Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

b8 po 1,5 roku 2.0 tdi caga +chip sline MONZA SILVER

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

wreszcie znalazłem czas (chęci raczej) i zamieszczam swoje pierwsze Audi. Zakup koniec lutego 2011r, jakoś nie czułem potrzeby pokazywania swej piękności ;)

rocznik 2008 silnik 2.0 tdi 143KM CAGA

Z ważniejszych cech tego egzemplarza:

- s-line wewnętrzny:

- skórzana trójramienna kierownica

- gałka do zmiany biegów

- czarna podsufitka

- fotele z logiem sline

- nakładki na progi sline

- sline zewnetrzny:

- felga 18 cali 245/45

- fabrycznie obniżone zawieszenie

Niestety brak zderzaków przód tył slinowych, brak xenona, brak bocznych listew, za to boczne oznakowanie sline jest :D

- kolorowy FIS + MMI

- servotronic

- parktronik tył

- klima jednostrefowa

- nagłośnienie concert

- tempomat

- czujnik zmierzchu, deszczu

Tyle...

Braki, które biją po oczach i chciałoby się mieć :)

- PODGRZEWANE! i składane lusterka

- xenon+led tył

- elektryka w fotelach

- navi (chociaż przez te 1,5 roku potrzebna była z 4 razy)

Kolo auta:) MONZA SILVER

Fotki jedne z pierwszych, kiedyś zrobię ładniejsze + dodam wnętrze :

dscn0032sh.jpg

dscn0031qy.jpg

dscn0027bq.jpg

Jeden z nielicznych modów (z pomocą wrclaguna) Zamiana tylnego zderzaka na slinowy, efekt:

dsc03102z.jpg

dsc03103p.jpg

Wkład w auto :) :

-- chip by GCS na niespełna 180km

-- DPF off

-- przy starcie silnika wskazówki od obroto i prędkościomierza zamykają budzik i powracają do pierwotnego stanu :)

-- zderzak tył sline

-- felgi zimowe ORI 16stki (od wrclaguna dzięki)

i to by było na tyle

Chętnie dodałbym jakieś mody w miarę możliwości, tak więc zapraszam do dyskusji

pozdrawiam

Opublikowano

Ładna fura. Faktycznie może i trochę mu brakuje ale wszystko można zrobić. Zrób jakieś zdjęcia środka. Bezawaryjności

Opublikowano

Ładna sztuka :thumbup1:

Co do planów to wszystko w dobrym kierunku :wink:

Szukaj przedniego zderzaka S LINE ( pod PDC i xenon ) i wyrezamy wizaulizacje na ekranie MMI :naughty:

Opublikowano

1 fotka bardzo dobra

mem-jesli-wiesz-o-czym-mowie-if-you-know-what-i-mean-mr-bean-rage-face..png

Opublikowano

Bardzo ładny kolor.

Opublikowano
  • Autor

Wiem o co b, miałem zamazywać, ale stwierdziłem, że koncentracja będzie na b8 :)

Chętnie wstawiłbym przód+zderzak sline+ lampy i spryskiwacze, ale jak zabieg ma wyjść 5000-7000zł to nie wiem czy ma sens dokładania do tego interesu

Opublikowano

5000-7000zl chyba sie troche zagalopowales :wink:

Napewno taniej:naughty:

PS ile dales za zderzak ?

Opublikowano
  • Autor

720zł , dyfuzor kupiłem nowy z ASO za 400zł gdyż ten z komplecie był lekko przytyrany. Do sprzedania stary zderzak + dyfuzor jakby ktos potrzebował :D

Co do przodu, lampy+spryskiwacze+zderzak+malowanie + kabla itd gdzieś koło tego wyjdzie...

Opublikowano

Jakbys potrzebował graty to cos tam mam :wink: u mnie wszystko sie znajdzie nawet lakiernik z komorą :decayed:

(lampy , PDC przod z instalacjami , sterownik pod bixa , rabaty w ASO )

Opublikowano

luc a jaki masz ten dyfuzor ??

Opublikowano

jedne z fajniejszyc kolorow do B8

Opublikowano

śliczna sztuka

Ps. nie wolałeś ciut tańszej furki kosztem ciut większego domu :decayed:

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

Foto nr 1 :decayed:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

super kolor - mój największy błąd to wybór czarnego koloru :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
Jakbys potrzebował graty to cos tam mam :wink: u mnie wszystko sie znajdzie nawet lakiernik z komorą :decayed:

(lampy , PDC przod z instalacjami , sterownik pod bixa , rabaty w ASO )

Jak się zmobilizuję to zagadam na priv, dzięki :)

luc a jaki masz ten dyfuzor ??

Takie cosik, można podmalować i wszystko gra, zaczepy wszystkie na swoim miejscu:

dsc03104ja.jpg

jedne z fajniejszyc kolorow do B8

Początkowo miałem mieszane uczucia do tego koloru, ale po chwili przekonałem się i naprawdę ładnie się prezentuje, szczególnie jak jest wypucowany furacz :)

śliczna sztuka

Ps. nie wolałeś ciut tańszej furki kosztem ciut większego domu :decayed:

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

Foto nr 1 :decayed:

Domek dla furacza w sam raz, niestety tylko dla niego jest miejsce, a ja muszę koczować pod mostem ;D

super kolor - mój największy błąd to wybór czarnego koloru :kwasny:

czarny też ma swój urok :)

---------------------------------

zamieszczę jeszcze foty z tego samego dnia co w pierwszym poście, przygotowania do wożenia nowożeńców :

sam1w.jpg

sam4z.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.