Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Moja Druga Perełka !!!


Sebo83

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wwszystkim Użytkownikom A4 :)

Pewnie troche się tu rozpisze :P

Na wstępie chciałem Wam wszystkim napisać, iż spełniło się moje ejdno z nielicznych marzeń :) JESTEM posiadaczem Audi A :)

Do zakupu A4ki skusił mnie los. Do czasu jej zakupu jeździłem swoją pierwszą Perłą kupioną za własną kase - chyba wiecie o co chodzi) Był to Renault 19 phase 2 rocznik 1993. Jeździłem nią ponad 3 lata, Dbałem jak tylko mogłem i na ile pozwoliły mi finanse. Pewnego dnia jadąc z Krakowa na działkę w miejscowości CZASŁAW (zaraz za Dobczycami) miałem wypadek. Jakiś pajac zjechał na mój pas i zaczął wyprzedzać (Citroen AX :/) Niestety nie zdążył się schować. Dostaem od niego w prawy bok i spadłem do rowu gdzie przekoziołkowałem parenaście metrów. Renia została cała skosowania :( Na szczęście ja wyszedłem z tego dośc dobrze....troche podrapań od szkieł i w sumie do dziś wychodzące różne boleści!!

Tyle o poprzednim samochodzie

Aha czywiście od kupna Renatki brałm czynny udział w zlotach Renault 19 oraz byłem zarejestrowany na stronie www.renault19.pl

Po wycenie samochodu przez rzeczoznawce stwierdziłem, że trzeba kupić coś nowego, może o klase wyższego, większego, bezpieczniejszego no i oczywiście bardziej trwałego. Szukałem różnych samochodów. Stanęło na A4 :)

24 maja kupiłem "czerwnego rumaka" :D

Ogłoszenie z Allegro, bardzo proste z krókim opisem. Przed oglądnieciem własnie tego okazu oglądąłem mnustow "złomów" od handlarzy!!! W końcu padła kolej na własnie tą A4kę :)

Zdecydowałem sie na jej zakup. Oczywiście po wcześniejszym przeglądzie w stacji diagnostycznej, po podpięciu go pod kompa itp. Przebieg faktycznie zgodny z książką serwisową - 197 tyś. Rocznik 1997, pierwsza rejestracja 1998. Auto kupiłem od polaka, który mieszka od 4 lat w niemczech i też tam było eksploatowane od zakupu w salonie. Serwisowane w ASO do 2007 roku.

Wyposażenie:

16 calowe alusy z A6

15calowe alusy z A4

Elektrycze szyby - przód - domykane z kluczyka

Elektryczne lusterka

Klimatronik

Tempomat - SPRAWNY

Radio - Audi cencert II

nagłosnienie bose

centralny zamek sterowany z pilota

leflektory wymienione na soczewki

no i to chyba tyle

czyli nie zbyt wypasiona wersja :)

w sumie ma to co potrzebuje:)

poniżej link do fotek,

oceńcie sami

http://picasaweb.google.pl/kubrat84/AudiA4Avant19TDIAFN110KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 co to wymien te "leflektory" na ori, bo za niedlugo przestana Ci swiecic.. :naughty:

Auto widac ze zadbane.. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne to A4 :th: Na serio podoba mi się jego stan, bo wnętrze i lakier wygląda jak nowy :wink4: No chyba, że jest nowy (lakier) :decayed: Silniczek taki jak trzeba :th: Tak jak ykk mówi wymień lampy na ori zespolone Valeo, bo te co są założone to lypa :thumbdown: Jakieś modyfikacje planujesz? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie połączony kolor czerwieni z beżowo-jasnym środkiem (nie wiem jaki to kolor, znam ich tylko 8 :) )

Powodzenia na drodze!

/// a o lampach nie powiem bo będę monotematyczny w tym wątku ///

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu lampy zmienic ?:) a wiadomo ile zespolone kosztuje? valeo?[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2008, 09:50 _________________________________________________a co do modyfikacji to oryginał bedzie :) tylko zmieniarke chcę kupić do radia ale jeszcze nie wiem jaka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu lampy zmienic ?:) a wiadomo ile zespolone kosztuje? valeo?[

bo te SONARY co masz to shit .... ;) poczytaj o tym na forum :szukaj:... sprzedaj je jak najszybciej i kup albo FK albo VALEO / ewentualnie DEPO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łądna kolorystyka wnętrza :naughty:

Ale lampy syf :tongue4:

a powiedzcie mi, czy jakbym teraz kupił lampy łączone tak jak te sonary ale ori po lifcie to czy coś muszę przerabiać by je zamontować?

Strasznie dupiasto świecą "długie" i będe chciał je zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łądna kolorystyka wnętrza :naughty:

Ale lampy syf :tongue4:

a powiedzcie mi, czy jakbym teraz kupił lampy łączone tak jak te sonary ale ori po lifcie to czy coś muszę przerabiać by je zamontować?

Strasznie dupiasto świecą "długie" i będe chciał je zmienić

http://www.a4-klub.pl/smf/19_tdi_afn_97_xenony-t2783.0.html

, a jak użyjesz opcji :szukaj: tp dowiesz sie więcej :wink4:

Sonary to kupa ..długie długimi .. jak wsadzisz do Ori poliftowch zestaw Hida.. to zejdziesz do garażu ..weźmiesz sonary w garść i zafundujesz im ostatni lot ..prosto w ściane :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czy coś muszę przerabiać by je zamontować?

pewnie kostki i przyciąć trzeba błotniki :wink4:

ale przed sonarami były ori przed liftem. a chyba, żeby załozyć zespolone sonary to już trzeba było zrobić jakies małe modyfikacje? ja sie tam nie znam :D ale chciałbym kupić nowe, wykręcić sonery, wyje***ć je przez okno i założyć nowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...