Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 b5 AFN Problem z przyspieszaniem z dolu LOGI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z przyśpieszaniem auto czuc że ciągnie dopiero od 2000tyś obr od dołu muł. wymieniłem wężyki podcisnieniowe czyściłem turbo przmieniłaem zawory n75 z n18 i dalej to samo

Logi dynamiczne:

Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Opublikowano

Turbo późno wstaje.

Jeżeli układ podciśnienia jest sprawny to należy skrócić cięgno przy gruszce turbiny o 1 obrót i zrobić ponowne logi 011.

Nic złego poza tym nie widać.

Opublikowano
  • Autor

Układ wydaje mi sie na sprawny ja obstawiałem przepływomierz

Opublikowano

Przepływomierz mało mierzy w dolnym zakresie bo mało turbo tłoczy powietrza (przepływomierz tez przeczyść).

Opublikowano
  • Autor

Tak tylko przepływka jest nowa i zastanawiam sie czy czasem nie jest wadliwa jest możliwosc że gruszka sama sie przestawiła

Opublikowano
Tak tylko przepływka jest nowa i zastanawiam sie czy czasem nie jest wadliwa

Jeżeli jest to zamiennik to możliwe

jest możliwosc że gruszka sama sie przestawiła

Jeśli była dobrze dokręcona kontra to nie.

Opublikowano
  • Autor

Przepływomierz bosch a kontra była na fest więc nie wiem nie mam pojęcia dlaczego sie tak dzieje zbliża mi się rozrząd kąt wtrysku miałby co do tego.

Opublikowano

Zrób loga 000BS to zobaczymy jaki masz kąt.

Opublikowano
  • Autor

mam starego vaga i nie loguje mi grupy 0 kąt jest tak około 042 043 044

jeszcze jest jedna sprawa jakiś czas temu wziąłem ze sklepu przepływomierz bosch na próbę i zrobiłem 2 logi i loguje sie całekiem inaczej niż ten co mam teraz

to logi z poprzedniego przepływomierza

Grupy: 003,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 003,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Opublikowano

Różnica wg mnie tkwi w doładowaniu.

W ostatnich logach poprawne ciśnienie doładowania masz poniżej 2tys.obr. i tego ci teraz brakuje.

Wg mnie przepływka nie powoduje braku mocy z dołu.

Moc bierze się z paliwa i powietrza - jak nie ma powietrza to i przepływka nie ma co mierzyć.

Opublikowano

może katalizator zapchany

Opublikowano
  • Autor

niemam kata może ten kąt wtrysku jest lipny rano jak zapalam to przez jakąś 1 min z tłumika leci dymek czarny

Opublikowano

jaka masz dawke? turbo ma luzy na wirniku?

Opublikowano
  • Autor

niema luzu dawka na 3.0 3.2 mg

Opublikowano

Kolego podmień zaworek n18 z n75 miejscami i zobacz czy będzie lepiej wydaje mi się że to on jest winowajcą, ale zrób jeszcze log 003, 010 na wolnych obrotach.

Aha i sprawdź jeszcze czy są jakieś błędy bo nic nie napisałeś.

Opublikowano
  • Autor

niema błędów zaworki podmieniałem

Opublikowano

Czyli auto nófka ;-)

Napiszę jeszcze raz - masz problem z doładowaniem - jest za niskie w dolnych obrotach.

Co zrobić to już wszyscy ci napisali, więc czas coś odkręcić... od gadania nic się nie naprawi.

Opublikowano
  • Autor

tak problem z mocą w niskich obrotach po 2000tyś git zapier jak złe i po logach widać że jest git dziś jeszcze przestawię gruszkę i przełożę od znajomego przepływke na której robiłem kiedyś loga :

Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ----------

Cięgno gruszki skrócone oto logi:

Grupy: 003,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 003,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 003,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Opublikowano

i co jest lepiej po skróceniu?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.