Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

To żadna tajemnica. Jako młody kierowca, który w dodatku zaliczył szkodę niecałe 2 lata a na dodatek nie miał pełnych zniżek zapłaciłem za OC 1812zł :doh:

Moje uszkodzenia wyliczyli na 1640zł i tyle wypłacili :facepalm: Odwołałem się bo np. policzyli mi oponę Kormoran 195/65/15 a ja przecież mam Fuldy 235/35/19. Dopłacili mi 300zł. Ogólnie żal o tym pisać. W ASO wyliczyli mi to mniej więcej na 10k. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja pitole, sporo wyszło za oc...  to ja za a6 2.4  w NO płaciłem mniej bez specjalnych zniżek.... Śmiech na sali... 

 

Co do wyliczeń odszkodowania to masakra, bedziesz jeszcze się odwoływał? Trzeba było może oddać odrazu do Aso... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo zrobili, całosć wyszła na 2682zł gdzie zakawalifikowali zderzak do wymiany bo wymarudziałem to przy ogledzinach, teraz najlepsze zderzak wycenili na 833zł a nowy w ASO 2450zł bez dokaldki na dwa kominy, lampe wycenili na 73zł , nowa w ASO 500zł, lakierowanie 50zl za roboczo godzinę......jak mu powiedziałem ze zaraz wstawie auto do ASO bo mam wariant serwisowy i wiem że wyjdzie ponad 10 tyś to zaczał gadac mi jakies głupoty frajer z ubezpieczali i próbowął mnie ugłaskać, jeszcze przy oględzinach mówi do mnie że długo na takich kołach nie pojeżdże w PL może rok :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe teraz to oni już nawet telefonów ode mnie nie odbierają a otrzymałem pismo, że jak chcę się odwoływać to mogę jedynie drogą sądową i tylko w momencie kiedy wyższe koszty naprawy będę miał poparte fakturami. Jak to potrwa jeszcze kilka dni to auto pojedzie do ASO i dostaną odpowiednią fakturę bo mam do tego prawo. Ja jestem baaardzo ugodowym człowiekiem ale jak nie chcą po dobroci to i ja się nie będę pieścił. Boli tylko fakt, że jak trzeba zapłacić za głupie OC to kroją jak popadnie ale jak już masz dostać kasę od nich to ból d*py mają taki jakbym ich co najmniej okradał :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja matka ma od takich spraw pańcię która wszystkim się zajmuje jak są problemy z wypłaceniem należytego odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Animal napisał:

zapłaciłem za OC 1812zł :doh:

JA PITOLE... :o

8 godzin temu, Animal napisał:

Moje uszkodzenia wyliczyli na 1640zł i tyle wypłacili :facepalm: Odwołałem się bo np. policzyli mi oponę Kormoran 195/65/15 a ja przecież mam Fuldy 235/35/19. Dopłacili mi 300zł. Ogólnie żal o tym pisać. W ASO wyliczyli mi to mniej więcej na 10k. 

Masakra...

Panowie, ja u siebie po stłuczce również korzystałem z usług firmy CLS - http://autoszkody24.pl/

Szczerze polecam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Animal napisał:

Prawnik? 

Nie, chcesz namiary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, H4mm3R napisał:

Nie, chcesz namiary?

Poproszę na PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki tak z ciekawosci zapytam w naszych B7 w silniku 1.8T zbiorniczku płyn chłodzniczy nachodzi do zbiorniczka spowrotem po zgaszeniu czy jak ? Bo mialem ostatnio dziwna sytłacje ze przy zgaszonym aucie mam minimum gdy zapale autko i sie nagrzeje płyn sie zwieksza ( tak wiem ze to normalne ) i mam go miedzy minimum a max a pozniej jak postało troche autko to mialem mniej minimalnie niz minimum. Druga sprawa płyn mierzymy na rozgrzanym silniku ??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Szukam osoby z Źar do małej pomocy

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś kto produkował (producent) dwumasy do b7?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: 

Ty masz je gdzieś pod ręką?  Jak tak to kuknij czy jest coś wybite poza logo vw/audi :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...