Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zakładaj od angola. Pasi wszystko... i mam nawet takie klamki :)

za późno, zamówiłem sobie L/T :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile jest roboty przy zdjęciu tylnego zderzaka?Muszę wymienić czujnik parkowania zbieram się do tego jak pies do jeża :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boczki w bagażniku (całe), i później odkręcasz nakrętki od zderzaka

nadkola filcowe z tyłu - nie całe i nawet nie trzeba kół ściągać

odkrecenie zderzaka od ślizgów

i 2 śrubki pod autem od zderzaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie czeka ściąganie zderzaka tylnego i sprawdzenie i ewentualna wymiana jednego z czujników. Muszę znaleźć kogoś z garażem bo na dworze nie chcę mi się tego robić :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jest w stanie podesłać numery popiołki przód i tył 2din oraz ramki do manuala szczotkowane alu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękował :decayed:

---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 17:59 ----------

Panowie dziś albo jutro będę miał projekty i wycenę naklejek B7 CREW jak ktoś jest zainteresowany to pisać na PW :decayed: Jak będę miał fotki to oczywiście wkleje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile jest roboty przy zdjęciu tylnego zderzaka?Muszę wymienić czujnik parkowania zbieram się do tego jak pies do jeża :whistling:

środkowe da rade bez sciągania,co do skrajnych nie jestem pewien:cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile jest roboty przy zdjęciu tylnego zderzaka?Muszę wymienić czujnik parkowania zbieram się do tego jak pies do jeża :whistling:

środkowe da rade bez sciągania,co do skrajnych nie jestem pewien:cool1:

Muszę wymienić środkowy prawy :whistling: jak to zrobić bez ściągania :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto na podnośnik ewent kanał i wsadzasz łape od dołu,cieżko ale da sie,ja wymieniałem 2 razy,a mam podwójny wydech,u ciebie bedzie łatwiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto na podnośnik ewent kanał i wsadzasz łape od dołu,cieżko ale da sie,ja wymieniałem 2 razy,a mam podwójny wydech,u ciebie bedzie łatwiej

Też mam podwójny wydech :wink: spróbuje jak się uda to fajnie jak nie to dłubanko :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak na szybko rozkminiłem czemu u mnie w Klimatroniku w kanale 12 było ustawione na 1 (być może komuś się przyda to ustawienie..., ja powróciłem do 0):

Kanał 12 wygląda tak:

Kanał świeżego powietrza charakterystyczne dmuchawy 012

0 = Auto (odpowiednik kodowania)

1 = Low Power (mniej niż "reszta świata" kodowania)

2 = Normalna moc (odpowiednik "reszty świata", kodowania)

3 = Zwiększona moc (odpowiednik "US / Japan" kodowania)

I teraz tak:

- Ja posiadam Webasto oryginalnie (nawet je ostatnio wyciągałem i regenerowałem), więc ustawienie na 1 - czyli zmniejszony przepływ, powoduje o kreskę mniejszy nadmuch, tym samym powoduje to szybsze/większe nagrzewanie się silnika, a mniejsze wnętrza kabiny (co za tym idzie szyby itp.),

- To samo odnosi się do nagrzewania zimnego auta i prawdopodobnie eliminuje to ustawienie w mniejszym stopniu niedogrzanie się auta do 90*C - czyli ustawienie na 1 daje mniej powietrza na kabinę o około kreskę nadmuchu, silnik szybciej łapie temperaturę, natomiast wolniej/mniej nam się nagrzewa kabina.

Zmiana opcji nie powoduje żadnej innej zmiany, jeżeli by były pytania np, o komponenty elektrycznej nagrzewnicy itp., wszystko dalej działa tak samo - można sobie wypróbować wchodząc w kanał 12 i na włączonej klimie wystarczy, że wpiszemy tylko wartość w kanał bez zapisywania i już można dostrzec zmianę siły nawiewu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...