Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
15 minut temu, Rabbi napisał:

o skurwesyn :decayed::lol:

Specjalna edycja dlatego sie zapytałem czy takie coś możliwe :D czy poprostu składak :) mam ochotę zadzwonić i troszke porozmawiać :)

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rejestracja LPA, więc nic dziwnego :P

Opublikowano
Godzinę temu, Bruuuum napisał:

Wstawiasz adresy z końcówką .html dlatego nie działa, musisz prawym i kopiowac bezpośrednie linki do zdjęc z końcówką linku .jpg ;)

próbowałem już wszystkich linków i żaden nie działa nie wiem co jest grane . Ktoś jeszcze korzysta z photobucket.com ?

Edytowane przez vwbartus

Opublikowano

Co za ulep! Kogoś poniosła ulanska fantazja. Jeszcze ten znaczek Transformers na pokrywie silnika. Moze zobaczymy go w nowej części :-D

 

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Opublikowano
9 minut temu, vwbartus napisał:

próbowałem już wszystkich linków i żaden nie działa nie wiem co jest grane . Ktoś jeszcze korzysta z photobucket.com ?

Źle robisz, nie kopiuj wygenerowanych linków, tylko mówię na zuploadowane zdjęcie klikasz prawym i "Kopiuj adres zdjęcia / odnośnika" i wklejasz tu w posta i samo zmienia w zdjęcie

Edytowane przez Bruuuum

Opublikowano
2 minuty temu, Bruuuum napisał:

Źle robisz, nie kopiuj wygenerowanych linków, tylko mówię na zuploadowane zdjęcie klikasz prawym i "Kopiuj adres zdjęcia / odnośnika" i wklejasz tu w posta i samo zmienia w zdjęcie, zobacz z Twojego linku Twoje zdjęcie tu wstawiam bez problemu:
85d8ef37-062b-4b6f-8b53-2d3322963416_zps

no włąsnie lipa bo ja nic nie widzę i tak się nieda jak piszesz

 

test

Z

Opublikowano

Kurde zróbta te zdjęcia w końcu !!! :decayed:

Opublikowano
1 minutę temu, vwbartus napisał:

no włąsnie lipa bo ja nic nie widzę i tak się nieda jak piszesz

 

test

Z

Cud, działa :D

Edytowane przez Bruuuum

Opublikowano
Teraz, Bruuuum napisał:

Cud :D

Zbawicielu :notworthy::D

Opublikowano

Panowie czy spryskiwacze i zaślepki ze zwykłego zderzaka będą pasowały do zderzaka S-line/S4?

Opublikowano
1 minutę temu, Animal napisał:

Panowie czy spryskiwacze i zaślepki ze zwykłego zderzaka będą pasowały do zderzaka S-line/S4?

zaślepki tak, spryski nie

Opublikowano

Dzięki:hi:

Opublikowano
Widzialem ze ktoś zamowil z fb i znaczek fb sobie odcial z wlepy... Ehhh [emoji6]

Kto taki??


Wysłane z iPhone
Opublikowano
To nie B5ńć [emoji14]


No właśnie wcześniej mialem b5 i przez to myslalem, ze inne sa.dzieki wielkie!

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
13 minut temu, shakal napisał:


Kto taki??


Wysłane z iPhone

No wlasnie nie moge znalezc bo zdjecie wykasowal... Ale wlepa Crew z FB i fb odciete i nie przyklejone... :)

Opublikowano
No wlasnie nie moge znalezc bo zdjecie wykasowal... Ale wlepa Crew z FB i fb odciete i nie przyklejone... [emoji4]

Jak bede miał blisko to podjadę i odkleje :decayed:


Wysłane z iPhone
Opublikowano
1 minutę temu, shakal napisał:


Jak bede miał blisko to podjadę i odkleje :decayed:


Wysłane z iPhone

Hehe, ok. Musze go namierzyc :P

Opublikowano
11 godzin temu, shakal napisał:


Kto taki??


Wysłane z iPhone

Też to widziałem. Wiedziałem, że tak się to skończy :D
Możemy być dumni podrabiają jak "raceism" :grin:
Na szczęście naszą zrobiłem tak, że nie będzie łatwo podrobić i dostęp do wektorów ma tylko parę osób.

Edytowane przez MAT1000

Opublikowano
Też to widziałem. Wiedziałem, że tak się to skończy [emoji3]
Możemy być dumni podrabiają jak "raceism" :grin:
Na szczęście naszą zrobiłem tak, że nie będzie łatwo podrobić i dostęp do wektorów ma tylko parę osób.

I dobrze. Kto teraz dokładnie zajmuje się wlepkami? Muszę swoją czarną zamienić na cos bardziej widocznego [emoji6]


Wysłane z iPhone

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.