Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Ah, okej :)

Ja powaznie mysle nad jakims innym zawiasem u siebie... nie do konca podoba mi sie charakterystyka 1BE, slabo wybiera dziury :rolleyes:

Musze przejechac sie na 2-3 roznych gwintach :)

Nie ma to jak test w polu :)

Bartek nic z tego nie rozumiem :)

Co masz teraz orginalne ?Sprezyny czy amory ? albo nic z tego ?

Mam ori amorki 1BE, sprężyny tylko wymieniłem.

ok wiec teraz zmienisz tylko sprezyny po raz drugi? tyl i przod siadze -35mm tak ? mozesz napisac jakiej firmy to springi i jaki jest ich koszt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dokładnie. Póki co zrobię tylko tył więc CFG wyjdzie -50 Neuspeed przód/-35 H&R tył

Komplet sprężyn H&R -35/-35 dla FWD B6/B7 w naszej kategorii wagowej ma oznaczenie 29369-2. Koszt w PL to 1000zł, na ebay-u razem z wysyłką kosztowały mnie 600zł. Nówki z gwarancją. Brysiek załatwiał mi je tutaj: http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290443788986&_trkparms=tab%3DWatching

Poczekajmy z oceną do czasu aż siądą i będzie wiadomo ile rzeczywiście obniżają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Póki co zrobię tylko tył więc CFG wyjdzie -50 Neuspeed przód/-35 H&R tył

Komplet sprężyn H&R -35/-35 dla FWD B6/B7 w naszej kategorii wagowej ma oznaczenie 29369-2. Koszt w PL to 1000zł, na ebay-u razem z wysyłką kosztowały mnie 600zł. Nówki z gwarancją. Brysiek załatwiał mi je tutaj: http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290443788986&_trkparms=tab%3DWatching

Poczekajmy z oceną do czasu aż siądą i będzie wiadomo ile rzeczywiście obniżają...

dopytuje sie bo mimo tego ze mam zawias 1BE auto stoi za wysoko odkad zalozylem 18' ( na 16' stalo idealnie :kox:) teraz kola ladnie wypelniaja wneki wtedy gdy ze zadku siedzą 3 osoby no ale nie mam zamiaru ladowac do bagaznika workow z piaskiem zeby uzyskac taki efekt :tongue4:

Pozatym cos Flyer wspominal ze 1BE zle wybiera dziury.Ja to okresle tak ze dziur nie wybiera raczej.Dosc glosno jest w srodku przy jedzie po nierownosciach i nie sa to zadne stuki puki zawieszenia.Jak dla mnie ten zawias pracuje za glosno.No ale 18 i niski profil tez robia swoje.Ciekawe jak to jest w takim rs6 c6 z kolami 20' :) czy tam tez taki maly komfort jest ?Watpie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HiRide, wszystko zależy od fabrycznego ustawienia zawiasu, ja miałem Teina SS, 18'' 225/40 i serio jazda była przednia, nie tłukło na dziurach, owszem uważałem, ale nie było żadnych dzikich stuków, jeden gwint to taczka a drugi gwint nie, więc springi H&R to kompromis lekkiego obniżenia + delikatnie lepsza trakcja bez utraty podstawowego komfortu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S zakładaj komplet !!!! 4 nowe springi w odpowiedniej specyfikacji to odpowiednie zachowanie auta, nie kombinuj więcej

Vario a co to za kropek :mysli: zmieniasz na zielonego :cool1:

sorry za OT Bartku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC EOT tak się w końcu zasłużyło

Bart-S, sprzedałem swego czasu z 60 kompletów sprężyn H&R i klienci byli bardzo zadowoleni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario skoro tak mówisz, to trzeba założyć komplet - ugadałem się w "Twoim miejscu" czyli LPM na piątek :)

HiRide - w takim razie poczekaj aż założę, zobaczymy jak to rzeczywiście wygląda. Ktoś ostatnio wrzucił Weiteki 50/35 i d*pa poszła w górę w stosunku do serii (a springi na bank od FWD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ostatnio wrzucił Weiteki 50/35 i pupa poszła w górę w stosunku do serii (a springi na bank od FWD).

tomasz_gti niby to samo co ja 50/30 z tym że jego są żółte moje zielone :mysli:

moje siedzą idealnie a jego jak kupa :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o tomka_gti chodziło...[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 00:20_________________________________________________Dzwoniłem do ASO w sprawie rozrządu - 1900zł/2900zł to ceny bez wymiany oleju. Trzeba więc rozejrzeć się za salonem Skody, albo skusić się na znajomego mechanika :) Mam jeszcze czas - do 200tyś brakuje mi jeszcze 15k.

Podpytałem też o cenę za aktualizację sterownika automatycznej skrzyni biegów (strzelam, że za update ECU kasują tak samo) - 300zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o tomka_gti chodziło...[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 00:20_________________________________________________Dzwoniłem do ASO w sprawie rozrządu - 1900zł/2900zł to ceny bez wymiany oleju. Trzeba więc rozejrzeć się za salonem Skody, albo skusić się na znajomego mechanika :) Mam jeszcze czas - do 200tyś brakuje mi jeszcze 15k.

Podpytałem też o cenę za aktualizację sterownika automatycznej skrzyni biegów (strzelam, że za update ECU kasują tak samo) - 300zł.

Bartek a w Seacie pytałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ten który mam w Poznaniu do rozmów się nie nadaje :) Trzeba szukać gdzie indziej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas chłopaki załatwili rabaty w seacie w Kielcach-zadzwoń tam może będzie Cie się opłacało zrobić sobie wycieczkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o tomka_gti chodziło...[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 00:20_________________________________________________Dzwoniłem do ASO w sprawie rozrządu - 1900zł/2900zł to ceny bez wymiany oleju. Trzeba więc rozejrzeć się za salonem Skody, albo skusić się na znajomego mechanika :) Mam jeszcze czas - do 200tyś brakuje mi jeszcze 15k.

Podpytałem też o cenę za aktualizację sterownika automatycznej skrzyni biegów (strzelam, że za update ECU kasują tak samo) - 300zł.

bart wybierz sie na krosno

mam tam znajomego w aso (podam kontakt jesli chcesz) i tak kompet rozrzadu -- czesci ori audi 800zl robocizna 400 i gwarancja na 2lata wsztyko legalnie z wprowadzeniem w komputer i historie auta

wiecej danych moge podac w razie potrzeby

corpawda jest troche jazdy ale mysle ze tyle paliwa nie spalisz :))

dzisiaj wlasnie bylem na wymanie oleju u nich z moim olejem i filtrem + --> robocizna 50zl :)) samemu sie nie oplaca robic :))

i robili w a3 awx rozrzad

w moim bdg zaplacilem za wymiane u nich troche wiecej ale i wiecej bylo rozbierania :)

update ecu tez bedzie 300 niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brysiek a co to za ASO, Audi, Skoda czy VW?

Do Krosna trochę mam km - chyba jedyna możliwość, to odwiedziny u rodziny w Bielsku, wtedy mógłym zrobić jakiś wypad w tamte strony...

Biorąc pod uwagę aktualny przebieg i ilość km którą robię rocznie - rozrząd to temat na początek wiosny 2011 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brysiek a co to za ASO, Audi, Skoda czy VW?

Do Krosna trochę mam km - chyba jedyna możliwość, to odwiedziny u rodziny w Bielsku, wtedy mógłym zrobić jakiś wypad w tamte strony...

Biorąc pod uwagę aktualny przebieg i ilość km którą robię rocznie - rozrząd to temat na początek wiosny 2011 :)

Bart ale tym razem jak będziesz w BB i nie dasz znać to się obraże... :decayed: :decayed: :decayed:

A w BB gdzie chcesz robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo no to będzie okazja do spota , jak za starych czasów , tylko daj wcześniej znać :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wlecieć podczas ostatniej wizyty, ale spotujecie w środku tygodnia a ja na weekend wpadłem ;)

Teraz planowałem wlecieć ale rodzice remont chaty mają i zdecydowaliśmy się z żonką przełożyć wyjazd. Może jesienią odwiedzę te strony :decayed:

Ive - nie widziałem Cię od ostatniego letniego, wtedy co to Adas miał te fajne gacie i lokówkę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brysiek a co to za ASO, Audi, Skoda czy VW?

Do Krosna trochę mam km - chyba jedyna możliwość, to odwiedziny u rodziny w Bielsku, wtedy mógłym zrobić jakiś wypad w tamte strony...

Biorąc pod uwagę aktualny przebieg i ilość km którą robię rocznie - rozrząd to temat na początek wiosny 2011 :)

to jest aso vw audi

no kawalek masz ale jak polaczysz przyjemne z pozytecznym choc z bb do krosna w podkarpackim tez nie jest malo km :))

ale nawet jak bys wypad robil tylko na serwis to nie wiem czy robota z paliwem wyjdzie wiecej jak 1400

bart jak bys w lecie robil masz zaraz obok soline - fajny zalew mozna sobie czas zoorganizowac

no i jak bede to na piwo zapraszam :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...