Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pozerzy :decayed:

Opublikowano
I bardzo dobrze :thumbup1:

Mamy dużo wspólnego z B6 ale też dużo różnic także myślę, że temat przydatny :hi:

---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:47 ----------

Pozerzy :decayed:

:polew::polew::polew:

Opublikowano
Panowie utworzyłem temacik do wrzucania linków z ciekawych aukcji allegro / ebay / tablica - dla B7 :wink:

http://a4-klub.pl/b7-crew-172/ciekawe-aukcje-allegro-ebay-tablica-b7-265685/#post3406478

Świetnie też nad tym myślałem :decayed: byłbym monopolistą i tak jeden temat odstąpiłem Hamerkowi :grin:

Opublikowano
Panowie utworzyłem temacik do wrzucania linków z ciekawych aukcji allegro / ebay / tablica - dla B7 :wink:

http://a4-klub.pl/b7-crew-172/ciekawe-aukcje-allegro-ebay-tablica-b7-265685/#post3406478

Świetnie też nad tym myślałem :decayed: byłbym monopolistą i tak jeden temat odstąpiłem Hamerkowi :grin:

Daniel jakiemu Hamerkowi :facepalm:

:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
Panowie utworzyłem temacik do wrzucania linków z ciekawych aukcji allegro / ebay / tablica - dla B7 :wink:

http://a4-klub.pl/b7-crew-172/ciekawe-aukcje-allegro-ebay-tablica-b7-265685/#post3406478

Świetnie też nad tym myślałem :decayed: byłbym monopolistą i tak jeden temat odstąpiłem Hamerkowi :grin:

Daniel jakiemu Hamerkowi :facepalm:

:decayed::decayed::decayed:

H4mm3R

Opublikowano
  • Autor
Panowie utworzyłem temacik do wrzucania linków z ciekawych aukcji allegro / ebay / tablica - dla B7 :wink:

http://a4-klub.pl/b7-crew-172/ciekawe-aukcje-allegro-ebay-tablica-b7-265685/#post3406478

Świetnie też nad tym myślałem :decayed: byłbym monopolistą i tak jeden temat odstąpiłem Hamerkowi :grin:

Eee synek

Opublikowano

Daniel myślę, że każdy z tego forum wie kto to Hamerek :wink:

zrozumiałem twój post jako, że H4mm3R jest autorem tego tematu :decayed:

Opublikowano

Oj tam,oj tam :tongue4:

Opublikowano
  • Autor
Daniel myślę, że każdy z tego forum wie kto to Hamerek :wink:

zrozumiałem twój post jako, że H4mm3R jest autorem tego tematu:decayed:

Jakoś nie kojarzę :whistling:

---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

Problem w tym, że teraz ciężko znaleźć cały napęd. NaviService już od dawna nie ma. Też bym wolał taką opcję bo jest o wiele prostsza.

Zainteresowałem się tematem i możliwe że będę miał takie całe napędy po 350zł :whistling:

Opublikowano

Tomeks:

Z mojej wlepy:

3L3 = Siedzenia normalne przod (WTF?)

Q1D = Fot. sport.

E4J = Akcja specj. audi tt coupe 's line'; wyposażenie składa się z: 8n-2-000001>> pr-cl4,fq1,g97 h3l,g98,ua5 n1u,n3q,plt 8jg,8q2,8x1 6q6

CL4 = Obręcz koła ze stopów lekkich 8jx18

FQ1 = Obręcze i opony quattro gmbh

G97 = Wytłumienie podwozia z przodu

H3L = Opony opasane 225/40zr18 88y

G98 = Zawieszenie i amortyzatory podwozie-

UA5 = Fahrwerksdaempfung hinten

N1U = Tapicerka oparcia i siedzenia

N3Q = Tapicerka oparcia i siedzenia sk. feinnappa

PLT = Leatherette package

te 3 pierwsze kody mam też,pozostałych nie

E4J zawiera wszystkie te kody. Mam jeszcze kod na szczotkowane alu w środku.

laser wymieniony, navi żyje!!! :banan: :banan: :banan: :banan: :banan:

Opublikowano

Tomeks:

Z mojej wlepy:

3L3 = Siedzenia normalne przod (WTF?)

Q1D = Fot. sport.

E4J = Akcja specj. audi tt coupe 's line'; wyposażenie składa się z: 8n-2-000001>> pr-cl4,fq1,g97 h3l,g98,ua5 n1u,n3q,plt 8jg,8q2,8x1 6q6

CL4 = Obręcz koła ze stopów lekkich 8jx18

FQ1 = Obręcze i opony quattro gmbh

G97 = Wytłumienie podwozia z przodu

H3L = Opony opasane 225/40zr18 88y

G98 = Zawieszenie i amortyzatory podwozie-

UA5 = Fahrwerksdaempfung hinten

N1U = Tapicerka oparcia i siedzenia

N3Q = Tapicerka oparcia i siedzenia sk. feinnappa

PLT = Leatherette package

te 3 pierwsze kody mam też,pozostałych nie

E4J zawiera wszystkie te kody. Mam jeszcze kod na szczotkowane alu w środku.

laser wymieniony, navi żyje!!! :banan: :banan: :banan: :banan: :banan:

5MU :wink:

Opublikowano

Tomeks:

Z mojej wlepy:

3L3 = Siedzenia normalne przod (WTF?)

Q1D = Fot. sport.

E4J = Akcja specj. audi tt coupe 's line'; wyposażenie składa się z: 8n-2-000001>> pr-cl4,fq1,g97 h3l,g98,ua5 n1u,n3q,plt 8jg,8q2,8x1 6q6

CL4 = Obręcz koła ze stopów lekkich 8jx18

FQ1 = Obręcze i opony quattro gmbh

G97 = Wytłumienie podwozia z przodu

H3L = Opony opasane 225/40zr18 88y

G98 = Zawieszenie i amortyzatory podwozie-

UA5 = Fahrwerksdaempfung hinten

N1U = Tapicerka oparcia i siedzenia

N3Q = Tapicerka oparcia i siedzenia sk. feinnappa

PLT = Leatherette package

te 3 pierwsze kody mam też,pozostałych nie

E4J zawiera wszystkie te kody. Mam jeszcze kod na szczotkowane alu w środku.

laser wymieniony, navi żyje!!! :banan: :banan: :banan: :banan: :banan:

5MU :wink:

5TG = Nakładki ozdobne na tablicy przyrzĄdów i tapicerkach alu-... alu-... :wink:

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ----------

H4mm3r- masz mapy 2013 do RNS-E? :naughty:

Opublikowano
Mam :wink:

Rzuć mi szczegóły na Prv :wink:

Opublikowano

wczoraj lukałem na wlepke i mam kod U2A = Zestaw wskaznikow z obrotomierzem, zegarem radiowa,na zegarech nie mam tej antenki i teraz jestem ciekawy,czy audi podaje standardowo ten kod,niezależnie czy jest zegar radiowy czy nie,czy mam cos zrypane,jak to sprawdzić?

Opublikowano

vagiem sprawdze czy działa,daje sygnał,czy coś i gdzie on fizycznie sie znajduje?

Opublikowano
  • Autor

Z prawej strony nad belką tylnego zderzaka. Vag Ci nic nie pokaże, jedynie w kodowaniu można sprawdzić czy jest włączona.

Opublikowano

kodowanie juz kiedys sprawdzałem,myślałem,ze tego po prostu nie mam,ale wlepka chyba nie kłamie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.