Skocz do zawartości
IGNOROWANY

muzyka-gdzie sciagac


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

za parę groszy...możesz mieć nawet 9GB...

ja zmuszony jestem oglądac tak filmy.....nie ma w wypożyczalni polskiej wersji językowej

zauwazyłem ze mozna wykupic transfer.10 Giga za 10 zeta

---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ----------

ja dotad sciagałem z teledyski.info.ale tam to jak pisałem same mixy i przeróbki.nie mozna nawet przesłuchac pliku.a dawniej była ta opcja.:kwasny:

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ----------

ściągnij sobie program soul seek Soulseek

tu tez mozna sciagac?kurcze z jezyków obcych nie jestem zbyt dobry.nie chciało sie uczyc w szkole.:naughty:

dlatego zostane przy chomiku:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie jakies sprawdzone strony skad mozna sciagac muzyke?

jestem zalogowany na Torrenty.org - Polski Katalog Torrentów ale nie wiem czemu sciaga mi tylko tak jakby skruty.nie sciagnie nic w całosci.:kwasny:

Ryba załamałeś mnie właśnie.. :P

Zalogowany jesteś? Ok. To już połowa sukcesu (rejestracja teraz kosztuje chyba 10zł - jak ja sie rejestrowałem to chyba 5zł płaciłem :P ) A program do torrentów masz??

Tak, tak.. Trzeba programu.. polecam Bitcomet nie obciąża tak systemu taka żółta/pomarańczowa kulka/pomarańcza. Jeden pies co to. Instalujesz wszsyttko wchodzisz na torrenty.org, szukasz to co chcesz zassać. Klikasz pobierz torrent. Pobiera Ci się taki mały plik, jak zapewne powiedziałeś skrót. Otwierasz go ( ja otwieram bezpośrednio z netu, wtedy od się tylko sciaga do pamieci otwiera się i kasuje) on otworzy Ci automatycznie program do sciagania. Np. bitcomet. Tam tylko zatwierdzasz gdzie ma sięsciagać klikasz ok. Czekasz i cieszysz się nową zawartością :P

Program możesz dowolnie konfigurowac, automatycznie ustawiasz odgórnie gdzie ma sie sciagac itp wiec Ty musisz kliknac zazwyczaj ok.

A jak nie chcesz sie bawic z torrentami polecam New Album Releases

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie jakies sprawdzone strony skad mozna sciagac muzyke?

jestem zalogowany na Torrenty.org - Polski Katalog Torrentów ale nie wiem czemu sciaga mi tylko tak jakby skruty.nie sciagnie nic w całosci.:kwasny:

Ryba załamałeś mnie właśnie.. :P

Zalogowany jesteś? Ok. To już połowa sukcesu (rejestracja teraz kosztuje chyba 10zł - jak ja sie rejestrowałem to chyba 5zł płaciłem :P ) A program do torrentów masz??

Tak, tak.. Trzeba programu.. polecam Bitcomet nie obciąża tak systemu taka żółta/pomarańczowa kulka/pomarańcza. Jeden pies co to. Instalujesz wszsyttko wchodzisz na torrenty.org, szukasz to co chcesz zassać. Klikasz pobierz torrent. Pobiera Ci się taki mały plik, jak zapewne powiedziałeś skrót. Otwierasz go ( ja otwieram bezpośrednio z netu, wtedy od się tylko sciaga do pamieci otwiera się i kasuje) on otworzy Ci automatycznie program do sciagania. Np. bitcomet. Tam tylko zatwierdzasz gdzie ma sięsciagać klikasz ok. Czekasz i cieszysz się nową zawartością :P

Program możesz dowolnie konfigurowac, automatycznie ustawiasz odgórnie gdzie ma sie sciagac itp wiec Ty musisz kliknac zazwyczaj ok.

A jak nie chcesz sie bawic z torrentami polecam New Album Releases

a no to teraz to juz bede wiedział.:naughty:

dzieki za wytłumaczenie.:naughty:

jak sie mi bedzie chciało to sie z tym pobawie.:polew:

masz racje 1o zeta chyba mnie skroiło:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z torrenty.org kilka razy sie klucilem bo mi blokowali konto mimo przestrzegania regulaminu i niby w koncu przyznawali mi racje ale mialem tego dosyc... :facepalm:

A i jeszcze jedno, odradzam udostepniania piratow na chomiku celem doladowania sobie konta... Szczerze... I to nic ze sa na Cyprze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z torrenty.org kilka razy sie klucilem bo mi blokowali konto mimo przestrzegania regulaminu i niby w koncu przyznawali mi racje ale mialem tego dosyc... :facepalm:

A i jeszcze jedno, odradzam udostepniania piratow na chomiku celem doladowania sobie konta... Szczerze... I to nic ze sa na Cyprze :wink:

Coś wiesz z własnego doświadczenia o chomiku?? :wink:

A co do torrentów to podobno jest tak ze jak przez pol roku sie nie logujesz to kasuja/blokuja konto. Mi to naszczęscie nie grozi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z torrenty.org kilka razy sie klucilem bo mi blokowali konto mimo przestrzegania regulaminu i niby w koncu przyznawali mi racje ale mialem tego dosyc... :facepalm:

A i jeszcze jedno, odradzam udostepniania piratow na chomiku celem doladowania sobie konta... Szczerze... I to nic ze sa na Cyprze :wink:

Coś wiesz z własnego doświadczenia o chomiku?? :wink:

A co do torrentów to podobno jest tak ze jak przez pol roku sie nie logujesz to kasuja/blokuja konto. Mi to naszczęscie nie grozi :P

Teraz bodajze po miesiacu juz blokuja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torrenty dobre są jest tam naprawde duużo różnych rzeczy. Kiedyś na studia znalazłem tam książkę "rysunek techniczny kogoś tam - niepamietam juz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprosciej ściagnac z youtube bądź wrzuty, tam przewaznie jest wszystko... jeśli chodzi o muzyke/teledyski

tak pozatym polecam rapidsearch(wyszukiwarka po hostach)

Dobry serwis jest też tu

SoundCloud - Share Your Sounds wklepujecie w szukajke tytuły i cos wynajduje..

torrenty i całe P2P to syf, tak było, jest i bedzie:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...