Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jaki browarek(lub cos innego) preferujecie do meczu?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

temat troszke :confused4:

ONLY WYBOROWA !!!!!

Wreszcie konkretnie :tongue4: Ja rowniez wyborowa lub sobieski, tyskie, heineken, zywiec :th: A najlepiej sie oglada meczyki na grilu :>

Opublikowano

Żywiec - Jednym słowem piwo :naughty:

Opublikowano

Dzisiaj nie oglądam mecz - w formie sprzeciwu za beznadziejną grę ( i formę) ide na rower o 20-30 godz. potem piwko będzie .

Naiwnym kibicom ,życzę aby Polska drużyna wygrała :polew:

>>>>>>>>>>>>>>>> ( dzisiaj Fomuła i Roberto śmiga) to będę oglądał . <<<<<

hmmm ale te wszystkie atrakcje są dopiero jutro :gwizdanie:

Opublikowano

zdecydowanie Zywiec + chipsy Najlepiej Lays Paprykowe, ewentualnie orzeszki ziemne solone firmy Aromat;))

a pozniej d*pa taaaaka:

fat-ass.jpg

:wink4::polew:

Opublikowano

YKK :th: :th:

:polew:

Opublikowano

Dzisiaj nie oglądam mecz - w formie sprzeciwu za beznadziejną grę ( i formę) ide na rower o 20-30 godz. potem piwko będzie .

Naiwnym kibicom ,życzę aby Polska drużyna wygrała :polew:

Koledze się chyba pomyliły mecze Polonii Bytom z kadrą narodową :wink4:

_________________________________________________

Przede wszystkim dobre towarzystwo i fajna atmosfera :th:

A czy będę do tego sączył zimne pifko (tyskie, żywiec) lub drineczki (wyborowa) nie ma większego znaczenia :wink4:

Opublikowano

Czy ja napisalem "pupa"..? :mysli:

Opublikowano

Czy ja napisalem "pupa"..? :mysli:

Cenzura sie wlaczyla na forum.

Opublikowano

Czy ja napisalem "pupa"..? :mysli:

Cenzura sie wlaczyla na forum.

piszesz du.pa, a pokazuje pupa :tongue4:

Opublikowano

Jack Daniel's na lodzie :decayed:

Moja właśnie robi mi ciachow kształcie piłki i powiem szczerze że wygląda :kox:

Dostałem jeszcze koszulkę Polski :shocked:

Chyba coś chce :gwizdanie:

Opublikowano

Jack Daniel's na lodzie :decayed:

Moja właśnie robi mi ciachow kształcie piłki i powiem szczerze że wygląda :kox:

Dostałem jeszcze koszulkę Polski :shocked:

Chyba coś chce :gwizdanie:

Nową torebkę... :gwizdanie:

Opublikowano

kazde piwko byle polskie!!!

niestety chyba nic z tego nie wyjdzie

Opublikowano

Nową torebkę... :gwizdanie:

Kurde tego jeszcze nie ustaliłem ale mam nadzieję że się dowiem :przebiegly:

Opublikowano

kazde piwko byle polskie!!!

Racjaaa... do tego ziarka slonecznikowe lub orzeszki ziemne

Opublikowano

W Makro ostatnio znalazłem 2.5kg wór orzeszków za 12,5 zł - jakiejś takiej Aro czy 'dobra marka' - ale smak jak Felixa z puszki :>

Opublikowano

DOGA :th:

Opublikowano

hheh , carlsberg, żywiec i whisky, i chipsy jakieś :>

Opublikowano

WYBOROWA :slina:

Opublikowano

Ja pierd ole.

Ale wątek :polew: :polew: :polew:

Ja to lubię loda podczas meczu.

Piwo, później...po lodzie znaczy się...coć właściwie nie musi być.

Znaczy się piwa być nie musi.

Lód jest raczej priorytetem, znaczy się wymagany

Opublikowano

Ja to lubię loda podczas meczu.

w miękim waflu wiciu :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.