Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 Avant S-line Xenon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciąg dalszy przygody z tą marką wcześniej jeździłem Audi A3 8P ale przyszła pora na coś większego i wierny marce wybrałem A4 Avant . Trafiła sie wersja S-line :thumbup1: Silnik 2.0 TDI 143KM w środku skóra z alcantarą , kierownica wielofunkcyjna , MMI 2G i wiele innych opcji z wyposażenia o których nie będę pisał bo wszyscy znają je na pamięć . Na razie auto robi na mnie mega wrażenie w porównaniu do poprzednika . Kilka fotek z drogi powrotnej po kupnie .

Za jakiś czas przyjdzie pora na nowe fele 17' , wydech z 3.0tdi no i dyfuzor . A potem czas pokaże :wink:

http://imageshack.us/a/img502/8638/dsc0243qy.jpg

http://imageshack.us/a/img811/5356/dsc0242xw.jpg

Opublikowano

jesteś pewny że to s-line?

zewnętrzny na pewno nie,a i srodkowy chyba też nie,bo jasna podsufitka jest:eusathink:

tak czy siak,czarny avancik zawsze jest git:wink:

Opublikowano

ładna jak każde B8.. ale tak, jak pisze Tomek: to żaden S-line :decayed:

Opublikowano
ładna jak każde B8.. ale tak, jak pisze Tomek: to żaden S-line :decayed:

Na grillu jest znaczek :wink:

Opublikowano

na błotniku też go widać....:drunk:

Opublikowano
na błotniku też go widać....:drunk:

przykleję sobie na błotnik znaczek S5.. będę miał S5? :wink: WRC to raczej napisał z przekąsem o znaczku na grillu :decayed:

Opublikowano

Znaczki swoje kosztują, ale branie jest. Ismail wiedział co robi:wink:

Fajna:a4fan: Dużo nabiegane?

Opublikowano

a ja przykleję RS8 lub RS7 :grin:

Opublikowano

jak kleić to coś grubego więc też jestem za RS a tak poważnie wklej więcej fotek - z tych widać że to nie s-line :whistling:

Opublikowano
:wink: widzę że nie jestem sam ze swoim "FAKE" S-LINE :grin:
Opublikowano

w 17tki nie inwestuj.. chyba, że na zimę.. do B8 co najmniej 18 cali żeby to jakoś wyglądało..

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie tak jak piszecie panowie to jest podróba S-line ale mnie to nie zniechęciło i kupiłem autko bo za równo z zewnątrz jak i w wewnątrz stan bajeczny . A4 nalatane ma 130tys myślę ze nie jest to wiele jak na ten rok wszystko udokumentowane od pierwszego właściciela :naughty: Więcej fotek cyknę jak trochę się ogarnę z czasem bo na razie roboty moc mam :kwasny:

Opublikowano
Dokładnie tak jak piszecie panowie to jest podróba S-line ale mnie to nie zniechęciło i kupiłem autko bo za równo z zewnątrz jak i w wewnątrz stan bajeczny . A4 nalatane ma 130tys myślę ze nie jest to wiele jak na ten rok wszystko udokumentowane od pierwszego właściciela :naughty: Więcej fotek cyknę jak trochę się ogarnę z czasem bo na razie roboty moc mam :kwasny:

od handlarza 130 tys ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Auto nie jest od handlarza tylko z niemieckiego salonu Audi była zostawiona przez pierwszego właściciela w rozliczeniu :tongue4:

Opublikowano
Auto nie jest od handlarza tylko z niemieckiego salonu Audi była zostawiona przez pierwszego właściciela w rozliczeniu

Hmm... to trochę dziwne, bo ja twoja sekcje u Tureckiego widziałem :

Autohaus Tastan Inh. Ismail Tastan in Remscheid

Ale może mi się zdawało... Nie ważne, bardzo fajna:thumbup1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ładne autko tylko za drogie dla mnie

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

nie ma fotek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.