Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wichu juz myslalem ze Ty masz nawet swoje WICHY :) ale szybko sie poprawiles :)

Opublikowano
Gril S4 w zwykłym zderzaku

Audi A4, S-Line Quattro in Reinweiß | eBay

na to nie wpadłbym żeby przypiłować zderzak :decayed:

basior juz kilka lat temu zrobił u siebie taką hybryde

Opublikowano
  • Autor
Wichu juz myslalem ze Ty masz nawet swoje WICHY :) ale szybko sie poprawiles :)

Nie, on tylko sprzedaje kremy VICHY :decayed:

Opublikowano
Wichu juz myslalem ze Ty masz nawet swoje WICHY :) ale szybko sie poprawiles :)
literówka była najwyzej kilka sek ale wystarczyło żeś wychwycił :decayed:
Opublikowano

bo ja wiem i widze wszystko...a do tego skromny jeszcze jestem :polew:

Opublikowano

siedzi juz :)

jeszcze tylko musze dokladke pomalowac

---------- Post dopisany at 13:12 ---------- Poprzedni post napisany at 13:11 ----------

p.s. mam do sprzedania dokladke s-line na dwie rurki plus wydech na dwie rurki jakby ktos chcial cos przyrezac :)

Opublikowano
  • Autor
siedzi juz :)

jeszcze tylko musze dokladke pomalowac

Podpasował cały czy trzeba było spawać ?

Opublikowano

Kolanko... Bo w Esce idą dwie rurki do silnika a w 3.0 jest trójnik w połowie auta...

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

koledzy mógłby mi ktoś napisać, czy indeks nośności w oponie na lato 225/45 17 - indeks 91 - będzie wystarczający?

Bo zamawiam oponki i z tym indeksem zgłupiałem, indeks prędkości W:-P mniejszego nie mają, ale czy 91 to wystarczający dla B7

Tapatalk

Opublikowano
koledzy mógłby mi ktoś napisać, czy indeks nośności w oponie na lato 225/45 17 - indeks 91 - będzie wystarczający?

Bo zamawiam oponki i z tym indeksem zgłupiałem, indeks prędkości W:-P mniejszego nie mają, ale czy 91 to wystarczający dla B7

Tapatalk

Będzie wystarczający :wink:

Opublikowano

Dzięki, nie mam instrukcji pod ręką i tak zgłupiałem, wcześniej nie zastanawiałem się jaki powinien być, a nie chce by był za niski, bo jednak oponki to bezpieczeństwo.

Tapatalk

Opublikowano

Ciekawe czy dobre :whistling: kolega SLO chyba dopiero piąte trafił dobre :wink:

Opublikowano
siedzi juz :)

jeszcze tylko musze dokladke pomalowac

---------- Post dopisany at 13:12 ---------- Poprzedni post napisany at 13:11 ----------

p.s. mam do sprzedania dokladke s-line na dwie rurki plus wydech na dwie rurki jakby ktos chcial cos przyrezac :)

Piknie wygląda :wink: i jeszcze dwa wieszaki nowe 8E0253144AS :naughty:

Opublikowano
siedzi juz :)

jeszcze tylko musze dokladke pomalowac

---------- Post dopisany at 13:12 ---------- Poprzedni post napisany at 13:11 ----------

p.s. mam do sprzedania dokladke s-line na dwie rurki plus wydech na dwie rurki jakby ktos chcial cos przyrezac :)

cene podaj na PW :)

Opublikowano
  • Autor
siedzi juz :)

jeszcze tylko musze dokladke pomalowac

---------- Post dopisany at 13:12 ---------- Poprzedni post napisany at 13:11 ----------

p.s. mam do sprzedania dokladke s-line na dwie rurki plus wydech na dwie rurki jakby ktos chcial cos przyrezac :)

Piknie wygląda :wink: i jeszcze dwa wieszaki nowe 8E0253144AS :naughty:

To jest jeden nr., drugi jest inny :whistling:

Opublikowano
siedzi juz :)

jeszcze tylko musze dokladke pomalowac

---------- Post dopisany at 13:12 ---------- Poprzedni post napisany at 13:11 ----------

p.s. mam do sprzedania dokladke s-line na dwie rurki plus wydech na dwie rurki jakby ktos chcial cos przyrezac :)

Piknie wygląda :wink: i jeszcze dwa wieszaki nowe 8E0253144AS :naughty:

To jest jeden nr., drugi jest inny :whistling:

:wink: 8E0253144AT

---------- Post dopisany at 08:41 ---------- Poprzedni post napisany at 08:41 ----------

siedzi juz :)

jeszcze tylko musze dokladke pomalowac

---------- Post dopisany at 13:12 ---------- Poprzedni post napisany at 13:11 ----------

p.s. mam do sprzedania dokladke s-line na dwie rurki plus wydech na dwie rurki jakby ktos chcial cos przyrezac :)

cene podaj na PW :)

150 zł za komplet z przesyłką :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.