Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 824,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cena kozak

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
:hi:podziekowal

---------- Post dopisany at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany at 00:33 ----------

Dzisiaj siadł gryll eskowy.... - lekko zmodyfikowany ;)

http://images.tinypic.pl/i/00338/770knl0zadd7.jpg

zapodałbym czarną ramkę grila

a rejestracja za szybą?

Opublikowano

Mam czarna ramkę, ale Imho srebrna bardziej pasuje do chromu wokół szyb i srebrnych relingow i lusterek, czarna ramka kozak, ale jak jest całe czarne auto. Tablica w bagażniku :-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ----------

I wtedy musiałbym kupić blende z czarnymi paskami a nie chromowymi :-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

tak piszesz o blędzie, że chyba na powaznie z tablicą w bagażniku będziesz latał :grin:

Opublikowano
:hi:podziekowal

---------- Post dopisany at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany at 00:33 ----------

Dzisiaj siadł gryll eskowy.... - lekko zmodyfikowany ;)

http://images.tinypic.pl/i/00338/770knl0zadd7.jpg

:kox: Kerczi to jest czarna bledna? Nie wiem którą do mnie wrzucić? Czarną czy szarą? :mysli:

Opublikowano
  • Autor
:hi:podziekowal

---------- Post dopisany at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany at 00:33 ----------

Dzisiaj siadł gryll eskowy.... - lekko zmodyfikowany ;)

http://images.tinypic.pl/i/00338/770knl0zadd7.jpg

:kox: Kerczi to jest czarna bledna? Nie wiem którą do mnie wrzucić? Czarną czy szarą? :mysli:

Gdzie tam czarną jak masz w platynie grill to i taka blenda :wink:

Opublikowano
:hi:podziekowal

---------- Post dopisany at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany at 00:33 ----------

Dzisiaj siadł gryll eskowy.... - lekko zmodyfikowany ;)

http://images.tinypic.pl/i/00338/770knl0zadd7.jpg

:kox: Kerczi to jest czarna bledna? Nie wiem którą do mnie wrzucić? Czarną czy szarą? :mysli:

Gdzie tam czarną jak masz w platynie grill to i taka blenda :wink:

dokladnie, jak masz szary grill to i blenda musi byc szara...

jak potrzebujesz szarej blendy i s-line to tutaj ma gosc w dobrej cenie:

RAMKA BLENDA TABLICE GRILL AUDI A4 S-LINE RS4 S4 (3045763785) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

Oj to chyba zle sprawdziles jej numer

---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:33 ----------

ALBO MOZE I MASZ RACJE...sam juz nie wiem...7swiatow jest z tymi blendami

---------- Post dopisany at 10:38 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ----------

czyli kurfa wychodzi na to ze najdrozsza blende trafilem :/

Opublikowano
  • Autor

Kerczi wiem co mówię, bo już 4 takie w ASO zamawiałem :decayed: te czarne są masakrycznie drogie 400-480zł :whistling:

Opublikowano
Kerczi wiem co mówię, bo już 4 takie w ASO zamawiałem :decayed: te czarne są masakrycznie drogie 400-480zł :whistling:

No i to z rabatem bo detal 560zl

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Cena czarnej blendy powala. :shock3: No właśnie a szara prawie 3 razy tańsza? :mysli: Dajcie jakiś nr :whistling::hi:

---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:43 ----------

Aha... A jak jest z PDC?

Opublikowano

No to jak ogarnąć temat z czujnikami?:kwasny:

Opublikowano
  • Autor

1. kupić normalną blende pod ramkę

2. wyciąć otwory pod PDC

Opublikowano

Rezanko ale jak to będzie wyglądać :cool:

Opublikowano

konkretne... rezanie...

Opublikowano

ale stylizacja...masakra...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.