Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN+] Audi A4 1.9 TDI Avant ;)


mlodycezar

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki:wink:

Chodzi o te malowania tzn boczków.Chyba ze Ci to nie przeszkadza.

Scoś sprowadził???Moze bym wyrwał pare gratów do swojego paździocha:naughty::naughty:

Jak będę to odezwę sie parę dni wcześniej i se polukamy:grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne masz na myśli to wszystko co jest na srebrno pomalowane ;) trochę jednak przeszkadza no, ale ni cholery nie pasuje to z angola bo angol ma wszystko na odwrót ... :kwasny: jedynie te trójkąciki przy lusterkach wziąłem bo były czarne, a te srebrne już mnie denerwowały ;)chciałem jeszcze ten plastik przy skrzyni biegów ale w angolu jest potyrany więc się nie opłaca :wink:

a udało mi się tanio kupić całą A4 2000r. 1.8 benzynka :naughty: skusiłem się bo ten sam kolor co mój a jednak trochę gratów potrzebuje do swojej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten plastik oklej 3M i będzie gitara.

Awanta masz????ja bym potrzebował paru pierdołek takich jak np ten dzyndzel od maski:grin:

Jak masz chwilkę wrzuć mi parę fot angola na meila [email protected]:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz zwykłego zjadacza chleba to nie wpieni a jak ktoś czesto zagląda pod machę to nerwicy sie dostaje:facepalm:

Słuchaj jak idzie on na tajle to wyceń mi na pv prosze:

Zawias pasezera przód dół,osłona silnika ta z dołu wraz ze skrzyni osłona,do tego listwa co jest nad pasażerem z tyłu i rozchodzi sie w strone bagażnika,i czy te dzyndzle co trzymają roletę sa całe bo widzę że masz tez takie kremowe wykończenia jak u mnie:naughty:a i uszczelki drzwi po wiele???

Masz do niego kluczyki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu są efekty i potwierdzenie tego, że połowa DEBILI nie powinna mieć w ogóle prawa jazdy .... ;// w nocy z piątku na sobotę ktoś pięknie przejechał się po całym boku mojej AUDI ;// mam wszystko na kamerze ponieważ jest monitoring na moim bloku, ale co z tego jak nie widać tablic rejestracyjnych tylko jakie to auto .... ;//

CAM00095.jpg

CAM00096.jpg

CAM00097.jpg

CAM00099.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skurwy......:facepalm::thumbdown::thumbdown:

Ja bym tam szukał tego auta tzn pojeździł i możliwe ze znajdziesz przetarty dany model:kwasny:Wtedy proca bojowa i ma już po szybach albo najpierw delikatnie porozmawiał:decayed:

Skoro był raz na osiedlu może pojawi sie znów.

Zderzak i drzwi przełożysz jak w angolu zdrowe zaś błotnik do malowania:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najlepsze z tego wszystkiego było to co powiedziała mi policja :decayed:" z uwagi na to, że nie była to droga publiczna to nawet jeśli go złapią i tak nie dostanie mandatu, chyba, że ktoś udowodni iż zrobił to specjalnie :facepalm:" pomijając fakt, że nagranie z kamer musiałem sam sobie zgrać i dowieźć na policję, nie wspomnę już o szukaniu świadków to JEDNA WIELKA PATOLOGIA :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu mają rację,nic mu nie zrobia bo droga nie jest publiczna.

Dryndnij do Straży miejskiej może oni takie prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi felgi ukradli po włamie do piwnicy to sie zapytał "czy chce składać doniesienie ale w sumie to i tak nic nie da" jak powiedziałem zeby może gdziesz poszukali np na złomie to odpowiedzieli ze raczej ich tam nie będzie,po godzinie szukania przywiozłem im ze złomu 3sztuki to wysłali tam patrol i na tym sie skończyło.Więc wszystko trzeba na własną rękę załatwiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyślę ;p

---------- Post dopisany 19-08-2013 at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany 07-04-2013 at 21:34 ----------

autko niestety sprzedane ... z moją wypłatą jednak nie dałem rady jej dalej utrzymać ;) teraz szukam A3-trójeczki ;) oczywiście 1.9 TDi 110KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...