Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
19 minut temu, Mizur138 napisał:

Czy istnieje mozliwosc lub moze ktos podłaczyc sterowanie multi takiej kiery w naszych B7 ?? 

Chodzi aby o zmienianie utworów,fal itp oraz od głośności a druga sprawa czy podgrzewanie tez będzie działać ?

Będzie ciężko w B7. Już kiera z polifta B8 z rozbudowaną multifunkcją nie chodzi w B7, a co dopiero B9. Ale szukaj, pytaj, szperaj, a nóż się uda.

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pamięta ktoś, czy przy uwalonym module zegarka radiowego będzie pokazywał jakieś błędy vcds?

Opublikowano

Swojego czasu wujek domin kombinował przeszczep przycisków z B8 lift do tej kiery ale nie wiem jaki był efekt ;)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Domin ma taka u siebie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie pytanko :hi:

Tuleje w wahaczu konkretnie tą która trzyma amortyzator to da się gdzieś kupić i wymienić? Reszta wahacz ok bez luzów tylko ta jedna wysiadła i mi auto zgrzypi :facepalm:

 

Znalazłem coś takiego ale pewny nie jestem: https://www.ucando.pl/p/lozyskowanie-wahacz-febi-10018/N-9QVQSSOGWWO-251?gclid=CjwKEAjw9MrIBRCr2LPek5-h8U0SJAD3jfhtM2_5ULfQR0AwMGwfDm3YwQE3oZXUsJ8UOr6PAPITLxoCGS3w_wcB

a znalazłem to po nr FEBI 10018

Będzie to dobre? :wink:

Opublikowano

Witam panowie,

Założyłem temat w zakup kontrolowany, ale sądzę, że tu szybciej będzie ;)

Kolega chce kupić auto. Chciał BMW 320d E91 ale poleciłem mu zakup Audi A4 B7. Co sądzicie o tym modelu? Wart, czy cos na pierwszy rzut oka wam się rzuca?

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-2-0-170km-s-line-rej2008-xenon-duza-navi-pelna-opcja-idealna-oplacona-ID6yRIal.html

Rozumiem, że tu jest silnik BRD? BRD już miały napęd pompy na trybach? Ogólnie warto iść w ten silnik, czy szukać czegoś innego? Na 2.0 TDI CR za małe fundusze

Z góry dzięki za pomoc :)

Opublikowano

CR w b7 nie znajdziesz

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Piszą pełny S-line, a zewnętrznego nie ma (zderzaki, listwy) :(

 

 

Edytowane przez LChris

Opublikowano

Wauzzz8e17a284130 dałby radę ktoś sprawdzić VIN tego Audi A4 B7, o której wspomnialem kilka postów temu? Zależy mi kiedy rozrząd był, czy były robione jakieś akcje serwisowe

Z góry dzięki

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Wauzzz8e17a284130 dałby radę ktoś sprawdzić VIN tego Audi A4 B7, o której wspomnialem kilka postów temu? Zależy mi kiedy rozrząd był, czy były robione jakieś akcje serwisowe

Z góry dzięki

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka



Przypomnij się jutro na pw ok 13
Opublikowano

Przypomnij się jutro na pw ok 13

Super, dzięki wielkie. Jutro ok 13 się odezwę na PW

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam panowie,

Założyłem temat w zakup kontrolowany, ale sądzę, że tu szybciej będzie [emoji6]

Kolega chce kupić auto. Chciał BMW 320d E91 ale poleciłem mu zakup Audi A4 B7. Co sądzicie o tym modelu? Wart, czy cos na pierwszy rzut oka wam się rzuca?

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-2-0-170km-s-line-rej2008-xenon-duza-navi-pelna-opcja-idealna-oplacona-ID6yRIal.html

Rozumiem, że tu jest silnik BRD? BRD już miały napęd pompy na trybach? Ogólnie warto iść w ten silnik, czy szukać czegoś innego? Na 2.0 TDI CR za małe fundusze

Z góry dzięki za pomoc [emoji4]



Cena wywalona na maksa, moim zdaniem za dużo jak na Fwd i bez zewn sline.
Jak widzę taki ogłoszenia to okazuje się że moja niunię rzeczywiście kupiłem w zajebistej cenie.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
21 godzin temu, Cocco napisał:

Witam panowie,

Założyłem temat w zakup kontrolowany, ale sądzę, że tu szybciej będzie ;)

Kolega chce kupić auto. Chciał BMW 320d E91 ale poleciłem mu zakup Audi A4 B7. Co sądzicie o tym modelu? Wart, czy cos na pierwszy rzut oka wam się rzuca?

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-2-0-170km-s-line-rej2008-xenon-duza-navi-pelna-opcja-idealna-oplacona-ID6yRIal.html

Rozumiem, że tu jest silnik BRD? BRD już miały napęd pompy na trybach? Ogólnie warto iść w ten silnik, czy szukać czegoś innego? Na 2.0 TDI CR za małe fundusze

Z góry dzięki za pomoc :)

Moim zdaniem tu jest pakiet sport, kiera i gałka + znaczki sline na drzwiach zostały dołożone. Jedyny + to że jest bix

Opublikowano
Moim zdaniem tu jest pakiet sport, kiera i gałka + znaczki sline na drzwiach zostały dołożone. Jedyny + to że jest bix

U mnie było takie samo zestawienie kierownicy, foteli, dekorów, gałki biegów, czarnej podsufitki i zawiezszenia 1be. We wlepce mam E4J i są znaczki sline.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
15 minut temu, H4mm3R napisał:

Ale tu nie ma czarnego sufitu.

ano racja, na to nie spojrzałem :)

Opublikowano

ą

18 godzin temu, cysiek18 napisał:


U mnie było takie samo zestawienie kierownicy, foteli, dekorów, gałki biegów, czarnej podsufitki i zawiezszenia 1be. We wlepce mam E4J i są znaczki sline.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
 

Ja mam tak samo jak TY ale....

18 godzin temu, H4mm3R napisał:

Ale tu nie ma czarnego sufitu.

Właśnie mam bez czarnego sufitu i nie jest to regóła, że tak ma być, bo już kilka aut widziałem w takiej samej konfiguracji jak moja, a też jest E4J.

Opublikowano

Pytanie do osób, którzy zdecydowali się na dołożenie stablizatora RS.

 

Jaka odczucia z jazdy i porównania do jazdy przed założeniem? Bardzo odczuwalna różnica? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.