Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem, że jest temat o oponach, ale tam ciężko cokolwiek się dowiedzieć. To korzystając z okazji jeszcze wymęczę co do opon.

Ma ktoś z was takie oponki 225/40/18 :

Good Year F1 Asymmetric 2 > 225/40R18 92Y GOODYEAR F1 ASYMMETRIC 2 LATO 2013 (3025841248) - motoAllegro

Michelin Pilot Sport 3 > 225/40R18 92Y MICHELIN PILOT SPORT 3 LATO 2013 (3080885232) - motoAllegro

Dunlop Sport max TT > 225/40R18 92Y DUNLOP SPORT MAXX TT MONTAŻ W-WA (3086397279) - motoAllegro

Continental ContiSportContact 3

Pytanie najbardziej dotyczy głośności, nie chciałbym wywalić trochę grosza, by za miesiąc się wkurzać że coś mi huczy. Miałem już tak z Yokohama Parada, po miesiącu myślałem, że mi łożysko padło :kwasny:

Inne propozycję też biorę pod uwagę.

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 824,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja jeżdżę na sport max i sa ciche jak dla mnie i swietnie sie trzymaja drogi.

Opublikowano

Ja kupiłem teraz michelin sport 3 i są super, ciche i klejąca pięknie

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 10:51 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ----------

Tylko ze mam w 235

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

Chcesz mieć ciche opony, to kup yokohama avs db v550, niskie opory toczenia i tym samym mniejsze spalanie. Przerabiałem już conti - szybko je zdarłem, bo guma miękka. Dunlopy sport max TT, miałem dwa komplety i za drogie jak na swoje parametry.

Opublikowano

AVS db V550 też namierzyłem jeden komplet, tylko jakoś przekonania do nich nie mam.

Przy ilości moich kilometrów, to nawet szybko ścierające się opony starczą na 3 sezony :decayed:

Kerczi a jak profil boczny, rant opony ładnie okrywa felgę ?

Opublikowano
  • Autor
AVS db V550 też namierzyłem jeden komplet, tylko jakoś przekonania do nich nie mam.

Przy ilości moich kilometrów, to nawet szybko ścierające się opony starczą na 3 sezony :decayed:

Kerczi a jak profil boczny, rant opony ładnie okrywa felgę ?

Ja mam taki komplet gum na sezon, to wiem co mówię. O Yokohamy podpytaj julo23, on teraz na nich śmiga i z tego co wiem to mu spalanie spadło a przesiadł się z 17" na 18" :wink:

Opublikowano

Zeby fajnie okrywal to bym musial miec 245

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Akurat wczoraj czytałem ten test :decayed:

Opublikowano

dunlop sport maxx nie zrobił na mnie dobrego wrażenia

szybko uciekały i opony mają tendencje do ząbkowania :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
dunlop sport maxx nie zrobił na mnie dobrego wrażenia

szybko uciekały i opony mają tendencje do ząbkowania :kwasny:

+1 :wink:

Opublikowano

+1

dla mnie te opony to porażka, niewarte swojej ceny

Opublikowano

No i mamy pierwsza pokutu za brak przedniej tablicy. Slovackie 40eurasow :-\ i podobno pkt w PL czekają na mnie

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

No ale ten wyglad....:grin:

Opublikowano
  • Autor
No i mamy pierwsza pokutu za brak przedniej tablicy. Slovackie 40eurasow :-\ i podobno pkt w PL czekają na mnie

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Co to na Ciebie :decayed:

Opublikowano

Miał ktoś do czynienia z mandatem za granicą? Rzeczywiście dopisza mi pkt w PL?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

W Niemczech już dobry 1000euro mandatów zapłaciłem i jeszcze nigdy punktów nie dostałem:wink:

Opublikowano

Punktów nie powinni Ci dopisać :eusathink:

Opublikowano
No i mamy pierwsza pokutu za brak przedniej tablicy. Slovackie 40eurasow :-\ i podobno pkt w PL czekają na mnie

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

kurde jedziesz po bandzie śmigając bez :naughty:

kerczi sprzedałeś tą dokładkę tylną?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.