Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 Avant S-line Xenon


rusan

Rekomendowane odpowiedzi

Ciąg dalszy przygody z tą marką wcześniej jeździłem Audi A3 8P ale przyszła pora na coś większego i wierny marce wybrałem A4 Avant . Trafiła sie wersja S-line :thumbup1: Silnik 2.0 TDI 143KM w środku skóra z alcantarą , kierownica wielofunkcyjna , MMI 2G i wiele innych opcji z wyposażenia o których nie będę pisał bo wszyscy znają je na pamięć . Na razie auto robi na mnie mega wrażenie w porównaniu do poprzednika . Kilka fotek z drogi powrotnej po kupnie .

Za jakiś czas przyjdzie pora na nowe fele 17' , wydech z 3.0tdi no i dyfuzor . A potem czas pokaże :wink:

http://imageshack.us/a/img502/8638/dsc0243qy.jpg

http://imageshack.us/a/img811/5356/dsc0242xw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś pewny że to s-line?

zewnętrzny na pewno nie,a i srodkowy chyba też nie,bo jasna podsufitka jest:eusathink:

tak czy siak,czarny avancik zawsze jest git:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na błotniku też go widać....:drunk:

przykleję sobie na błotnik znaczek S5.. będę miał S5? :wink: WRC to raczej napisał z przekąsem o znaczku na grillu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 17tki nie inwestuj.. chyba, że na zimę.. do B8 co najmniej 18 cali żeby to jakoś wyglądało..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak piszecie panowie to jest podróba S-line ale mnie to nie zniechęciło i kupiłem autko bo za równo z zewnątrz jak i w wewnątrz stan bajeczny . A4 nalatane ma 130tys myślę ze nie jest to wiele jak na ten rok wszystko udokumentowane od pierwszego właściciela :naughty: Więcej fotek cyknę jak trochę się ogarnę z czasem bo na razie roboty moc mam :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak piszecie panowie to jest podróba S-line ale mnie to nie zniechęciło i kupiłem autko bo za równo z zewnątrz jak i w wewnątrz stan bajeczny . A4 nalatane ma 130tys myślę ze nie jest to wiele jak na ten rok wszystko udokumentowane od pierwszego właściciela :naughty: Więcej fotek cyknę jak trochę się ogarnę z czasem bo na razie roboty moc mam :kwasny:

od handlarza 130 tys ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto nie jest od handlarza tylko z niemieckiego salonu Audi była zostawiona przez pierwszego właściciela w rozliczeniu

Hmm... to trochę dziwne, bo ja twoja sekcje u Tureckiego widziałem :

Autohaus Tastan Inh. Ismail Tastan in Remscheid

Ale może mi się zdawało... Nie ważne, bardzo fajna:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...