Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja zlot rozwaze krotko przed terminem, a rok temu auto stalo bez silnika, a B5 jakos nie miale weny jechac... :decayed:

Dawno juz konkretnie nie popilem... :kox:

---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:37 ----------

Czego Ty ode mnie znowu chcesz :decayed:

Jak zadzwonia to pogodomy po naszemu :grin:

Synek, a to pyrki tyz godajom???? :decayed:

---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ----------

Czy ten wątek powstał po to aby sobie pomagać czy po co bo czytając niektóre posty to się zastanawiam nad tym? :mysli::naughty:

Ja nie mam z tym problemu, chce- to mowi nie chce- nie mowi- Demokracja, Kazmierz :decayed:

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 824,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pefffka, Każdy może mieć swoje zdanie na ten temat, Kaźmierz :cool::decayed:

Opublikowano

Synek, a to pyrki tyz godajom???? :decayed:

Synku :eusathink:potraktuje to jako żart :decayed: w pyrlandii mieszkam od marca jakieś tam swoje gadane mają :grin:

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

Panowie pytanie za 100pkt. czy w ASO dostanę gotowe wiązki do pakietu światło oświetlenie drzwi :eusathink:

Opublikowano

Na 99% tak, tylko sie ceny nie wystrasz...

---------- Post dopisany at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:37 ----------

Wystarszy ściągnąć tapicerkę z tyłu i wszystko jasne... :whistling:

Co do zlotu to pewnie będzie w marcu jak zawsze (nie wiem co mi przyszło do głowy z lutym) więc jest szansa. :good: W tamtym roku niestety miałem pogrzeb i wyjazd nie doszedł do skutku. Ale cóż zrobić, siła wyższa. :zemdlal: Dwa lata temu było... :kox:

W tym roku tez bedzie za***iście

:banan::banan::banan::banan::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Majstry na jaki kolor maluje się w tych czasach zaciski i jarzma? 8 lat temu malowałem na czerwono a teraz jakoś nie przemawia to za mną :wink:

po niedzieli zabieram się za hamulce i będę miał wszystko rozebrane więc malnąłbym :grin:

Opublikowano

Czarny.

Opublikowano

a druga sprawa, stolki zmontowałeś te adaptery do ledów w tablicę ?

Opublikowano

zolty (lambo) niebieski (linia R w VW)

Opublikowano

Panowie pytanie za 100pkt. czy w ASO dostanę gotowe wiązki do pakietu światło oświetlenie drzwi :eusathink:

Pewnie tak ale cena może być sroga jak wyżej już było powiedziane. :wink4:

Majstry na jaki kolor maluje się w tych czasach zaciski i jarzma? 8 lat temu malowałem na czerwono a teraz jakoś nie przemawia to za mną :wink:

po niedzieli zabieram się za hamulce i będę miał wszystko rozebrane więc malnąłbym :grin:

Srebrny, złoty... :wink4:
Opublikowano

wybiorę chyba ten niebieski

---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 16:57 ----------

pany jeszcze jedno, mam wyj...ną wkładkę w klamce (bębenek)

zmieniał ktoś z was klamkę na taka bez wkładki? muszę mieć klamkę z lewy/przód z angola czy może być lewy tył od europejczyka?

Opublikowano

Wiem,że w B5 można bez problemu założyć klamkę bez wkładki lewytył,sam nad tym też rozmyślałem.Ale co zrobisz jak Ci siądzie aku?Jak dostaniesz się do środka?

Opublikowano

Obydwie opcje podejda/

Opublikowano

dzięki chłopaki, to ma być takie przejściowe

kiedyś trzeba będzie odżałować i zamówić bębenek w ASO

a jak wymienić klamkę? od wewnątrz jakoś?

Bieniek zmieniałeś?

Opublikowano

Nie jeszcze.

Opublikowano

Ok, muszę zamówić klamkę L/T z alle i spróbować przełożyć

Opublikowano

Wez mi tez.

LZ9W.:decayed:

Opublikowano

chyba ciężko znaleźć pod kolor

Opublikowano

antonio- jak miałem kiedyś uszkodzoney bębenek to kupiłem na szrocie inny i dałem śluzarzowi- podmienił bebchy i było ok :banan:

Może da rade i u Ciebie to tak ogarnąć?

Opublikowano

no niestety nie, ratuje mnie chwilowa wymiana klamki i zamówienie nowego w aso

Opublikowano

Wkładka pod kluczyk w ASO ok. 700plnów! :shock3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.