Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] NIEMCY - POLSKA


Cuber

Kto wygra niedzielny mecz ??  

  1. 1. Kto wygra niedzielny mecz ??



Rekomendowane odpowiedzi

noi po ptokach , :( , niestety to jeszcze nie ten odcinek :confused4:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2008, 22:54 _________________________________________________ale spórzcie na to z drugiej strony ,to Polak strzelił te 2 bramki :evil:

Polak????

johnybravo nie bluznij :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yhy a te swoje lezki w tym przypadku to moze sobie wsadzic w d...

wspolczuje tym ktorzy zrobili zakupy w media markt - kto robil? przyznac sie bez bicia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta promocja Media Markt to tylko dowód jak oni byli pewni,że nasi przerżną.A teraz już trzeba następne mecze wygrać.Nasi w tym też nigdy nie byli dobrzy jak coś trza"musieć"tak,że jestem pełen najgorszych przeczuć co do powtórki z 2 ostatnich mistrzostw świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yhy a te swoje lezki w tym przypadku to moze sobie wsadzic w d...

wspolczuje tym ktorzy zrobili zakupy w media markt - kto robil? przyznac sie bez bicia!

Miałem ochote :polew: ale mysle sobie tak :mysli: kupię sobie a i tak przegrają :tongue4: mineło 5 min. i :mysli: a może wygrają :th: ale już nie było TV :kwasny: i dobrze :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje w tym tygodniu spoty pod MedieMarkt,w calej Polsce,kazdy bierze minimum 10 jajek i punktualnie

o 24.00 napierda..my :evil:

czekam na odzew :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje w tym tygodniu spoty pod MedieMarkt,w calej Polsce,kazdy bierze minimum 10 jajek i punktualnie

o 24.00 napierda..my :evil:

czekam na odzew :chytry:

Tak jeszcze falgi klubowe weź ze sobą :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po tylu piwach ,a Oni co? przegrali? :shocked:

,ale Robert Kubica wygral,na forum bmw chyba szaleja... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle przepisow nalamalem zeby obejrzec jak chlopaki kopia tylki szkopom a tu zonk!jutro to bedzie przesrane bo mam blisko granice i szkopki beda sie dumnie wozic a flagami :rant:

ale za to robercik pokazal klase w klasie-brawo robert :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypisuje Podolskiego z narodu Polskiego!!!!!!!

wypieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

(...)

itd

:shocked:

A poza tym w domu wszyscy zdrowi, a dostawca towar na pewno w niezmiennej jakości dostarcza? :disgust:

Robaczki. Zamknijcie ten wątek, bo zaraz usłyszę, że to wszystko, przez spisek, żydów, masonów i cyklistów.

Z całym szacunkiem-ja rozumiem, że żal mąci umysł, ale chyba dla nikogo ni jest nowością, że dostaliśmy wpie*dol bo jesteśmy ciency jak barszcz, a nie dlatego, że Podolski jest "zdrajcą" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle przepisow nalamalem zeby obejrzec jak chlopaki kopia tylki szkopom a tu zonk!jutro to bedzie przesrane bo mam blisko granice i szkopki beda sie dumnie wozic a flagami :rant:

ale za to robercik pokazal klase w klasie-brawo robert :hi:

Ty też możesz dumnie wozic flagi klubu zawsze to cos :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mecz ogladalem w angielskiej wersji jezykowej no i glowny bohater rozmowy-Alan Shyrer,nota bene byly gracz New Castle(najblizszy klub pilkarski premier ship ode mnie)pojechal z nasza obrona,w sumie mial racje,ale pochwalil Ebiego za to,....ze biegal najwiecej kolo bramki niemieckiej...

na zimno mozna bylo posluchac,co inni maja do powiedzenia ,na temat naszej gry,nikt nie obstawial wygranej dla nas,...moze jeszcze z grupy wyjdziemy...

o jedno sie nie martwie jutro w pracy-nikt mi nie powie nic zlego,BO ANGLII TAM NIE MA W OGOLE :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TrueOgre

Z całym szacunkiem-ja rozumiem, że żal mąci umysł, ale chyba dla nikogo ni jest nowością, że dostaliśmy wpie*dol bo jesteśmy ciency jak barszcz, a nie dlatego, że Podolski jest "zdrajcą" :D

zgadzam się w 1000 % :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypisuje Podolskiego z narodu Polskiego!!!!!!!

wypieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

(...)

itd

:shocked:

A poza tym w domu wszyscy zdrowi, a dostawca towar na pewno w niezmiennej jakości dostarcza? :disgust:

Robaczki. Zamknijcie ten wątek, bo zaraz usłyszę, że to wszystko, przez spisek, żydów, masonów i cyklistów.

Z całym szacunkiem-ja rozumiem, że żal mąci umysł, ale chyba dla nikogo ni jest nowością, że dostaliśmy wpie*dol bo jesteśmy ciency jak barszcz, a nie dlatego, że Podolski jest "zdrajcą" :D

wit.s,wyluzuj chlopie :pierdzioch: masz 36 czy 63 lat :polew:,ten watek,jak i caly dzial "na kazdy temat"

jest "z przymruzeniem oka",nie spinaj sie tak :paker:

kup sobie VIAGRE i napewno jeszcze dasz rade :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...