Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gdzie w Warszawie dobry i bezpieczny chiptuning?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Tak jak w pytaniu i jaki koszt usługi zwiększenie max 20-30 koników? audi b6 [awx]

Opublikowano

Na Mineralnej...jest ku temu odpowiedni dział - szukanie nie boli

chcesz taniej pisz do Spankiego :wink:

Opublikowano
Na Mineralnej...jest ku temu odpowiedni dział - szukanie nie boli

+1

wystarczy poczytac

Opublikowano

Rogal w wawie jest dobry

Opublikowano
Rogal w wawie jest dobry

ujdzie

Opublikowano
Rogal w wawie jest dobry

tylko z kontaktem ciężko, przynajmniej meilowym :P

Opublikowano

trzba się dobijać, innej opcji nie ma

Opublikowano

Albo pójść gdzie indziej ;-)

Wysłane z mojego S3 z Tapatalk

Opublikowano

no tylko w warszawie i okolicy dużego wyboru nie masz gdzie będzie to zrobione profesjonalnie:wink:

Opublikowano

ja miałem tyle dobrze, że jestem pomiędzy Wawą a Lublinem, chciałem do kolegi Rogala, bo dobre opinie i od dawna znany na forum, ale że kontakt trudny to wyszło - całkiem przypadkiem - że wylądowałem u kolegi, Hugo w Fabryce Mocy w Lublinie i póki co (i oby tak dalej) nie żałuję.

Opublikowano

Master's Tuning Marek, Piaseczno Nadarzyńska 51.

kom. 601 211 832

Opublikowano
Rogal w wawie jest dobry

Zwykły tuner walący typowe wykresy tylko tyle ze drogi......

Opublikowano
Rogal w wawie jest dobry

Zwykły tuner walący typowe wykresy tylko tyle ze drogi......

Akurat żadne z tych słów nie jest prawdą

Opublikowano

no ciekawe co on takiego odkrywczego robi? i 1,2tyś za silnik PD to nie jest wygórowana cena?

Opublikowano

1,2 to za silnik po zmianach mechanicznych. Za czysta serię chyba jest trochę taniej.

Opublikowano

Mozemy zrobic w niedziele ;) miedzy nalesnikiem a kogucikiem ;)

Opublikowano
no ciekawe co on takiego odkrywczego robi? i 1,2tyś za silnik PD to nie jest wygórowana cena?

Przecież nikt ci nie każe do niego jechać i płacić ale nie mów że nic odkrywczego nie zrobił bo mylisz się bardzo. Jak cie nie stać żeby zapłacić to nie oczerniaj przynajmniej i jedź gotowca wgrywaj.

Opublikowano
no ciekawe co on takiego odkrywczego robi? i 1,2tyś za silnik PD to nie jest wygórowana cena?

to co powiesz na to jak 3 lata temu kontaktowałem sie z mirrasem

i nawet jeszcze pozostała mi wiadomosc:decayed:

Cytat: MAGIC87 Niedziela, 25.10.2009, 03:59:12

witam... zakupiłem audi a4 1.9 AWX... i chodziło by mi o zrobienie programu.. ogolnie jakie koszty? i jaka moc mniej wiecej moge osiagnac?

ooo fajne autko smiley.gif

do 170KM maks a koszt to 1400zł

pozdr

Opublikowano

hhhehehehe ubawiłem się teraz. Oczerniasz Witka żeby przyciągać sobie lub swojemu kumplowi klientów?

Opublikowano
no ciekawe co on takiego odkrywczego robi? i 1,2tyś za silnik PD to nie jest wygórowana cena?

Przecież nikt ci nie każe do niego jechać i płacić ale nie mów że nic odkrywczego nie zrobił bo mylisz się bardzo. Jak cie nie stać żeby zapłacić to nie oczerniaj przynajmniej i jedź gotowca wgrywaj.

Nie napisałem ze on robi coś źle albo komuś spierdzielił auto zapytałem tylko co on takiego odkrywczego robi, ja nikomu nie chce nagarniać klientów, poza tym może ja zadam pytanie w druga stronę dlaczego użytkownicy tego forum napędzają klientów R-Performence? bo według togo forum to programy to tylko Rogal. A ja pytałem bo chciałem wiedzieć dlaczego on taki dobry jest, i na razie nikt nie odpowiedział na to pytanie jedynie zostałem zaatakowany.....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.