Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] NIEMCY - POLSKA


Cuber

Kto wygra niedzielny mecz ??  

  1. 1. Kto wygra niedzielny mecz ??



Rekomendowane odpowiedzi

kolega ma opis na gg, może już widzieliście ale nieźle kombinują niektórzy :naughty:

08.06.2008-> 8+6=14 i 2+8=10 --> 1410 :) HISTORIA LUBI SIĘ POWTARZAĆ;]

więc trza obstawiać wygraną naszych :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wtedy było nas więcej :wallbash: POLSKA:NIEMCY 3:0 bym chciał ale może być odwrotnie.wszystko w rękach Artura.ps.Kubica drugi na treningu :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie ,więcej optymizmu bo po ankiecie coś nie bardzo z Wami :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moze chociaz raz wygramy no.... głosowałem na remis ale coraz bardziej jestem za tym ze będzie 2-0 dla Naszych :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegramy to raczej pewno, a co do wyniku to 1:2 lub 1:3 niestety live is brutal ...

Ogruś, ja wiem że live is brutal, ale nie przesedzaj z tym pesymizmem... Pamiętaj, wiara czyni cuda :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"

Kto wygra niedzielny mecz ??

Polska 24 (38.1%)

Niemcy 23 (36.5%)

będzie remis 16 (25.4%)

Głosów w sumie: 63 "

Wygraliśmy, ............ przynajmniej w ankiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2:1 dla Polski....

postawilem 5 funtow na taki wynik 20/1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym żeby tak jak historyczny awans tak historyczne zwycięstwo nad producentami naszych furek.Ale podejrzewam,że niestety będzie tak jak do tej pory było w mistrzostwach świata.Pierwszy mecz więc może powtórka z 78 albo opcje z 74 i 06.Póki co historia nie kłamie.15 meczy.4 remisy,reszta dla nich.Bramki:7-27.Najtrudniejszy przeciwnik.To już nawet Anglię i Brazylię ogrywaliśmy,że o reszcie czołowych drużyn nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak polacy strzela gola w tym mistrzostwach to bedzie juz jak splenienie marzen :notworthy: ale z tym chyba bedzie trzeba zaczekac do meczu z austria :confused4:

obym sie mylil ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TrueOgre

Przegramy to raczej pewno, a co do wyniku to 1:2 lub 1:3 niestety live is brutal ...

Ogruś, ja wiem że live is brutal, ale nie przesedzaj z tym pesymizmem... Pamiętaj, wiara czyni cuda :dance:

musimy w takim razie mocno wierzyć, bo cud będzie potrzebny :naughty: :naughty: :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 14:10 fajny wynik i fajny mecz może być w rzutach rożnych ale dla naszych :JC_fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...