Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam:)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zastanawiam się czy iść w sprężyny eibacha sportline czy od razu na hardcore w gwint TA technix? gwint niewiele droższy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, niwet napisał:

zastanawiam się czy iść w sprężyny eibacha sportline czy od razu na hardcore w gwint TA technix? gwint niewiele droższy 

Faktycznie hardcore, bałbym się to założyć do auta :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

specjalnie napisałem hardcore, bo na springach tak nie siądzie jak na gwincie ;) Brać gwint TA czy jednak w springi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, FroS-t napisał:

Gwint ale lepszy.....

Co proponujesz? delikatna gleba wystarczy mi, delikatny prześwit może być

Czuje że jak pójdę w springi eibacha to będę miał niedosyt szczególnie na tył... lepsza opcja byłaby chyba już h&r?

Edytowane przez niwet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno sam miałem kibel w głowie, zastanawiałem się nad Vogtland lub AP, finalnie dołozyłem i kupiłem Eibach Pro Street S - jestem baaaardzo zadowlony, z tym że AP i Vogtland sa troszke z innej półki cenowej, bo potem juz ceny rosna dosc mocno kiedy spogladasz na H&R, Eibach, KW, Bilstein lub BC Racing, mówie tu oczywiście o nowych gwintach......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem że zakładają ten gwint ta technix, więc myślałem że wart coś zachodu, ale nie mam zamiaru co chwile wymieniać czegoś :facepalm: I fundusze obecnie nie pozwalają mi na gwint eibacha itp, więc myślę żeby pójść w h&r żeby nie mieć niedosytu jak zakupię springi eibacha bo mniej siadają od h&r'ów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem H&R - 45mm, było nie najgorzej ale jesli chcesz idealnie spasowac auto to tylko gwint, u mnie jeden sezon miałem springi bo było mi mało....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecną pójdę w H&R, zobaczę czy mi przypasuje :) dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I za rok zmienisz i tak na gwint. Skoro fundusze nie pozwalają na coś lepszego od TA to przeczekaj, dozbieraj i pakuj raz a porządnie. Wiem to po sobie, że nie warto bawić się w takie półśrodki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, afroo. napisał:

I za rok zmienisz i tak na gwint. Skoro fundusze nie pozwalają na coś lepszego od TA to przeczekaj, dozbieraj i pakuj raz a porządnie. Wiem to po sobie, że nie warto bawić się w takie półśrodki.

:good::good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, niwet napisał:

Widziałem że zakładają ten gwint ta technix, więc myślałem że wart coś zachodu, ale nie mam zamiaru co chwile wymieniać czegoś :facepalm: I fundusze obecnie nie pozwalają mi na gwint eibacha itp, więc myślę żeby pójść w h&r żeby nie mieć niedosytu jak zakupię springi eibacha bo mniej siadają od h&r'ów :decayed:

Z budżetówek to już lepiej DTSline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos moze wie czy atrapy halogenow z RS4 sa takie same jak w S Line ???,chodzi o dopasowanie dokladniej.

Oraz drugie pytanie czy w B7 idzie jakos ustawic reflektory zwykle ,czyli zeby swiecily wyzej ? 

Edytowane przez Mizur138
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki nie ma ktoś na sprzedaż kompletu hebli swap na tył od s4 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne.
Idzie, wew. śruby

Dzieki. Jeszcze takie pytanie czy dokladka z carbonu od dtm podejdzie pod zderzak s line ??

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany nie wiem co jest ale w moim temaci wszystkie foty się wysypały i jak dytuje to wszystko jest ok a póżniej i tak ich nie widać a druga sprawa że jak teraz coś napisałem to post jest ukryty i nie mogę tego zmienić :kwasny: o co chodzi :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już działa, popraw foty bo za pierwszym razem było ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...