalazłem spalony i 1 lepszy wyciągnąłem...

I to był mój błąd to tu zaczynają się problemy...

Dokładnie nie wiem nawet który to był, znalazłem 2 i uzupełniłem brak (było trochę ciemno - w trasie)

Zaczęło się tym że włączył się wentylator - praca ciągła - to ciach kostka pod maską rozpieta.

Po nocy zaczęło się złe odpalanie - objawy tak jak wyżej

na vagu bład czujnika g62 zwarcie

temp na liczniku normalnie 90

ale w 01-Engine: 007; 17-Instruments: 003 ? tem jest -100 :o

wymieniłem czujnik g62 nic nie daje. dalej ten sam błąd.

dodam że jak odpala to wskakuje na wyższe obroty przez chwile i opada do normalnych.

Teraz pytania:

Co mogło się stać po wyjęciu i ponownym wetknięciu tego bezpiecznika?

Dla czego pokazuje mi błąd g62 nawet po wymianie na nowy i 3 podmieniany, który jest z innego auta(sprawny)

Ciągła praca wentylatora... to na pewno przez ten g62

Jakie ciśnienie powinna dawać pompka w baku?

Ale co mogło się |ebnąć?

Któryś przekaźnik się zaspawał?

Jeszcze z innej beczki - zaworek w filtrze - powinien mieć przelot w stronę zgodną ze strzałką? czy powinien puszczać dopiero pod pewnym ciśnieniem?

Dodam - podmienia zdrowa tandempompa, uszczelaniacze pompek nowe, kompresja gut, korekcje gut, kont wtrysku gut, Stało się to nagle... Wcześniej było dobrze... -25 kilka obrotów wału i chodzi bez szarpania.

Z góry dzięki za odpowiedzi i pomoc.

Pozdro ;)

Opublikowano

Tomek, a można spytać ile kosztowała Cię naprawa? I przy jakim przebiegu to robiłeś?

Opublikowano

A nie mowiłem ze to bedzie problem z głowica.

Opublikowano
A nie mowiłem ze to bedzie problem z głowica.
problem po kolizji zaworów z tłokami :whistling:
Opublikowano
  • Autor
Tomek, a można spytać ile kosztowała Cię naprawa? I przy jakim przebiegu to robiłeś?

Ok 6K, z tego regeneracja PD kosztowała 2620zł za kpl. Przebieg 350kkm.

Opublikowano

Mam taką ciekawostkę do wątku. Auto stało przez ostatnie 3 dni. Nie jeździłem nim. Po tym czasie z ciężkim sercem wsiadam i zastanawiam sie jak długo będzie kręcić....odpalił na rys :confused:

Wysłane z mojego Milestone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Ostatnio z komfortu zczytałem taki błąd

01330 - Central Control Module for Central Convenience (J393)

52-10 - Supply Voltage Too High - Intermittent

może tu leży przyczyna...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.