Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

s-line wew. + zawias bv

wydawało mi sie że cuber kupił auto z jasna podsufitką i zmieniał na s-line:eusathink:,przynajmniej tak ja z sobieszewa zapamiętałem:co:

hmm..

Musze wlepe sprawdzić w takim razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

s-line wew. + zawias bv

Młody- 4 łańcuchy. Audi na początku mówiło, że lifetime. Później stwierdziło, że lifetime to 250kkm. Często bywa tak, że w granicach 200kkm trzeba się szykować na zmianę.

Mnie cała impreza (rozrząd (spotkanie zaworu z tlokiem), klapki, dwumas, sprzęgło, dpf) kosztowała trochę ponad 15k.

twoja przygoda z rozrządem była spowodowana wadą fabryczną hydraulicznego napinacza łańcucha rozrządu jaki występuje w BKN

czasami padnięcie tego napinacza jest przyspieszone stosowaniem nieodpowiedniego oleju

a poza tym w układzie rozrządu typu ASB się nie grzebie i a wytrzymałość łańcucha to bodajże 800 tyś km :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s-line wew. + zawias bv

wydawało mi sie że cuber kupił auto z jasna podsufitką i zmieniał na s-line:eusathink:,przynajmniej tak ja z sobieszewa zapamiętałem:co:

hmm..

Musze wlepe sprawdzić w takim razie.

no sprawdz,bo sam jestem ciekawy.

ja ma własnie pakiet sport,fotele pełna skóra bez napisu s-line i kiera s-line cała pikowana,tak u mnie to wygląda,identycznie jak u Ciebie,nie licząc własnie podsufitki:

1002306jy7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz- napinacz, który wysiadł był wymieniony przez Cubra w ASO na nowy bodajże w 2009 czy 2010.

Obstawiam bardziej zespół czynników- lejący wtrysk, nie trzymające ciśnienia hydropopychacze, wadliwy (?) napinacz lub jego montaż (?).

Tomeks- a jak z listwami na prograch i na drzwiach? było oznaczenie S-line w przypadku pakietu sport?

Sprawdzę dopiero jutro bo do 7 rano w robocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Łukasz na prawdę pech :kwasny:

Spoko,

Auto już praktycznie wyprowadzone na prostą :decayed: zostało przegub i łożysko (jutro), nowy laser do RNS-E (dzisiaj przyszedł) i chyba łożysko amortyzatora. Pomijam to nie palące się podświetlenie (czekam aż zrobi się cieplej- żeby nie połamać plastików).

Później będę kombinował z dodatkowym zasilaniem CB, Rejestratora, ładowarki telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Łukasz na prawdę pech :kwasny:

Spoko,

Auto już praktycznie wyprowadzone na prostą :decayed: zostało przegub i łożysko (jutro), nowy laser do RNS-E (dzisiaj przyszedł) i chyba łożysko amortyzatora. Pomijam to nie palące się podświetlenie (czekam aż zrobi się cieplej- żeby nie połamać plastików).

Później będę kombinował z dodatkowym zasilaniem CB, Rejestratora, ładowarki telefonu.

w takim razie życzę bezawaryjności i radości z jazdy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Łukasz na prawdę pech :kwasny:

Spoko,

Auto już praktycznie wyprowadzone na prostą :decayed: zostało przegub i łożysko (jutro), nowy laser do RNS-E (dzisiaj przyszedł) i chyba łożysko amortyzatora. Pomijam to nie palące się podświetlenie (czekam aż zrobi się cieplej- żeby nie połamać plastików).

Później będę kombinował z dodatkowym zasilaniem CB, Rejestratora, ładowarki telefonu.

Ile dałeś za laser? :wink4: Jak możesz to daj znać na PW jakieś info (gdzie?, za ile?) :wink4::hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Łukasz na prawdę pech :kwasny:

Spoko,

Auto już praktycznie wyprowadzone na prostą :decayed: zostało przegub i łożysko (jutro), nowy laser do RNS-E (dzisiaj przyszedł) i chyba łożysko amortyzatora. Pomijam to nie palące się podświetlenie (czekam aż zrobi się cieplej- żeby nie połamać plastików).

Później będę kombinował z dodatkowym zasilaniem CB, Rejestratora, ładowarki telefonu.

Ile dałeś za laser? :wink4: Jak możesz to daj znać na PW jakieś info (gdzie?, za ile?) :wink4::hi:

Wrzucam info tutaj dla potomnych. Koszt lasera to 399PLN nowy. Sprzedawca przysłał też mailem instrukcję wymiany w jęz. angielskim(razem ze zdjęciami).

Nawigacja AUDI Navigation RNS-E GPS DVD Nowy LASER (3101547548) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Tutaj wszystkie aukcje:

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej cały napęd zmienić ? Bo były już u nas o tym wzmianki i lepiej dołożyć 2 stówki i wysyłasz na jeden dzień do serwisu i masz wymianę razem z całym napędem - dlatego, że napęd się też z czasem zaciera i nie chodzi tak szybko i sprawnie jak powinien co się wiąże z szybkim wyświetlaniem i łapaniem navi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że teraz ciężko znaleźć cały napęd. NaviService już od dawna nie ma. Też bym wolał taką opcję bo jest o wiele prostsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s-line wew. + zawias bv

wydawało mi sie że cuber kupił auto z jasna podsufitką i zmieniał na s-line:eusathink:,przynajmniej tak ja z sobieszewa zapamiętałem:co:

hmm..

Musze wlepe sprawdzić w takim razie.

no sprawdz,bo sam jestem ciekawy.

ja ma własnie pakiet sport,fotele pełna skóra bez napisu s-line i kiera s-line cała pikowana,tak u mnie to wygląda,identycznie jak u Ciebie,nie licząc własnie podsufitki:

http://img519.imageshack.us/img519/7504/1002306jy7.jpg

uwielbiam to drzewko!!!!! :slina:

---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 17:56 ----------

Klapki jak już wspominano- AZ Serwis- rozwiązane dużo lepiej niż ori.
Gdzie moge sie wiecej o tych klapkach dowiedziec?

Kumplowi nawalily i pytal sie mnie czy moge cos z tym zrobic.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AZ-Serwis Pruszcz Gdański mają swoja stronę zadzwonisz wszystkiego się dowiesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu: AZ Auto Serwis - Ul. Trakt Św. Wojciecha 167 D | 80-017 Gdańsk | Email: [email protected]

Generalnie jest sporo zmian. Plastikowe elementy zamienione na metalowe, dodatkowa regulacja itd. Nic się nie wyrabia. U mnie teraz tylko silniczek wymiękł- chyba zębatka się wyrobiła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[h=2]17426/P1018/004120 - Intake Manifold Runner (Bank 2): Lower Limit not reached[/h]

to ten blad-wiec typuje na te klapki.

Problem w tym ze on w niemchech mieszka i nie wiem czy do polski dojedzie. Metalowe klapki to juz brzmi lepiej. Ale cos mi sie obilo o uszy o wyrzuceniu tych klapek- jest to mozliwe? Cos mi sie nie chce wierzyc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Audi raczej się nie da. W bmw tak.

Tu masz temat: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b7-asb-all-3-0-tdi-2-7-tdi-blad-intake-manifold-flap-motor-przyczyn-rozw-83244/

W tą chwilę temat już ogarnięty.

Tomeks:

Z mojej wlepy:

3L3 = Siedzenia normalne przod (WTF?)

Q1D = Fot. sport.

E4J = Akcja specj. audi tt coupe 's line'; wyposażenie składa się z: 8n-2-000001>> pr-cl4,fq1,g97 h3l,g98,ua5 n1u,n3q,plt 8jg,8q2,8x1 6q6

CL4 = Obręcz koła ze stopów lekkich 8jx18

FQ1 = Obręcze i opony quattro gmbh

G97 = Wytłumienie podwozia z przodu

H3L = Opony opasane 225/40zr18 88y

G98 = Zawieszenie i amortyzatory podwozie-

UA5 = Fahrwerksdaempfung hinten

N1U = Tapicerka oparcia i siedzenia

N3Q = Tapicerka oparcia i siedzenia sk. feinnappa

PLT = Leatherette package

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klapki się wyrzuca ale w BMW w audi taka kuracja mogła by przyspieszyć koniec wtrysków :kwasny:

można zdemontować kolektory i wysłać do AZ'etów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeks:

Z mojej wlepy:

3L3 = Siedzenia normalne przod (WTF?)

Q1D = Fot. sport.

E4J = Akcja specj. audi tt coupe 's line'; wyposażenie składa się z: 8n-2-000001>> pr-cl4,fq1,g97 h3l,g98,ua5 n1u,n3q,plt 8jg,8q2,8x1 6q6

CL4 = Obręcz koła ze stopów lekkich 8jx18

FQ1 = Obręcze i opony quattro gmbh

G97 = Wytłumienie podwozia z przodu

H3L = Opony opasane 225/40zr18 88y

G98 = Zawieszenie i amortyzatory podwozie-

UA5 = Fahrwerksdaempfung hinten

N1U = Tapicerka oparcia i siedzenia

N3Q = Tapicerka oparcia i siedzenia sk. feinnappa

PLT = Leatherette package

te 3 pierwsze kody mam też,pozostałych nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

link mi pomogl! Dzieki! :banan:

Rzeczywiscie swinstwo ze strony Audi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie utworzyłem temacik do wrzucania linków z ciekawych aukcji allegro / ebay / tablica - dla B7 :wink:

http://a4-klub.pl/b7-crew-172/ciekawe-aukcje-allegro-ebay-tablica-b7-265685/#post3406478

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...