Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak to są felgi firmy DARE model LM czyli repliki BBS Lm. Oryginalne są skręcane 3-częściowe te są całe jako jede odlew

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ja jak szukałem opon podjechałem do hurtowni i pooglądałem które mają większy rant ochronny i szersze. Tylko ja szukałem 225/40/18 na 8J :decayed:

Z tych co podałeś to chyba yokohame bym brał.

Zadzwoń zapytaj jakiej firmy, bo ori BBS to to nie są.

Że nie ori to wiem, mało tych ori a jak już to cena nie mała.

No za ori w 19 calach w bdb stanie to kolo 8-10 tysi:decayed:

Opublikowano
Ja jak szukałem opon podjechałem do hurtowni i pooglądałem które mają większy rant ochronny i szersze. Tylko ja szukałem 225/40/18 na 8J :decayed:

Z tych co podałeś to chyba yokohame bym brał.

Zadzwoń zapytaj jakiej firmy, bo ori BBS to to nie są.

Że nie ori to wiem, mało tych ori a jak już to cena nie mała.

No za ori w 19 calach w bdb stanie to kolo 8-10 tysi:decayed:

Nowe ok. 4000Funa:decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:38 ----------

Ja mam 19j 9,5j x 4 Darki RS i jest git:wink: także polecam

---------- Post dopisany at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ----------

Ale uwaga bo dużo chińszczyzny, więc warto kupować takie Dare od sprawdzonych autoryzowanych sprzedawców.

Ja brałem od tego jedynego w UK autoryzowanego dilera sprzedającego fele firmy Dare i ma wiele innych modeli w dobrych cenach

Opublikowano

Pytanie tylko jak rozpoznac fejki fejków, by kupić te z UK a nie chin :decayed:

Łuki1984 z jakim ET masz te felgi ? Autko wygląda za***iście na takim kole.

Opublikowano
Pytanie tylko jak rozpoznac fejki fejków, by kupić te z UK a nie chin :decayed:

Łuki1984 z jakim ET masz te felgi ? Autko wygląda za***iście na takim kole.

Et 45 z przodu mam dystans 10mm HR a z tyłu 15mm HR

Opublikowano

Już się doczytałem u Ciebie w temacie, spiłowałeś w końcu zacisk ?

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Żałuję, że musiałem pracować w sobotę, a schodziłem dopiero w niedzielę :kwasny:

Tylko jakoś kuje mnie pustka wokół aut, tak szaro i magazynowo na zdjęciach, aleeeeee fury :slina:

Opublikowano
  • Autor
Znajome... :kox::naughty:

No właśnie, a to 3ecie to kogo? :mysli: Nasz kolega z forum A4?

Kolegi ale nie z forum :wink:

Opublikowano
Już się doczytałem u Ciebie w temacie, spiłowałeś w końcu zacisk ?

lekko go zjechałem teraz musze pomalować

Opublikowano

wsadź jakiś plastik w szparę między tym plastikiem górnym a dekorem z prawej lub lewej strony i podważ. Powinno pójść.

Opublikowano

mniej wiecej tutaj?

RljYebt.jpg

Opublikowano

Tak, tylko podważ do siebie a nie do góry :wink:

Opublikowano

Panowie gdzieś widziałem kiedyś u Nas na forum fotostory jak rozebrać tylne oparcie (tą część, gdzie jest pas bezpieczeństwa) aby się do niego dostać? :hi:

Opublikowano

Ja rozbierałem :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/przekladka-plecow-tylnej-kanapy-rolete-bagaznika-avant-257063/

:hi:

Ktos tez rozbierał w celu zmiany samego pasa i tez widziałem te fotki ale nie kojarzę kto.

akjam, jak coś to pisz :wink:

Opublikowano
:hi: Jak będę coś potrzebował to się odezwę. :wink4: Jeszcze mam pytanko dot pasów bezpieczeństwa w przednich stołkach. Jak jest z czujnikiem zapiętych pasów? Gdzie się znajduje instalacja? Idzie przełożyć tą instalację z jednego stołka do drugiego? (oba te same, np. pasażera) Trzeba przełożyć razem z "klamrą" do której wpinany jest pas?
Opublikowano

Panowie mam jeszcze jedno pytanie odnośnie lotki. Jak mam mocowania na śruby w lotce (które uciąłem) to muszę jakoś zrównać pozostałość po nich to żeby było płasko prawda??Czy może da się je usunąć jakoś inaczej??

Opublikowano

Usuń tak by lotka przylegała ładnie, pod spód już nikt nie będzie zaglądał :wink:

Opublikowano
  • Autor
:hi: Jak będę coś potrzebował to się odezwę. :wink4: Jeszcze mam pytanko dot pasów bezpieczeństwa w przednich stołkach. Jak jest z czujnikiem zapiętych pasów? Gdzie się znajduje instalacja? Idzie przełożyć tą instalację z jednego stołka do drugiego? (oba te same, np. pasażera) Trzeba przełożyć razem z "klamrą" do której wpinany jest pas?

Tam gdzie pas wpinasz, ja ze starych stołków przełożyłem do recaro.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.